Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πιστευω και με το -30 στα 500 θα εχουμε εκπληξεις εκεινη τη μερα και θα πεσουν τα υψομετρα λιγο.. Αν βγει αυτο που δειχνει τωρα φυσικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Θεσσαλονίκη χιονίζεται κανονικά στις 168 ώρες αλλά τζίφος είναι αυτός...

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους! Έκανα ένα μικρό μπρεικ από την μοντελομανία και είπα επιτέλους να γυρίσω πίσω στα κλασικά (γιατί τόσο άντεξα).

Το θετικό που συνάντησα με την επιστροφή μου είναι τουλάχιστον πως το σχίσμα της συνεχόμενης ακαιριας θα πάψει να υπάρχει από το 3ο δεκαήμερο και μετά.

Καλά το παει ο τζιφος για αρχή.. οκ προχωράμε...

Καλη συνέχεια!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σε ολους..Παρακολουθω εδω και λιγο καιρο τα σχολια, περιμενοντας και εγω εναν μεγαλο κεντροβορειο μετα απο καιρο. Ειπα να σχολιασω μπας και αλλαξει το γουρι και σπασει η βαρετοκαιρια και το αισχος που ζουμε. Να παω κοντρα και να ασχοληθω λιγο με τα του καιρου, αφου αυτος δεν ασχολειται με εμας. Παμε να το φερουμε παιδες και στη Λαρισα και στη Θεσσαλονικη και Αθηνα και παντου!! Θανος απο Λαρισα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Διατάξτε προσήνεμε Στρατηγέ!

 

Το καλοκαίρι ότι κι αν γίνει μαζί θα κυνηγάμε τα ρεκόρ και εδώ και εκεί ..μέχρι τότε θα μιλάς για χιόνια όμως..😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ σύντομο όμως αν έβγαινε, στην περιοχή μου τα φαινόμενα τα σταματάει το απόγευμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...