Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπάχαλο τα ανσάμπλ του καναδού αλλά για 1-2 Φεβρουαρίου αφήνουν ελπίδες για ένα γρήγορο πέρασμα προσήνεμων ημιορεινων (βελτιώθηκαν μάλιστα σε σχέση μετα πρωινα του)

Diagramme ENS CMC/GEM

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι προσπαθουμε να βγαλουμε απο τη μυγα ξυγκι..βλεπουμε αυλωνες που υπο νορμαλ συνθηκες θα μας φαινοτανε αστειοι και μεσα στην απελπισια μας,ελπιζουμε να γινουν τερατα και να δουμε πεδινα χιονια..και δυστυχως ειναι απολυτα λογικο αυτο απο τη στιγμη που τελειωνει ο γεναρης και δεν εχει κατεβει ενας βαρβατος αυλωνας της προκοπης..πραγματικα ,ας πλακωσει ενας αντικυκλωνας να το ληξουμε και να ηρεμησουμε.εχει καταντησει αηδια πλεον..καθομαι και εγω και ολοι μας και κοιταμε 10 μοντελα τη μερα για το απολυτο τιποτα.

Επεξεργάστηκε από athper
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία βροχουλα Λάρισα καλό χειμώνα! Οι σελίδες περνούν, οι μερες περνούν και αναζητείται κάποιο διάστημα να επικεντρωθούμε! 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο αρναούτογλου δίνει χιόνι σε εμένα στο υψόμετρο 200μ. Εγώ είμαι στα 224. Μάλιστα καθώς θα βαδίζουμε προς το μεσημέρι με απόγευμα τα φαινόμενα θα ενταθούν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ο αρναούτογλου δίνει χιόνι σε εμένα στο υψόμετρο 200μ. Εγώ είμαι στα 224. Μάλιστα καθώς θα βαδίζουμε προς το μεσημέρι με απόγευμα τα φαινόμενα θα ενταθούν 

γκαρυ απο Γριβα κ πανω θα εχει μπολικο κ με τα ποδια πας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, PAIONAS είπε:

γκαρυ απο Γριβα κ πανω θα εχει μπολικο κ με τα ποδια πας 

Εγώ δεν θα έχω? Αφού είμαι πάνω από τα διακόσια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

ΣΚΑΣΤΟΟΟΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗς ΚΟΡΕΑΣ...

Παρόμοιο με το 0ζ το βλέπω δηλαδή χαμηλό δυτικά μας αλλά με νότια πορεία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίμενει ο σκουπιδαίος να δίνει αύριο το βράδυ μέχρι παρασκευή πρωί ικανοποιητικό υετό (5-6 χιλιοστά) στη φρανκφούρτη, την ώρα που ο τζίφος δε δίνει τίποτα. Ας ελπίσουμε να βγει ο σκουπιδαίος, όχι τίποτα άλλο αλλά ήμασταν κι άτυχοι την παρασκευή που πέρασε. Εδώ που μένω έπιασε μόνο λίγο στα χόρτα και στα αμάξια, εκεί που είναι τα γραφεία μας (10 χλμ από το σπίτι) είχε 10 εκατοστά (από ότι μου είπαν) και στο χωριό που πάμε για δουλειά είχε 20 εκατοστά (65χλμ από το σπίτι), αλλά χθες που πήγα είχε αρχίσει το κλασσικό λασπουριό που έχει όταν λιώνει το χιόνι, οπότε δεν το είδα όπως πρέπει στην εξέλιξή του. Καλά για 20ποντο προφανώς εδώ δεν υπάρχει περίπτωση αύριο το βράδυ, αλλά αν ρίξει αυτά τα χιλιοστά ένα 5ποντο έστω για το μάτι δεν θα ήταν κακό. Και να συνεχίσουμε να περιμένουμε μπας και κάνει κάτι μεγάλο στην πορεία (πχ αν βγει το πρωινό γιαπωνέζικο),

J216-21.GIF?25-0

 

μέχρι τέλη μάρτη έχει καιρό ακόμα εδώ αφού το κρύο μένει μέχρι αργά συνήθως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...