Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη επιτυχία στη βόρεια ελλάδα, αλλά πλέον εδώ πέρα φαίνεται η μεγαλύτερη ευκαιρία μετά το 2013 για μεγάλο χιόνι και βλέπω να τη βγάζουμε με 5ποντα. Σε κάθε ραν αυξάνεται ο υετός και φαίνεται επίκεντρο το κρατίδιο που είμαι μαζί με όσα συνορεύουν με γαλλία

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Θα στο κάνει Μιχαήλ. 

Χαχαχα μόνο αφού το ζήσω θα το πιστέψω νικολα🙃.

Εντωμεταξυ η φάση μετά για κάποιον λόγο μου θυμίζει λίγο λογική Λέανδρου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Χαχαχα μόνο αφού το ζήσω θα το πιστέψω νικολα🙃.

Εντωμεταξυ η φάση μετά για κάποιον λόγο μου θυμίζει λίγο λογική Λέανδρου.

Έμας μας ταιριάζουν οι σφήνες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως Γιάννενα θα ανέβω μόνο αν πραγματικά αξίζει, όχι με ημίμετρα. Αν αξίζει λοιπόν θα βγάλω βίντεο με εμένα να τρώω τα παπλώματα που πέφτουν από τον ουρανό. Χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από 132 μέχρι 192 ώρες εδώ μας έχει πολλά 6ωρα με υετικές αποχρώσεις που έδειχνε στη θεσσαλονίκη στη σοφία και μέχρι τις 240 δίνει κι άλλο σε μικρότερο βαθμό.

Εκεί είμαι, ή θα έχω τρύπα ή 30 εκατοστά. Σαν το 2012 μου φαίνεται που είχε σίνδο από τη μία και μηχανιώνα από την άλλη κι εδώ τίποτα. Και τα ανσάμπλ ίδιο διάγραμμα με αυτό που μου έδινε τότε μου δίνει τώρα

photo.thumb.jpg.ca7852cc107439185d4f20cbaa5add38.jpg

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι καθομαστε και βλέπουμε από το τσιρκομοντέλο ...έχει φτάσει τον αυλώνα σαουδική αραβία χωρίς αποκοπή..μιλάμε για γέλια...απλά βλέπουμε τι Δεν θα βγει ποτέ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σεναριο 1 η αλλιώς the day after tomorrow. Μην κοιτάξετε τα 850 γιατί όμως είναι απλό κρυακι. Χαχαχαχα. Και εδώ δεν θα προσέφερε τίποτα.

 

00-52-28-gens-1-1-144.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ε φτάνει ποια με τα προκατσρτικα...άντε 

Φτιάχνει τον αντικυκλωνα μας😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα προτεινα να αρχισει απο ολα τα μελη του φορουμ προσευχη και νηστεια,ωστε να υποδεχτουμε τον πραγματικο χειμωνα που ερχεται,απαλλαγμενοι απο αμαρτιες που μας φοτωσε το α'μισο με σιχτιρια,κατάρες και μπινελικια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ημαρτον!!!τι άλλο θα δείξει αυτό το μοντέλο...αυτό τώρα τι εμποδισμος είναι?ο λεγόμενος κυκλικός αντικυκλώνας?image.png.1949cffa630bf99979438877ced8b67b.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Ημαρτον!!!τι άλλο θα δείξει αυτό το μοντέλο...αυτό τώρα τι εμποδισμος είναι?ο λεγόμενος κυκλικός αντικυκλώνας?image.png.1949cffa630bf99979438877ced8b67b.png

Ανοιξε τον χαρτη και κοιτα πιο δεξια...χαχαχχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Ημαρτον!!!τι άλλο θα δείξει αυτό το μοντέλο...αυτό τώρα τι εμποδισμος είναι?ο λεγόμενος κυκλικός αντικυκλώνας?image.png.1949cffa630bf99979438877ced8b67b.png

Το άνοιξα και γελούσα με τις θερμοκρασίες. Καλό φαντάστηκα για σας και μόλις το άνοιξα λεω τι είναι αυτό. Αζορικός με μπλε χρώμα; 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ημαρτον!!!τι άλλο θα δείξει αυτό το μοντέλο...αυτό τώρα τι εμποδισμος είναι?ο λεγόμενος κυκλικός αντικυκλώνας?image.png.1949cffa630bf99979438877ced8b67b.png

Πάει να βγάλκει εμποδισμό τύπου ΡΕΞ. αχαχα Αν θυμάστε είχε γίνει χαμός για αυτόν τον εμποδισμό παλιότερα, νομίζω φθινόπωρο ήταν, και παντού έβλεπες αρλούμπες να γράφονται σε "ειδησεογραφικούς" ιστού

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...