Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Λευκά Χριστούγεννα η βορεια ελλαδα στο κοντρολ...Ούτε εικονικό δε βλέπαμε τα τελευταία χρόνια στα Χριστούγεννα χαχχα

Οχι η βορεια μονο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Clapsanto είπε:

Εγώ στη βόρεια ειμαι ...οι υπόλοιποι βγάλτε τα περα μόνοι σας ...

Έτσι αγόρι μου!!!!ύψωσε ανάστημα στον κόπρο...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Εγώ στη βόρεια ειμαι ...οι υπόλοιποι βγάλτε τα περα μόνοι σας ...

 

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Έτσι αγόρι μου!!!!ύψωσε ανάστημα στον κόπρο...🤣🤣🤣

Αχαχαχαχαχ...αφου εχω καλη διαθεση για χιονια σε ολους.Γιατι θελετε να με τσιτωσετε και να μεινετε με τα ray ban;;;Κριμα ειναι,γιορτινες μερες...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

 

Αχαχαχαχαχ...αφου εχω καλη διαθεση για χιονια σε ολους.Γιατι θελετε να με τσιτωσετε και να μεινετε με τα ray ban;;;Κριμα ειναι,γιορτινες μερες...🤣

Κλαιωωωω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

 

Αχαχαχαχαχ...αφου εχω καλη διαθεση για χιονια σε ολους.Γιατι θελετε να με τσιτωσετε και να μεινετε με τα ray ban;;;Κριμα ειναι,γιορτινες μερες...🤣

Δε πα να τσιτώσετε φετος θα σας πάω τάπα εδω στα γρεβενα ...τελος η ευκαιρια ερχετια ..στις 25 δε με νοιαζε κιολας αλλα στις 27 με 29 εχω ευκαιρια να δω τεράστιο χιονια τι νιώθω..οπότε καλες βροχες 😂😂

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να ισορροπήσει λίγο η ψυχολογία μας, δε βάζετε κ αντίστοιχους χάρτες με τα πιο θερμά σενάρια για τα Χριστούγεννα;

Όσο πιο λιγότερα περιμένουμε, τόσο μεγαλύτερη είναι η χαρά μας αν γίνει κ λιγότερη η απογοήτευση μας αν δεν γίνει......

 

Όχι τίποτα άλλο, θα βλέπει κανείς σε άσχετος εδώ μέσα κ θα τρέχει μετά να γράφει άρθρα "Έρχονται οι πολικές αρκούδες για Χριστούγεννα κ ο Αϊ Βασίλης με snowboard!.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Δε πα να τσιτώσετε φετος θα σας πάω τάπα εδω στα γρεβενα ...τελος η ευκαιρια ερχετια ..στις 25 δε με νοιαζε κιολας αλλα στις 27 με 29 εχω ευκαιρια να δω τεράστιο χιονια τι νιώθω..οπότε καλες βροχες 😂😂

Καλα χιονια Αντωναρα μου!Δε χαλαω εγω χατηρι αγορι μου...😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλα χιονια Αντωναρα μου!Δε χαλαω εγω χατηρι αγορι μου...😅

Χαχαχα επισης φιλε ετσι να περνάει η ώρα ξερεις....το μο ο που θελω ειναι να χιονισει δεκεμβρη μεχρι το πολυ 15 Γενάρη μετα δε με νοιάζει τοσο απλα μ αρεσει ..Αλλά τώρα θα μείνει κατω και θα θυμηθούμε τα παλιά χρόνια να πάρει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε με το καλοο... βόρεια... νότια;; ... να νιώσουμε και λίγο πραγματικό χειμώνα βρε αδερφε.. αυτό προέχει..

.. ας κλειδώσει αρχικά ο πραγματικός χειμώνας και "σκοτωνόμαστε" μετά ελεύθερα.. αχ πόσο μου αρέσει το μόντελινκ! Όχι το άλλο... αυτό!🤣 Άλλωστε δεν είμαι εγώ για να γίνω μοντέλο... χαχαχα....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Χαχαχα επισης φιλε ετσι να περνάει η ώρα ξερεις....το μο ο που θελω ειναι να χιονισει δεκεμβρη μεχρι το πολυ 15 Γενάρη μετα δε με νοιάζει τοσο απλα μ αρεσει ..Αλλά τώρα θα μείνει κατω και θα θυμηθούμε τα παλιά χρόνια να πάρει 

Λαθος απαντηση εδωσες ομως.Επρεπε να συνεχισεις την επιθεση.Δεν πας πουθενα ετσι.Μονο η κοπρογατα με ξερει τελικα...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λαθος απαντηση εδωσες ομως.Επρεπε να συνεχισεις την επιθεση.Δεν πας πουθενα ετσι.Μονο η κοπρογατα με ξερει τελικα...🤣🤣🤣🤣

Εμενα δε με νοιαζει ...Η κοπρογατα περσι δε χιονιστηκα αλλα εγω χιονιστηκα 17 φορές χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον για να σοβαρευτουμε για λιγο.Σε καλο δρομο ειμαστε,αν κι εγω προσωπικα ειμαι πολυ δυσπιστος ακομα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...