Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12αρια

πρωτεύουσα Τυνησίας

ens_image.php?geoid=116417&var=201&run=1

Θεσσαλονίκη

ens_image.php?geoid=52806&var=201&run=12

 

σε λάθος χώρα ζούμε.. φέτος!!

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Πάλι το γυροφέρνει..

Οσο πιο κοντα στις 1 το παει τοσο πιο καλα για προσηνεμα καθως μαλλον παμε για οριακα θετικος αο ναο απο 1 του μηνα και για το πρωτο 10ημερο του φλεβαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατάσταση για γέλια τα περισσότερα σενάρια του τζίρου με χιονιζουν 23 , 24 μάλιστα πλέον 6,7 είναι κάτω από μείον 4 ,, την ίδια στιγμή ο ευρωπαίος είναι στο 0 στις 23 ,2 4 με τα περισσότερα σεναρά πάνω από το 0 χαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κατάσταση για γέλια τα περισσότερα σενάρια του τζίρου με χιονιζουν 23 , 24 μάλιστα πλέον 6,7 είναι κάτω από μείον 4 ,, την ίδια στιγμή ο ευρωπαίος είναι στο 0 στις 23 ,2 4 με τα περισσότερα σεναρά πάνω από το 0 χαχαχαχαχ

Εε καλά ρε γιατί για γέλια,μιλάμε μια εβδομάδα μετά + λογικό να μην συμφωνούν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Εε καλά ρε γιατί για γέλια,μιλάμε μια εβδομάδα μετά + λογικό να μην συμφωνούν 

Οχι για γελια ειμαι εγω που τα κοιταω ποιος ξέρει προς τα που θα οανε αν και νομίζω ότι ξερω 

Εδω κοιτα 

 

Screenshot_20230117-012252_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Ηπειρος θα δει και πολλα νερα και παρα πολυ χιονι κυριως στα ορεινα...Το Μετσοβο παει για θαψιμο...Μιλαμε για μετρο και βαλε...Για πλακα κιολας...

gfs-2-102.png

Την Παρασκευη η Αττικη θα βγαλει καταιγιδα..Για μετα βλεπουμε γιατι χαλασε ο τζιφος...Θα δουμε..

Τζιφος για Παρασκευη..

gfs-2-84 (1).png

Και τζεμ..

gem-2-84.png

Χρονια καλα με υγεια...Σε ολους τους Αντωνηδες...!!Και συντομα στον δικο μας να θαφτει στο χιονι!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά στους Αντώνηδες.γκαλαντο το δωράκι σου εσένα Πάντος στο έκανε ο πρωινός τζιφουλας.ελπιζω να μην χαθεί για ένα δύο βαθμούς και να μας γεμίσεις με βίντεο από παπλώματα ☺️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορει να δουλευουμε καθε μερα στους 0 αλλα δεν αρκει....το θελω αυτο 10 μερες πανω απο το σπιτι μου😅καλημερα και χρονια πολλα στους εορταζοντες!

Screenshot_20230117-063235_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Σάββατο πρέπει να παλέψουμε μάλλον... θα έχει αρκετό υετό με αρνητικές -2 με -3 στα 850 hpa και θερμοκρασίες επιφανειας σε αυτό το τρέξιμο 3-4 βαθμούς . Λίγο πιο κάτω θέλουμε 

108-779GR (1).gif

108-7GR.gif

108-778GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς έχουμε δυτικιση... Οι ανατολικοί της Πίνδου θα υποφέρουμε για λίγα mm...Γιάννενα οαντως θα έχουν συγουρα ένα δυνατό χιονοπερασμα ξημερώματα -πρωι Σαββάτου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημεραααα...χρονια πολλα στον αντωνη @Galanto απο τα αποκλεισμενα γρεβενα...

Εμενα δεν μου αρεσουν τα πραγματα γιατι νομιζω οτι και παλι καραδοκει μια φολααααααα???

Επεξεργάστηκε από Delsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ανσαμπλ παραμενουν εξαιρετικα!!Λιγο νερακι ρε..Αγιε Αντωνιε κανε το Θαυμα σου!!

ens_image (10).png

Βοηθηστε ρε μαγκες...

20230117_074621.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...