Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια φορά είχα βγει με ένα top model. Ραντεβού! Μου λέει κάποια στιγμή "ψάχνω έναν άντρα να μου φέρει την Άνοιξη"

Την έβρισα και εξαφανίστηκα αμέσως......

Άντε!! Για να δούμε τώρα το 18αρι. Ποπ Κορν για όλους!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, menidi είπε:

Μια φορά είχα βγει με ένα top model. Ραντεβού! Μου λέει κάποια στιγμή "ψάχνω έναν άντρα να μου φέρει την Άνοιξη"

Την έβρισα και εξαφανίστηκα αμέσως......

Άντε!! Για να δούμε τώρα το 18αρι. Ποπ Κορν για όλους!!

XAXAXAXXAAXXAXAXA KALOOOOOOOOOOOOO

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ένα πράγμα θέλω από τον Τζιφο... Να με αφήσει σήμερα να κοιμηθώ χωρίς να σιχτιριζω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χιονοκαταιγίς στις 108 ώρες από τζίφο.. Ποτέ δεν έχουμε έρθει τόσο κοντά μετά το 2005, και το 2012

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Να σημειώσω ότι εάν εκδήλωση ενδιαφερον κάποιος κόκκινος η πράσινος αυτόματος το θέμα το ανοίγει αυτός εκτός κι αν είναι 2 η και παραπάνω οπότε η κλήρωση θα γίνει μεταξύ τους από έναν καμηλα και μια σαύρα...😋...και φυσικά με προϋπόθεση ότι στο τρέχον έτος δεν είχε ξανανοίξει θέμα...πάμε στο 18 τωρα

εγώ έχω ένσταση στην καμήλα και στη σαύρα γιατί προδιαθέτουν καλοκαίρι..... να βάλουμε αρκούδα και πιγκουίνο,,,,,🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και το φόρουμ σώπασε... Τα σχόλια ηρέμησαν... Τα μάτια όλων ήταν κολλημένα στον βασιλιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν πιστεύω στα μάτια μου αυτό που βγάζει. Απλά δεν το πιστεύω... Αχ μακάρι να μην μας το πάρει πίσω τελευταία στιγμή!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Avalanche είπε:

Ακόμα πιο ανατολικά από Τζιφό... Α ρε Μισέλ χαλάλι να στο κάνει να ηρεμήσεις...

να ηρεμήσω εγώ, η το φόρουμ που το έπρηξα με τον δυτικό?? χαχαχαχα

 

Το 18αρι είναι ότι καλύτερο σε τρέξιμο μέχρι στιγμής!!!!

 

θαψαρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Αμάναμαναμαναμαν108-574GR.thumb.gif.c65b5484af27b8aab98175b3b642d9ed.gif

καθολικός χιονιάς, μεγαλύτερος από Σοφία το 18αρι Γιώργο!!!

 

Για υψόμετρα >400 μ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Βολεύει και τα βόρεια το τρέξιμο...είπαμε λίγο πιο ανατολικά λίγο πιο νότια και γίναμε 

Πρέπει να κερδίσαμε ένα βαθμό, έχουμε περιθώρια για άλλον έναν ;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καθολικός χιονιάς, μεγαλύτερος από Σοφία το 18αρι Γιώργο!!!

Ναι Μιχαήλ μεγαλύτερο από αυτό το θέλω φίλε,κάντο μωρεεεεIMG_20190109_093132.thumb.jpg.a94694bfbd4e8bef00d3ed8756de6ed1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μονο εγώ βλέπω ανεβασμένες θερμοκρασίες ρε παίδες? Και μόνο η δυτική μακεδονία και τα ορεινά να έχουν χιόνι μέχρι τις 150 που βλέπω τώρα στη μισή μοίρα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ναι Μιχαήλ μεγαλύτερο από αυτό το θέλω φίλε,κάντο μωρεεεεIMG_20190109_093132.thumb.jpg.a94694bfbd4e8bef00d3ed8756de6ed1.jpg

Κοίτα τώρα ποιο είναι το πρόβλημα.. Δυστυχώς το 18αρι είναι νομίζω το μέγιστο που μπορούμε να έχουμε. Οπότε από εδώ και πέρα είναι να μπορέσουμε να κρατηθούμε όσο πιο κοντά γίνεται σε αυτό..

Εγώ αυτό που ξέρω, είναι ότι αυτή η κίνηση των 500αριών στο 18αρι, θα την ζωγράφιζα ακριβώς έτσι για τα μέγιστα δυνατά αποτελέσματα..

Τέλεια θέση, εκκίνηση και τροχιά..

animckr8.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατεβασμένες είναι Θανάση κι έχει και καλύτερη υποστήριξη.....σούπερ βγαίνει και μπορεί καλύτερα.....

ΠΣΚ ετοιμαζόμαστε για Χόχλια και πέριξ.....μετά Ζαρούχλα και μετά σπίτι στην αυλή.....και με διάρκεια φτιάξτο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και σαν να μην φτάνει αυτό, προσπάθησε να βγάλει ο τζίφος στο 18αρι και το σενάριο 28 από το gfs προφανώς υποβαθμισμένο, αλλά χιόνια πολύ χαμηλά σε όλα τα κ.β.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...