Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το τσίρκο απλά το κοιτάμε να γελάμε Μιχαηλ. Πάμε για Δυτικό τώρα μέχρι τις 21. ΑΙΡΧΑΙΤΕ

το τσίρκο το κοιτάμε πλεον για κάτι εικονικά σενάρια που βγάζει, σαν αυτό που ανέβασα, για να πάρουμε την τσούρα μας...μέχρι εκεί όμως!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε τζιφακο χρυσο μου παιδι,τι πινεις ειλικρινα..Ανεβασε ο Μητσαρας τα παραμυθια σου..Ειδα και το σεναριο 10..Ειλικρινα τι πινεις ρε παλικαρι μου,να το παρω και γω..🤣Γιατι το κανεις αυτο..??Τι θες απο τη ζωη μας ρε τελειωμενο μοντελακι..??

gens-10-0-300.png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το τσίρκο απλά το κοιτάμε να γελάμε Μιχαηλ. Πάμε για Δυτικό τώρα μέχρι τις 21. ΑΙΡΧΑΙΤΕ

Νομίζω βρήκα το επόμενο λάθος του τζίφου πραγματικά.. Αλλά φαντάζεσαι να είναι η πρώτη φορά που θα τουμπιάσουν όλα σε αυτό, μόνο και μόνο επειδή δεν βγάζει τον χιονιά μου?? Κανονικά με την τύχη που έχουμε εώ θα το πίστευα, αλλά αν δεν έρθει, θα είναι για άλλη αιτία. ¨Όχι λόγω τζίου πάντως.

 

ECM1-168.GIF?10-0

 

πρωινός

ecmwf-0-180.png?0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω οτι τους χιονιάδες Ισπανίας τους βαφτίζουμε (δυνάμει) Ελληνικούς ή μου φαίνεται? Γνώμη μου πάντα. Κι ας είμαι ψιλοάσχετος. Με το συμπάθειο κιόλας ....

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα ασθενοφόρο ρεεε🤑

ECM1-192.GIF?10-0

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ρε τζιφακο χρυσο μου παιδι,τι πινεις ειλικρινα..Ανεβασε ο Μητσαρας τα παραμυθια σου..Ειδα και το σεναριο 10..Ειλικρινα τι πινεις ρε παλικαρι μου,να το παρω και γω..🤣Γιατι το κανεις αυτο..??Τι θες απο τη ζωη μας ρε τελειωμενο μοντελακι..??

gens-10-0-300.png

εάν 1/100000 βγει ένα παρόμοιο σενάριο τι θα λέμε μετά όμως...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, DIMITRIS said:

τι έπαθες????😂

Όταν κιτρινίζει το αιγαιο παθαίνει πολλαπλά εγκεφαλικά απο την συγκίνηση ο άτιμος 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

τι έπαθες????😂

Εγκεφαλικό από την σεναριαρα! Αλλά χαμηλά το κεφάλι καθώς σχεδόν κάθε χρόνο έμφανιζονται παρόμοια σενάρια και κάθε χρόνο χάνονται.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μας βγήκε δυτικά, αλλά μικρή σημασία έχει αυτό τώρα.  Ουσιαστικά βγήκε η κακή παραλλαγή του Τζεμ..

Αναμονή για μέσους όρους, 18αρια, και γενικά θα μείνω άυπνος όπως Φαίνεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο καμικάζι μπονζάι ακόμα καλύτερος.

2005 από Ιάπωνα.

20-54-25-J228-21.gif

20-54-32-J240-21.gif

 

 

2005, copy paste.

 

21-16-34-archives-2005-1-27-0-0.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μας βγήκε δυτικά, αλλά μικρή σημασία έχει αυτό τώρα.  Ουσιαστικά βγήκε η κακή παραλλαγή του Τζεμ..

Αναμονή για μέσους όρους, 18αρια, και γενικά θα μείνω άυπνος όπως Φαίνεται

Ξέρεις, καλύτερα από εμένα, ότι μετά τις 120 - 144 ώρες θα αλλάξει πολύ στα επόμενα τρεξίματα το κύριο. Σαν λογική συμφωνω γιατί αρχικά να φε΄ρει δυτικό χιονια και έπειτα, σε 2-3 μέρες, να χειμωνιασει πραγματικά σε όλη τη χώρα. Είμαι μαζί σου σε αυτή τη λογική, και ας μην έχω χιόνια στην πόρτα μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Ξέρεις, καλύτερα από εμένα, ότι μετά τις 120 - 144 ώρες θα αλλάξει πολύ στα επόμενα τρεξίματα το κύριο. Σαν λογική συμφωνω γιατί αρχικά να φε΄ρει δυτικό χιονια και έπειτα, σε 2-3 μέρες, να χειμωνιασει πραγματικά σε όλη τη χώρα. Είμαι μαζί σου σε αυτή τη λογική, και ας μην έχω χιόνια στην πόρτα μου.

Εάν έρθει πιο ανατολικά όχι όπως είναι τώρα, θέλω να πω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μας βγήκε δυτικά, αλλά μικρή σημασία έχει αυτό τώρα.  Ουσιαστικά βγήκε η κακή παραλλαγή του Τζεμ..

Αναμονή για μέσους όρους, 18αρια, και γενικά θα μείνω άυπνος όπως Φαίνεται

Μιχαήλ ότι σου στέρησα το 2018 θα σου ρθει τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Ξέρεις, καλύτερα από εμένα, ότι μετά τις 120 - 144 ώρες θα αλλάξει πολύ στα επόμενα τρεξίματα το κύριο. Σαν λογική συμφωνω γιατί αρχικά να φε΄ρει δυτικό χιονια και έπειτα, σε 2-3 μέρες, να χειμωνιασει πραγματικά σε όλη τη χώρα. Είμαι μαζί σου σε αυτή τη λογική, και ας μην έχω χιόνια στην πόρτα μου.

Προφανως ρε συ, αν έβγαινε ακριβώς το 12αρι του ευρωπαϊκού και εγώ θα έβριζα όλη μέρα, για μερες🙈

Για το επόμενο ποστ σου η απαντηση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzifos είπε:

Μας πήγαν "καλά" αυτά τα τρεξίματα , δεν βλέπω φως παιδιά 

xioni-2.jpg

θα θες αντιηλιακό από την πολυ ανάκλαση που θα κάνει από το χιόνι που θα ρίξει θα με θυμηθείς!και γυαλιά ηλίου μην ξεχάσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά θέλουμε την όλη διάταξη να γίνει ένα γερό κλικ ανατολικότερα κάτι σαν τον Γιαπωνέζο .... αλλά σε πρώτη φάση δύσκολα οι 144 είναι πολύ κοντά για να αλλάξουν και πέφτει πολύ δυτικά ο πρώτος αυλώνας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο καμικάζι μπονζάι ακόμα καλύτερος.

2005 από Ιάπωνα.

20-54-25-J228-21.gif

20-54-32-J240-21.gif

Αν εβγαινε αυτο θα γραψεις 1000 φορες σε χαρτι "ΑΓΑΠΩ ΑΖΟΡΙΚΟ",θα το βγαλεις φωτο και θα το ανεβασεις εδω.Αλλιως ΜΠΑΝ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι καλύτεροι χάρτες του φετινού χειμώνα μέχρι στιγμής. Ακόμη κι αν για την περιοχή μου είναι εντελώς αδιάφοροι ακόμη, μόνο και μόνο που επιτέλους φαίνεται να ξεκολλάει η κυκλοφορία σιγά σιγά, είναι θετικό. Αν είναι η αλλαγή αυτή να φέρει χιόνια μετά τις 20 του μηνός, ας φάμε νοτιάδες και φθινοπωρινές βροχές μέχρι τότε. Πραγματικά δεν θα με πείραζε καθόλου, μετά το μαρτύριο της ατελείωτης ηλιοφάνειας που έχουμε περάσει έως τώρα…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αν εβγαινε αυτο θα γραψεις 1000 φορες σε χαρτι "ΑΓΑΠΩ ΑΖΟΡΙΚΟ",θα το βγαλεις φωτο και θα το ανεβασεις εδω.Αλλιως ΜΠΑΝ.

Γιατι ποτέ μίσησα τον αζορικό εγώ?😅

 

Μήπως μπορώ να το γράψω σε word?😁

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο καμικάζι μπονζάι ακόμα καλύτερος.

2005 από Ιάπωνα.

20-54-25-J228-21.gif

20-54-32-J240-21.gif

Το χοντρυναν πολυ τωρα Μιχαηλ με τον χασρτη κλωνο του 2005.Τι επικοι χαρτεs ειναι αυτοι.

Δυσκολο να πιστεψει κανειs οτι θα βγει αυτη η ομορφια....ε ρε τι βαζουν να μαs τρεχουν τα σαλια.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...