Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, larissa_mare είπε:

Ντροπή σου τι ειναι αυτο το πράγμα που διεισδύει δυτικά της Ελλάδας...;

Την τρύπα στο κέντρο κοίταζα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Λες να μην φθάνει το 1060 που έδειξε γροιλανδία και να πρέπει να πάει 1080+ για να κρατηθεί λίγο ακόμα δυτικά ο άχρηστος;

Αν δεν μπουν κιτρινάκια εκεί προκοπή δεν βλέπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά Ραν είναι...για πολλούς λόγους και ο βασικότερος είναι να κρατάει ισορροπίες....λιμναρα τεραστίων διαστάσεων θα έμενε αν έβγαινε κάτι τέτοιο και θα γεννά συνέχεια χαμηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Πολύ θετικό λοιπόν το 18αρι και τεράστια βελτίωση σε σχέση με το πολύ κακό 12αρι. 

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΒ

Παμεγερα καλη η διάταξη λιγο οι θερμοκρασίες μην μας βγαλουν εκτός χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, swthrhs είπε:

Ναι εδώ χάσαμε το τωρινό από αύριο θα βγει αυτό αφού δεν μπορεί μια δεν έχουμε αντικυκλώνα και μωβ Ρουμανία μια έχουμε αντικυκλώνα και φέρνει κάτω ρετάλια 

Ρε σεις πρεπει να καταλαβετε κατι... Δεν χρειαζεται βαρβατο κρυο η κεντροβορεια χωρα με την σωστη διαταξη ριχνει και ιστορικο χιονι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bill24 είπε:

που πηγαν εκεινες οι μωβιες του -20...αχχχ αναζητουμε ρεταλια του -8 απο τον ατλαντικο μπας και φτασει ως εδω ενα -4

Δεν θέλουμε -20...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, larissa_mare είπε:

Παμεγερα καλη η διάταξη λιγο οι θερμοκρασίες μην μας βγαλουν εκτός χαχα 

Αν κάτσει τέτοια λίμνη κάποια στιγμή θα έχεις και τις θερμοκρασίες. Για μένα που θέλω το 30+30 είναι τέλειο τρέξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Αν κάτσει τέτοια λίμνη κάποια στιγμή θα έχεις και τις θερμοκρασίες. Για μένα που θέλω το 30+30 είναι τέλειο τρέξιμο

30+30 τι εννοείς; 2 απανωτούς,; Ή τον έναν Γερμανία;

Επεξεργάστηκε από larissa_mare
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, larissa_mare είπε:

30+30 τι εννοείς; 2 απανωτούς,;

Όχι 30 στη φρανκφούρτη και 30 στη θεσσαλονίκη. Καλά με το 18αρι εδώ τι 30; 2 βδομάδες σερί θα χιόνιζε αν έβγαινε, βάζει κάτω και το 2010 το τρέξιμο για γερμανία

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Ρε σεις πρεπει να καταλαβετε κατι... Δεν χρειαζεται βαρβατο κρυο η κεντροβορεια χωρα με την σωστη διαταξη ριχνει και ιστορικο χιονι 

Αυτό το ξέρω αλλά είδες τι έγινε τώρα που μέχρι της 120 130 ώρες βάζανε χιόνι και σε μιάμιση μέρα απο -2 μέσος όρος στο +2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, swthrhs είπε:

Αυτό το ξέρω αλλά είδες τι έγινε τώρα που μέχρι της 120 130 ώρες βάζανε χιόνι και σε μιάμιση μέρα απο -2 μέσος όρος στο +2

Νταξει αλλο αυτο δεν μας εκατσε πηγε αρκετα δυτικα και χαθηκε και υετος και κρυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...