Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας, με βροχές, καταιγίδες και χιόνια (24-29/1)....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ε απλα ηταν κριμα να βλέπαμε κανένα 15 πόντο ...Αλλά τώρα έτσι όπως πήγε....δε βαριέσαι πιστεύω θα το δω έστω στρωμένο 

Παρτο λιγο γερα πανω σου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ε απλα ηταν κριμα να βλέπαμε κανένα 15 πόντο ...Αλλά τώρα έτσι όπως πήγε....δε βαριέσαι πιστεύω θα το δω έστω στρωμένο 

Μπορει να βγει το 15ποντο.Αντε απολαυσε το

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον τωρα ανεβαίνει καλος υετος απο Καρδίτσα...θα δείξει θα ρίξει κι αλλο τις θερμοκρασιες ....Καλά Μουζάκι μας ξεφτιλίσε χαχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Στο επικεντρο αυτη την στιγμη οι νομοι καρδιτσης τρικαλων με το χιονι να ειναι ιδιαιτερο πυκνο και να ξεκιναει απο τα 500μ περιπου

Μπορεί και από τα 400μ δες στο Μουζάκι 2,9°C http://penteli.meteo.gr/stations/mouzaki/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάτρα ξεκίνησε αέρας και από 10,3 πήγαμε 13,3 ενώ η υγρασία έπεσε απο 85 σε 66%. Κάτι έρχεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ημιπεδινη (ούτε καν ημιορεινη) Καρδίτσα στους πρόποδες των Αγραφων είναι υπερδύναμη. Καμία άλλη περιοχή στην Ελλάδα, σε τέτοιο υψόμετρο δεν την πλησιάζει. Μόνο η Ορεστιάδα στα κέφια της. Καμία άλλη. 

Μιλάμε μόλις για υψόμετρα 150-200μ. Τέρας πραγματικό όμως. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μονο χιονόνερο πλέον νομίζω σε μισή ώρα θα χιονίζει και σε 1 θα στρώνει αν έχω να εί καλούς υπολογισμούς και αν πέσει η θερμοκρασία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υστερα απο μια εκ βαθεως δια ζωσης αναλυση, λογω της δυσκολιας του πραγματος, με τον Γιωργο «Πωγωνι» καταληξαμε οριστικα ότι σε 1-2 ωρες απο τωρα στα Γιαννενα το γυριζει σε χιονι!

και ως εκ θαυματος απο 4-4.5 βαθμους

βλεπω εδω κ 10 λεπτα στο σταθμο Τ στους 2.3 συνοδεια  ασθενων φαινομενων της ταξης των 1/hr.

Αν λοιπον αποφασισει να σοβαρευτει ο καιρος δλδ ο υετος, με την 1η ραγδαιοτητα γυριζει και η μορφη του!

 

εντυπωση μου κανει ωστοσο η θερμοκρασιακη διαφορα σε σχεση με την πολη οπου διαβαζω για 5 βαθμους!

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bill24 είπε:

Εχω να πω πως σε υψομετρο 160μ που ειμαι εγω...το 2017 το 2019 και το 2021 ειχε φαει την σκονη μου😋😋

Μα και εσυ υπερδυναμη εισαι ρε στα φαρσαλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bill24 είπε:

Ωρε ξυπνιος εισαι ρε ηγετη...πες μας αποψη ετσι για το χαβαλε.πες μας σε χιοναδες φαρσαλα vs πεδινα δυτικης καρδιτσας🤣ποιον νικαει

Συνήθως μαζί πάτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Εχω να πω πως σε υψομετρο 160μ που ειμαι εγω...το 2017 το 2019 και το 2021 ειχε φαει την σκονη μου😋😋

Λεοντάρι, Ασημοχώρι; Λιγότερο απο εσένα; Δε νομίζω γατάκια.....

Φάτε κάνα χαλβά και αφήστε να παίζουν μπαλιτσα οι μεγάλοι παίκτες.....

Καλά...Θαυμακος και Γαβράκια..... champions League 🤣 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Ωρε ξυπνιος εισαι ρε ηγετη...πες μας αποψη ετσι για το χαβαλε.πες μας σε χιοναδες φαρσαλα vs πεδινα δυτικης καρδιτσας🤣ποιον νικαει

Τι λέει στα Φάρσαλα?εδώ Καρδίτσα δυνατή βροχή αλλά έχω την αίσθηση ότι κρυωσε έξω.λες να έχουμε καμιά έκπληξη το πρωί?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ χαμηλή η Τ στο χωριό μου στην Πρέβεζα δίπλα στην θάλασσα στους 7 αλλά φαίνεται ότι έχει καλύτερα φαινόμενα απ' τα ενδότερα της Ηπείρου εξού και οι μικρές διαφορές με Γιάννενα πχ...για να δούμε μήπως φτάσουν και εκεί και πέσει η Τ κοντά στο 2 να το γύρισει

IMG_20230126_024407.thumb.jpg.a4c9b88704fb47aea2b629f1990c79da.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χιονιζειειειεειςιςιειεςιειςιςιςιςιςιςιιςιςιςιςιςιςιειειειειειειειειειειειε

Ακομα και για γουρι να το εκανες με οσα εγραφες ολη μερα, παλι ξυλο θες!😜

αλλα επειδη ολοι εδω μεσα συμμεριζόμαστε την αγωνια σου, χαλαλι σου! 

Καλη διασκεδαση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...