Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας, με βροχές, καταιγίδες και χιόνια (24-29/1)....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καρεκλιτσες εδω και 29 λεπτα εκ νεου...Ας μη τελειωνε ποτε!!

2 υδροσιφωνες σημερα πριν τους Γαργαλιανους Μεσσηνιας..Του Χρυσανθου Α.

326750144_638045138087411_4116602342982988400_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

βρεχει δυνατα και δεν το ειχα παρει ειδηση.
και απο οτι καταλαβαινω εδω και κανα 10λεπτο

Πάμε για 70 mm καί βάλε συντοπίτη αν συνεχίσει έτσι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tendcol είπε:

Πάμε για 70 mm καί βάλε συντοπίτη αν συνεχίσει έτσι!

πιστευω θα τερματισουμε περιπου 65μμ. θα δουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ιπποκρατειος ειχαν πεσεο οι σταθμοι λογω ρευματος.λογικα λαθος ειναι

Ο σταθμός του ΕΑΑ τόσο γράφει μέχρι τώρα Γιώργο (35μμ). Ο δεύτερος γράφει 45μμ και τριτος είναι κάτω μέχρι τώρα. Ο σταθμός του ΕΑΑ δείχνει μονίμως κάτω από τους άλλους δύο. Έχει τσεκαριστεί το καλοκαίρι που μας πέρασε από άτομο του ΕΑΑ και πέρασε το τεστ με 4% απόκλιση (προς τα κάτω).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από νωρίτερα το απόγευμα!!

Τι ωραίο ρε παιδιά!!! Μας έδωσε πολύ κουράγιο όλο αυτό σήμερα...

Screenshot_2023-01-26-18-18-39-140_com.instagram.android.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω εχουμε περασει στο σταδιο του ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥ....70 μμ Ζωγραφου Παπαγου Βυρωνας Ηλιουπολη κλπ κ Γαλατσι απεναντι κ ριχνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ νερο....δεν εχει σταματησει δευτερολεπτο κ εκ νεου την τελευταια ωρα γκαζια με βροζοκουρτινα πανω απτα κεφαλια μας...

Το λεγαμε για πλακα κ θα γινει 100-120 μμ τοπικα σε.λιγοτερο απο 15 ωρες....ε ε ερχεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γυρισμός από καλλιθεα προς Αγία Παρακευή αναρωτιέμαι αν θα ήταν καλύτερα να ειχα εξωλέμβια η καμία τράτα αντί αυτοκινήτου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες τρελός νερό στη Βούλα!!Δεν εχει σταματήσει λεπτό και δυναμώνει κι άλλο την τελευταία ώρα!!Υπόκωφα μπουμπουνητα ακούγονται καταδιστηματα!Ξεσπάει η φύση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θησειο 46mm..   Ειχα τηλεφωνικη επικοινωνια με τον κυριο Λαγουβαρδο...Η Καλλιθεα εχασε 21mm..Συνολικα επεσαν 52 χιλιοστα...Το βροχομετρο μου σταματησε στα 57mm!!Η Νεα Σμυρνη στα 56mm..Το γκαζι κοντα στα 36mm..Οχι για να το παιξω εξυπνος αλλα με ευχαριστησε που παρατηρω τους σταθμους του κεντρου για αλλη μια φορα..Του προτεινα να γραφτει και στο φορουμ μας για να  βλεπει αμεσα τις εξελιξεις αλλα και τα προβληματα..Εχω βαρεθει να του λεω για γκαζι και Χαροκοπειο..🤣Εχουν χασει πολλα mm  τα τελευταια 2.5 χρονια που δεν εχουν γραφτει ουτε στο metwosearch της βλαβης των σταθμων αυτων..

Βασικα μας ευχαριστησε ολους..Παραδεχτηκε οτι χωρις τους ερασιτεχνες καιροφιλους πολλα πραγματα σχετικα με τον καιρο,θα ειχαν μεινει πολυ πισω..Προς τιμην του που το παραδεχτηκε...Με συγχωρειτε για το εν μερει ασχετο αλλα επρεπε να το αναφερω...

Το χαροκοπειο εγραψε 31.2mm με μεγιστη ραγδαιοτητα μολις 8.2mm/h..Φανταστειτε ποσος υετος χαθηκε ιδιως το πρωι στο ισχυρο περασμα...Οταν το γκαζι χτυπησε 174.6mm/h και ηΝεα Σμυρνη 192mm/h!!Ειχαμε τουλαχιστον μια 200αρα και δυο 70αρες...Και ολη την ημερα εριχνε πολυ καλα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες και 10 λεπτά ακατάπαυστης βροχής ....από ποτε έχουμε να το ζήσουμε αυτό ρε παιδιά στην Αττική??????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με το που εφτασα Μελισσια αρχισε καταρρακτωδη βροχη κι εχω κατσειι μες το αμαξι.....

ΥΓ Σακη μου (κι εγω σ αγαπω....χεχε) ο Λαγουβαρδος δεν υπηρξε ποτε καιροφιλος το ειχε δηλωσει δημοσια και δεν συνεχιζω γιατι θα ξεφυγω και θα αυτομοαναριστω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...