Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Modele GFS - Carte prévisionsModele GFS - Carte prévisions

 

εδώ είναι το χάος

Modele GFS - Carte prévisions

Μεγαλεs ραγδαιοτητεs Μιχαηλ και βλεπω να μαs δινει παπλαμουδα μαμουθ και νεο 2005 αν βγουν.Μακαρι να το κρατησει.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Μονο εγώ βλέπω ανεβασμένες θερμοκρασίες ρε παίδες? Και μόνο η δυτική μακεδονία και τα ορεινά να έχουν χιόνι μέχρι τις 150 που βλέπω τώρα στη μισή μοίρα? 

Μετα μετά...!!!!!!ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ ΤΟ 18ΡΙ ΜΕ ΣΥΓΚΛΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΗΜΕΡΕΣ ΧΙΟΝΟΠΤΩΣΕΙΣ... ΓΙΑ ΝΑ ΙΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

H πατρίδα μου είναι τα Γιάννενα... Όλο το σόι εκεί... Μακάρι να γίνει χαμουλης...

Όχι χαμουλης.. ΧΑΜΟΣΣΣ

 

 

186-780GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οριακη η θεση για τα δυτικα. ειναι μεγαλη ευκαιρια... λιγο να αλλαξει η θεση του Χ, αλλαζει δραματικα το αποτελεσμα.
ας δουμε αυριο βραδυ λοιπον ξανα τα δεδομενα γιατι σιγουρα θα ειναι πολυ κακο για την ψυχολογια εδω μεσα αυτο που θα γινει μεχρι να καταλήξουμε στο κοντινο0τερο στην πραγματικοτητα σεναριο.
εγω χαιρομαι που λιγο πολυ και η αττικη κατι θα παρει απο νερο. ελπιζω βεβαια πολυ περισσοτερο απο αυτα που φαινονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γίνεται παιδιά...κι όμως γίνεται γιατί προφανος παίζει ρόλο το επιφανειακό ψύχος η ραγδαιοτητα του υετού ...ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΤΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιαννιώτης Γ. είπε:

βεβαια προεχει να δουμε και τα σεναρια καθως το κυριο μπορει να ειναι μονο του...

 

ειναι πολυ νωρις γενικα... αν δεν φτασουμε στις 72 ωρες τουλαχιστον ολα ειναι εικασίες...
αλλα γενικα αυτο που δειχνει τωρα ειναι ο στοχος σας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Γίνεται παιδιά...κι όμως γίνεται γιατί προφανος παίζει ρόλο το επιφανειακό ψύχος η ραγδαιοτητα του υετού ...ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΤΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ...

Η ραγδαιότητα όμως δεν είναι πανάκεια! Ηφαιστίωνα και Ζηνοβία έριξε ολόκληρο ωκεανό απο υετό μέσα σε λίγες ώρες, με τη θερμοκρασία κολλημένη μεταξύ 1-2 βαθμών! Δεν χιόνισε ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Όχι μόνο χιονόπτωση και χιονόστρωση παίζει...τι λες τώρα...

Καλα ασ το κρατησει μεχρι και τισ 20 και βλεπουμε.Καιμην ξεχνας Βαγγελη την μαμημενη την τρυπα ποσεςμα ποσες φορες εχουμε δει το εργο.Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ναι σημερα βλεπουμε οτι καλυτερο μεχρι στιγμης τωρα αν θα ερθει απλα η με θορυβο ειναι αλλουνου παπα ευαγγελειο και θα φανει πιστευω συντομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...