Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Σωστό κι αυτό...άσε έχω χαζεψει ...🤣🤣

Σε καταλαβαίνω περιμένεις τις 180 ωρες των μοντέλων να δεις προς τα που παει....Η βγήκες βολτα στη Θεσσαλονίκη και σε χτύπησε ο καύσωνας 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διακρίνω μια αδικαιολογητη ευφορία.Λογικά έχουμε μπει στο σταδιο που απο τις ατελειωτες φάπες 4 μηνες τωρα,δημιουργούνται παραισθήσεις και ο ασθενής ζει σε ενα παράλληλο καιρικο και μοντελικό συμπαν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Διακρίνω μια αδικαιολογητη ευφορία.Λογικά έχουμε μπει στο σταδιο που απο τις ατελειωτες φάπες 4 μηνες τωρα,δημιουργούνται παραισθήσεις και ο ασθενής ζει σε ενα παράλληλο καιρικο και μοντελικό συμπαν.

παρενεργειες απ τη φαρμακευτικη αγωγη !!!!!!😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Διακρίνω μια αδικαιολογητη ευφορία.Λογικά έχουμε μπει στο σταδιο που απο τις ατελειωτες φάπες 4 μηνες τωρα,δημιουργούνται παραισθήσεις και ο ασθενής ζει σε ενα παράλληλο καιρικο και μοντελικό συμπαν.

Κάτσε σε λιγο θα εχει ανώμαλη προσγείωση και απο την ευφορία θα περασει ο ασθενής σε μιρλα και μπινελικια😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δεν μπορώ..θέλω εικονικό εδώ και τώρα...τα νεύρα μου...τα χάπια μου που είναι🤣🤣🤣?

Πάρε εναν πραγματικό να στανιαρεις.Η πιο ανωμαλη θετικα στα 500αρια,γωνιά του β.ημισφαιριου

gfsnh-12-162.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Διακρίνω μια αδικαιολογητη ευφορία.Λογικά έχουμε μπει στο σταδιο που απο τις ατελειωτες φάπες 4 μηνες τωρα,δημιουργούνται παραισθήσεις και ο ασθενής ζει σε ενα παράλληλο καιρικο και μοντελικό συμπαν.

Ε έχουμε μια εφορία που μας καταστρέφει ας έχουμε και μια καλή ευφορία 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα ονομάσουμε μια μπάλα χιονόμπαλα σαν τον ναυαγό και θα της μιλάμε..ετσι δεν θα σαλεψουμε μεχρι να έρθει ο μεγάλος Θεσσαλικός χαχχα .

Επεξεργάστηκε από larissa_mare
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά το παει ο Καναδός....όπως το φαντάζομαι σαν εξέλιξη...να δούμε και κατάληξη.και ο τζιφος δεν είναι κακός...γενικά ένας αχταρνας εμποδισμων αλλοκοτων και μέσα τους βαθιά κάποιες υφέσεις και ότι γίνει...αυτό είναι το σενάριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Καλά το παει ο Καναδός....όπως το φαντάζομαι σαν εξέλιξη...να δούμε και κατάληξη.και ο τζιφος δεν είναι κακός...γενικά ένας αχταρνας εμποδισμων αλλοκοτων και μέσα τους βαθιά κάποιες υφέσεις και ότι γίνει...αυτό είναι το σενάριο...

Ολα πανε περίφημα κυριε Βαγγελη!Στις 8 η ωρα να επιστρεψετε στο δωματιο σας οπως οι υπολοιποι τρόφιμοι.Ο γιατρος θα περασει στις 8.30 και μετα θα εχουμε συσκοτιση και νυχτερινη αναπαυση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ολα πανε περίφημα κυριε Βαγγελη!Στις 8 η ωρα να επιστρεψετε στο δωματιο σας οπως οι υπολοιποι τρόφιμοι.Ο γιατρος θα περασει στις 8.30 και μετα θα εχουμε συσκοτιση και νυχτερινη αναπαυση.

Κι όμως ακριβώς ότι έχω στο μυαλό μου βγαίνει...άρα πάμε καλά άρα αυτή την φορά γίνεται ...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω...τα ωραιότερα τρεξίματα για φέτος....μακάρι και τα ανσμπλ και ο παιος ν ακολουθήσουν...εμ κάτι με γαργαλουσε...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατεβασε το ρε τζεμακο,να γινει του Κουτρουλη ο γαμος εδω μεσα..Ωραιος ο Καναδος..Εστω να δουμε κατι διαφορετικο...

gem-1-228.png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειδα αναρτηση αναουρτογλου με  σεναρια απο τα λεγομενα μακροπροθεσμα(να ειμαστε καλα και να τον θυμομαστε τον φετινο χειμωνα που δεν ηρθε ποτε)ηταν η εικονα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...