Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το κυριο του τζφου τρεχει κατα μεσο ορο με ενα +7 +8 απο τις 21 δεκεμβριου ως τις 31 τουλαχιστον.Αν βγει,θα μιλαμε για απιστευτο ρεκορ ολων των εποχων το οποιο δυσκολα να ξεπεραστει τα επομενα...2-3 χρονια 🤣

Αυτό ειναι καλό τουλάχιστον οι επόμενοι θα ναι καλύτεροι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, Evan είπε:

Καλησπερα ομαδα σας παρακολουθω καιρο...νεο μελος....λατρεις του παγου χαχα....αλλα αυτα που φαινονται....πραγματικα,οι καμηλες φαινεται να ανηφοριζουν για τα καλα....

Καλώς ήρθες φίλος.χαπια να προμηθευτείς και συ γιατί μ αυτά που βλέπουμε μόνο για χάπια είμαστε(αστειεύομαι πάντα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειμώνες καλοί έως πολύ καλοί για όλους η για τους μισούς τα τελευταία χρόνια....2014-15 ,2016-17,2018-19,2020-21,2021-22....ένα κοινό έιχαν όλοι τους ξενερωτο Δεκέμβριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Αν βλέπουν καλά τα ματια μου, τότε θα χαλάσει και άλλο ο τζίφος στο 18αρι.

Θελω ολα τα μελη πανω απο τον μ.ο. στα 850

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Χειμώνες καλοί έως πολύ καλοί για όλους η για τους μισούς τα τελευταία χρόνια....2014-15 ,2016-17,2018-19,2020-21,2021-22....ένα κοινό έιχαν όλοι τους ξενερωτο Δεκέμβριο.

Ισχύει ο ένας χειροτερος απ τον άλλο αλλα οχι σαν τον φετινό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Ισχύει ο ένας χειροτερος απ τον άλλο αλλα οχι σαν τον φετινό 

Εγώ ξέρω ότι από τις 17 μέρες του ζήτημα να είδα ήλιο καθαρό τις 3 είχε πολλές μέρες με συννεφιά και ψιλόβροχο και θυμίζει Νοέμβριο.Μεχρι εκεί και μέχρι τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ ξέρω ότι από τις 17 μέρες του ζήτημα να είδα ήλιο καθαρό τις 3 είχε πολλές μέρες με συννεφιά και ψιλόβροχο και θυμίζει Νοέμβριο.Μεχρι εκεί και μέχρι τώρα.

Θα ερθει και ο ☀️ μην ανησυχεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν βλέπουν καλά τα ματια μου, τότε θα χαλάσει και άλλο ο τζίφος στο 18αρι.

Γιατί το λες Μιχαήλ ... Μπετόν αρμέ ο βασιλιάς ... Προς το παρόν ... Αν και πόσο να χαλάσει ... Έφτασε κοφτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα ερθει και ο ☀️ μην ανησυχεις.

Τον πράσινο θέλουμε ... Χιονιζε πιο πολύ... 

Αν και το πιάσαμε το υπονοούμενο 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Χειμώνες καλοί έως πολύ καλοί για όλους η για τους μισούς τα τελευταία χρόνια....2014-15 ,2016-17,2018-19,2020-21,2021-22....ένα κοινό έιχαν όλοι τους ξενερωτο Δεκέμβριο.

Στην Αθήνα πάντως ο Δεκέμβρης του 2016 ήταν παγωμένος και με χιονοκαταιγίδα στις 29/12. Από τους ψυχρότερους νομίζω μεταπολεμικά με αρκετές συννεφιές και κρύα, απλά ξηρός γενικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτα θερμά τα ανσάμπλ του Ευρωπαίου με μέσο ορο στο +5 για μετά τα Χριστούγεννα και έως τέλη του μήνα με παρά πολλά σενάρια στο + 10 για εμάς εδώ βόρεια Ελλάδα μιλάω !!!

 

565D0752-FC4D-4EC1-95D6-BE60DBA37B11.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, freeze είπε:

Γιατί το λες Μιχαήλ ... Μπετόν αρμέ ο βασιλιάς ... Προς το παρόν ... Αν και πόσο να χαλάσει ... Έφτασε κοφτες

Είναι η περίπτωση που το βαρέλι δεν έχει πάτο, αλλά πάντα έχει κορυφή... θαμμμένη στο έδαφος...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Θα μοιράσει χαρά ο τζιφ... 

Εν τω μεταξύ τι καραδοκεί και θέλει να ξεχυθείι δεν λέγεται 

gfsnh-0-198.thumb.png.5d87d7ca6428ed9d8b9ebd93c3c8aa58.png

Σε μας θα μοιράσει τη πορτοκαλί χαρά της ζέστης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Θα μοιράσει χαρά ο τζιφ... 

Εν τω μεταξύ τι καραδοκεί και θέλει να ξεχυθείι δεν λέγεται 

gfsnh-0-198.thumb.png.5d87d7ca6428ed9d8b9ebd93c3c8aa58.png

Ασφυκτιά ανάμεσα σε 4 εμποδισμους..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ ξέρω ότι από τις 17 μέρες του ζήτημα να είδα ήλιο καθαρό τις 3 είχε πολλές μέρες με συννεφιά και ψιλόβροχο και θυμίζει Νοέμβριο.Μεχρι εκεί και μέχρι τώρα.

Βαγγελη ο χειμώνας είναι για κρυο...ειναι ο πρώτος χειμωνας που τα γρεβενα τετοια εποχη δεν έχουν φτάσει τους 2 βαθμούς ελάχιστη ,, όλα τ αλλα καλα ειναι για Οκτώβριο 

Χαμηλότερη θερμοκρασία δεκεμβρή 2,2 γελάνε και τα τσιμεντα με το Δεκέμβρη Αυτό  

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιος μας λέει ότι αυτό το 990 βόρεια των Αζορών θα υπάρχει ,και αν υπάρχει γιατί να μην είναι πιο ανατολικά πχ ...  image.png.53db3604442272457102245d98ad95f3.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Χειμώνες καλοί έως πολύ καλοί για όλους η για τους μισούς τα τελευταία χρόνια....2014-15 ,2016-17,2018-19,2020-21,2021-22....ένα κοινό έιχαν όλοι τους ξενερωτο Δεκέμβριο.

Ο 20-21 τι κάνει εκεί μέσα, οι άλλοι ήταν πραγματικοί χειμώνες και εκείνος έκτρωμα, μόνο την Μήδεια είχε...οι υπόλοιποι πράγματι ήταν καλοί χειμώνες, όχι χειμώνες τύπου 41-42,55-56,62-63 αλλά το πάλευαν σοβαρά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...