Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Παμε πολυ πολυ καλα παιδια...

Ισως και τελεια....

Έλα φέτος είσαι με το δίκιο σου πεσμένος...πάρε τα πάνω σου😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Απλά στην προηγούμενη κυκλοφορία αυτό είχαμε και ψάχναμε πως μπορεί να μας ευνοήσει ,και μπορούσε γιατί ο Ατλαντικός ήταν μια νεκρή κίτρινη θάλασσα από γεωδυναμικα με σκόρπιες μικρές γαλάζιες λίμνες ,μια σπάνια εικόνα.Τελικα δεν μας έκατσε.

Ακριβως για αυτον τον λογο(γαλαζιες λιμνες) δεν μπορουσε να κατσει.Ηταν μια λανθασμενη εμμονη.Ξεπεραστε το,παμε παρακατω,ερχονται πιο δυσκολα,αν γινει καμια στραβη και κατεβει προσηνεμος αυλωνας.🤣🤣🤣🤣🤣

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ακριβως για αυτον τον λογο(γαλαζιες λιμνες) δεν μπορουσε να κατσει.Ηταν μια λανθασμενη εμμονη.Ξεπεραστε το,παμε παρακατω,ερχονται πιο δυσκολα,αν γινει καμια στραβη και κατεβει προσηνεμος αυλωνας.🤣🤣🤣🤣🤣

 

Δεν θα γίνει καμιά στραβή...😎😎😎😎👹👹👹👹👎👎👎👎.....🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπηκα να δω χαρτες αλλα ειναι θολοι..καλοι φαινοντε..αν πιω κανα ποτο ακομα μεχρι το πρωι θα τον φερω τον κβ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Μπηκα να δω χαρτες αλλα ειναι θολοι..καλοι φαινοντε..αν πιω κανα ποτο ακομα μεχρι το πρωι θα τον φερω τον κβ...

Πιες και φερτον,φαντάσου τον να σαρώνει από δυτικά προς ανατολικά και να μας χώνει στο χιόνι...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Δεν θα γίνει καμιά στραβή...😎😎😎😎👹👹👹👹👎👎👎👎.....🤣🤣

Το νου σου ετσι ελεγες περσι και προπερσι και μετα μου εφυγε η ψυχη να σε κρατησω να μην προβεις στο απονενοημένο διαβημα και αυτομπαναριστεις.Θελω ψυχραιμια,συνεση,αυτοσυγκρατηση.Αν παει να γινει στραβη θα σε παιρνω συνεχεια τηλ. μην κανεις καμια τρελα.Παναγια μου να πανε ολα καλα να ερθει ο Κ.Β..😜😜😜🤣🤣🤣🤣😘😘😘😘 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πιες και φερτον,φαντάσου τον να σαρώνει από δυτικά προς ανατολικά και να μας χώνει στο χιόνι...😁

Κοντευουμε να ξεχασουμε τι χρωμα ειναι...εμενα εσπασαν τα νευρα μου...χαρα στο κουραγιο σας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλειδωνει και αλλη θερμη εισβολη μαλλον για τις 2 με 5 του μηνος περιπου. 

Εγω κουραστηκα παντως με το σιχαμα παιδες,θα αποτραβηχτω λιγο.Θα μπαινω μονο να τρολαρω τον Βαγγελη και τους κυνηγους φαντασματων(γροιλανδικων)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Κοντευουμε να ξεχασουμε τι χρωμα ειναι...εμενα εσπασαν τα νευρα μου...χαρα στο κουραγιο σας...

Τι υψόμετρο είσαι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κλειδωνει και αλλη θερμη εισβολη μαλλον για τις 2 με 5 του μηνο περιπου. 

Εγω κουραστηκα παντως με το σιχαμα παιδες,θα αποτραβηχτω λιγο.Θα μπαινω μονο να τρολαρω τον Βαγγελη και τους κυνηγους φαντασματων(γροιλανδικων)

Θα σε αναγκάσουν οι εξέλιξεις να μπεις...πανικόβλητοι οι προσήνεμη ταξιαρχία θα σε ζητά ....χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Θα σε αναγκάσουν οι εξέλιξεις να μπεις...πανικόβλητοι οι προσήνεμη ταξιαρχία θα σε ζητά ....χαχαχαχ

Χορτατοι ειναι,δεν μασανε.Απλα εγιναν εμμονικοι με το 3 στα 3 και οι εμμονες μονο κακο κανουν,οπως σιγουρα ξερεις...🤣🤣🤣🤣 

Αντε καληνυχτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Τι υψόμετρο είσαι?

Τι να το κανω το υψομετρο..150 και 600...αλλα σε ακτινα 15χιλιομετρων εχω 1000 μετρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χορτατοι ειναι,δεν μασανε.Απλα εγιναν εμμονικοι με το 3 στα 3 και οι εμμονες μονο κακο κανουν,οπως σιγουρα ξερεις...🤣🤣🤣🤣 

Αντε καληνυχτες.

Είσαι εσύ...🤣🤣🤣...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Τι να το κανω το υψομετρο..150 και 600...αλλα σε ακτινα 15χιλιομετρων εχω 1000 μετρα..

Δεν σε πιάνουν ντιπ για ντιπ οι προσηνεμες διατάξεις?ακόμη κι ένας ανοιχτός προσηνεμος?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μωρε...αν ενωθεί Γροιλανδικός με Αζορικό και ρίξουν μια φάπα στο ψύχος που κατεβαίνει στις παρυφές του Σκανδιναβικού.....και υποχωρήσει ο υποτροπικός.....θα πάει το μπλλλλιιιιζαρντττ σύννεφο , όπως θα έλεγε και η γιαγιά  μου απο την Αχλαδιά Καρδίτσας.

Και ΤΟΤΕ να σας δω όλους!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που κυνηγάμε εικονικούς μετά της 280 αλλά τις θερμές εισβολές τις βγάζει χωρίς να περνούμε χαμπαρι μπαμ μπαμ με ξεπερνάει έχει γίνει αστείο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...