Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω όσο ρίχνω ματιές φέτος στους χάρτες είναι η 1η φορά που στο γφς κύριο και κοντρόλ συφωνούν σε δυνατή κατάβαση στα μακρινά σε πάνω από 1 τρέξιμο! Μακάρι να σημαίνει κάτι παραπάνω αυτό και να δημιουργηθεί επιτέλους καμία καλή τάση για προς τα εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρειάζεται αυτοσυγκράτηση στο στράτευμα, δεν έχουμε τίποτα χειροπιαστό ακόμη παρά μόνο 2 σενάρια από ένα μοντέλο στις 300+ ώρες. Απλά υπάρχει η ελπίδα μήπως έχουν δει κάποιο όνειρο. Προσωπικά ακόμη την Αγγλία κοιτάω μόνο, να κιτρινίσει και μετά έχουμε και λέμε.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερό 6αρι ο Τζιφος.. πήρα τη τζούρα μου και παραμένω προσγειωμένος.. για τον Τζιφο μετά τις 240 ώρες είναι άπιαστο όνειρο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Εντάξει , βρήκε έναν τρόπο να χιονιστούμε αλλά λογικό και αναμενόμενο είναι σε αυτές τις ώρες. Να το έδινε  2-3 μέρες νωρίτερα θα είχε μεγαλύτερη αξία. Εδώ δεν έχει ξεκαθαρίσει στο 100% το τι θα γίνει στις 21/12.  Έγραψα και χθες ότι αν δει κάποιος τι παίχτηκε πέρσι τέτοιες μέρες καταλαβαίνει ότι όλα είναι ανοιχτά.  

 

cfs-0-156.png

Αν εχετε προσεξει καλα τα ανσαμπλ εχουν παρατεινει αυτον τον αναιμικο υετο απ το 19-20 αρχικα σχεδον μεχρι τις 22 του μηνα..δεν θελει και πολυ να χουμε καποιες ωραιες εκπληξεις

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, DIMITRIS said:

εάν βγει το παρακάτω υπόσχομαι ότι δεν θα γκρινίαξω ξανά για τον καιρό για τα επόμενα 2-3 χρόνια...

gens-0-1-312.png

gens-0-0-312.png

gens-0-2-312.png

Εργο τέχνης πραγματικα για πίνακας σε ολα τα προσηνεμα σαλόνια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Έρχομαι σιγά σιγά παίδες.....   Σας είχα πει  να είστε καλά παιδιά ....

Ελα αλλά φέτος σε θέλω αγριεμενο ...φέτος δεν μασάμε τα λόγια μας θέλουμε τεράστιους Κ.Β 😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εικόνισμα στα σπίτια όλων των Κ.Β Χ 5 ΦΟΡΕΣ φέτος image.png.229cf46c79f11bdb6a6e5085f0a2b5a3.png

Έχω καλύτερα, αυτό για τα βορεια.16-39-49-cfs-0-6480.png.851f2e5d1d18140a293c115a9c1b908b.png.af7121acc940de9f0c97839b15bb11ba.png

Και ένα παρόμοιο σενάριο λίγο πιο νότια με επίκεντρο την Θεσσαλία.. εδώ με το δεύτερο βάζουμε μεγαλύτερο χιόνι από κάθε άλλο στην ιστορία της πόλης.

16-40-22-cfs-0-3396.png.35ab2cd086979b4b693eb424d798670b.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Χιών είπε:

gfs-2008020212-0-324.png?12

Κάπως έτσι ξεκίνησε τότε στις πολύ μακρινές ώρες και εν τέλει κατέβασε τον υπερ-Κόγκα, για να δούμε τώρα...

Είσαι στο μυαλό μου. Τώρα θέλουμε Κ.Β. . Στις 96 ώρες το μεγάλο 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεντροβορειοι ήρεμα...Αυτή τη φορά η ανυπομονησία των προσηνεμων για 3χ3 θα μας το φέρει χωρις καν αν ασχοληθούμε.....Η δυτικη μακεδονια βαζει τα όπλα στη φαρέτρα και δεν αφήνει τίποτα ουτε νιφαδα τσακιστή κατω απο λαμια 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Πάντως για α δούμε καλο σεναριο παμε παντα στα 18 αρια και στα 6αρια ...Στα κυριότερα τρεξιματα δε βάζει τιοοτα 😂😂😂😂

Αρχικά, πρέπει να αρχίσει να κάνει τρεξίματα με κατέβασιές είτε Ιταλία είτε Ελλάδα είτε Τουρκία. Αλλά το κυριότερο, να κάνει κατεβασιές. 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Κεντροβορειοι ήρεμα...Αυτή τη φορά η ανυπομονησία των προσηνεμων για 3χ3 θα μας το φέρει χωρις καν αν ασχοληθούμε.....Η δυτικη μακεδονια βαζει τα όπλα στη φαρέτρα και δεν αφήνει τίποτα ουτε νιφαδα τσακιστή κατω απο λαμια 😂😂😂😂

Όλοι πεινασμένοι είμαστε, απλά κάποιοι είναι αχόρταγοι και κάποιοι αλλοι νηστικοί😉

Πωπω τι φιλοσοφία πεταξα😁

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε ρε και να βγει κατι αναλογο στο 12αρι..Αρχιστε προσευχες!!Δεν ειμαστε μονοι..Εχουμε συμμαχους!!

gwbehfw.jpg

polar-bear1.jpg

Και ο υπαρχηγος μου...Κλεινει ματια..Κεφαλι προς τον ουρανο και προσευχη...Ο Αρχιμακακας ειμαι εγω...🤣Που ξανακυλησα στον τζιφο....

3054c76686bf87b3e740e279c8ab7645.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Όλοι πεινασμένοι είμαστε, απλά κάποιοι είναι αχόρταγοι και κάποιοι αλλοι νηστικοί😉

Για κάτι τέτοια ποστ Μιχαήλ δεν θα αφήσω ούτε νιφάδα φέτος. Και ας φάω φαπες. Επειδή 2 χρόνια έριξε χιόνια εδώ κάτω θα πρέπει να αποσυρθούμε και να λέμε ας μην χιονίσει ξανά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Για κάτι τέτοια ποστ Μιχαήλ δεν θα αφήσω ούτε νιφάδα φέτος. Και ας φάω φαπες. Επειδή 2 χρόνια έριξε χιόνια εδώ κάτω θα πρέπει να αποσυρθούμε και να λέμε ας μην χιονίσει ξανά. 

Το χειρότερο Νικολά είναι ότι το θέλει όλο πάνω του ...Δηλαδή δεν είναι ικανοποιημένος ούτε με ένα 20 πόντο 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Όλοι πεινασμένοι είμαστε, απλά κάποιοι είναι αχόρταγοι και κάποιοι αλλοι νηστικοί😉

Φίλε Μιχάλη η διαφορά είναι ότι αν κάτσει ΚΒ όλοι εδώ κάτω θα είμαστε χαρούμενοι και θα συμμετέχουμε στη χαρά σας. Εσύ δυστυχώς δεν το έκανες αυτό ενώ πολλά παιδιά απο πάνω το έκαναν. Αλλα ναι, προφανώς και θέλουμε το 3/3 φέτος. Αφού αυτή είναι η αρρώστια όλων μας. Εγώ σου γράφω τώρα και έξω έχει στουπάρα απο τις λίγες. Τι πάει να πει αυτό? Οτι χόρτασα και δεν θέλω άλλο στην Αθήνα? Άρρωστοι είμαστε. Θέλουμε αγωγή:)

 

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...