Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SOS 

Όποιος μπορεί και ξέρει ας μου πει τι μπορώ να κάνω με το σταθμό μου που κόλλησε!!!!!!!

Ενώ μετράει κανονικά υετό και μεταδίδει στην κονσόλα η θερμοκρασία και η ταχύτητα του ανέμου έχουν κολλήσει εδώ και περίπου 1 ώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησα από κεντρο Αθήνας Ακρόπολης  που μενω με κοπελια να πάω να μείνουμε στο πατρικό μου στην παιανια σε υψόμετρο 220μ για να αποκλειστούμε🤣. Η τ από τους 7 στο κέντρο στους 4,5 με θερμόμετρο αμαξιού. Πολύ δυνατή βροχα σε όλη την διαδρομή ελπίζω να μην είναι κακό για τα αυριανά τα βρεγμένα κάτω…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

SOS 

Όποιος μπορεί και ξέρει ας μου πει τι μπορώ να κάνω με το σταθμό μου που κόλλησε!!!!!!!

Ενώ μετράει κανονικά υετό και μεταδίδει στην κονσόλα η θερμοκρασία και η ταχύτητα του ανέμου έχουν κολλήσει εδώ και περίπου 1 ώρα 

Δεν ξέρω να σου πω δεν το χω ψάξει, έχει ρισετ από κάπου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

SOS 

Όποιος μπορεί και ξέρει ας μου πει τι μπορώ να κάνω με το σταθμό μου που κόλλησε!!!!!!!

Ενώ μετράει κανονικά υετό και μεταδίδει στην κονσόλα η θερμοκρασία και η ταχύτητα του ανέμου έχουν κολλήσει εδώ και περίπου 1 ώρα 

Ριχτου ενα μπουνιδι και θα επανελθει.Ετσι καναμε παλια με τις τηλεορασεις.😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Δεν ξέρω να σου πω δεν το χω ψάξει, έχει ρισετ από κάπου?

Έχει ναι από την κονσόλα ....θα το κάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, fotobilolidas είπε:

Ξεκίνησα από κεντρο Αθήνας Ακρόπολης  που μενω με κοπελια να πάω να μείνουμε στο πατρικό μου στην παιανια σε υψόμετρο 220μ για να αποκλειστούμε🤣. Η τ από τους 7 στο κέντρο στους 4,5 με θερμόμετρο αμαξιού. Πολύ δυνατή βροχα σε όλη την διαδρομή ελπίζω να μην είναι κακό για τα αυριανά τα βρεγμένα κάτω…

Και στην ελπιδα βρεγμένα ηταν πριν στρωσει. 

Ολο το ζητημα ειναι να κανει τρελη στουπα να στρωσει ακαριαία . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

SOS 

Όποιος μπορεί και ξέρει ας μου πει τι μπορώ να κάνω με το σταθμό μου που κόλλησε!!!!!!!

Ενώ μετράει κανονικά υετό και μεταδίδει στην κονσόλα η θερμοκρασία και η ταχύτητα του ανέμου έχουν κολλήσει εδώ και περίπου 1 ώρα 

Δεν εχει επιλογη ρισετ ρε γιωργο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Δεν εχει επιλογη ρισετ ρε γιωργο?

Το έκανα ...πάλι τα ίδια 

Δεν μπορεί να συγχρονίσει απ' ότι βλέπω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Frostfang8 said:

Και στην ελπιδα βρεγμένα ηταν πριν στρωσει. 

Ολο το ζητημα ειναι να κανει τρελη στουπα να στρωσει ακαριαία . 

επισης αν έχει ΒΔ όπως φαίνεται αργότερα  στεγνώνουν όλα πολύ γρήγορα ..εμπειρικά το λέω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

SOS 

Όποιος μπορεί και ξέρει ας μου πει τι μπορώ να κάνω με το σταθμό μου που κόλλησε!!!!!!!

Ενώ μετράει κανονικά υετό και μεταδίδει στην κονσόλα η θερμοκρασία και η ταχύτητα του ανέμου έχουν κολλήσει εδώ και περίπου 1 ώρα 

απ'οτι καταλαβα εχουμε τον ιδιο αλλα δεν εχω ιδεα Γιωργο, μονο οταν βγαινει οφ η συνδεση ξερω. μια απλη αποσυνδεση/συνδεση ομως ισως ξεκολλησει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

απ'οτι καταλαβα εχουμε τον ιδιο αλλα δεν εχω ιδεα Γιωργο, μονο οταν βγαινει οφ η συνδεση ξερω. μια απλη αποσυνδεση/συνδεση ομως ισως ξεκολλησει

Τα έκανα όλα .....δεν μπορεί να συγχρονησει για κάποιο λόγο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λ.  ·
 
 
Έχει ήδη εισέλθει η ασταθής μάζα στο Κεντρικό και Βόρειο Αιγαίο, η οποία στροβιλίζεται κινούμενη νοτιότερα. Ήδη εκδηλώνονται όμβροι βροχής ή χιονιού, με τοπικές χαλαζοπτώσεις. Βαθμιαία θα ακολουθήσει η πτώση της θερμοκρασίας και οι χιονοπτώσεις θα ενταθούν.

the.jpg

Επεξεργάστηκε από dpress
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα δεν είμαστε ούτε στο ορεκτικό και μας "δυσκολεύει" την ζωή ο...ναυλωμένος Αρχίδαμος. Επιστροφή Πατήσια από ποτάκι με 6 βαθμούς (!) θερμοκρασία αυτοκινήτου στην τροπική Συγγρού και καρέκλες κατά διαστήματα. Εν τω μεταξύ, μιλάμε για αστείες συνθήκες, χωρίς να έχει μπουκάρει το βαρύ ψύχος.

Επεξεργάστηκε από Χιονοσκεπής
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ζωγραφιζει δινει ρεστα ο Τρελος απο πανω μας.σε αλλη μια χιονοκαιρια....

Τρελος=Υμηττος

Εκοψαν λιγο τα.φαινομενα.γυρω στα 5 μμ μεσα σε 1.5 ωρα με.πολυ ανεμοβροχι...

3.3 τα 300 μ Παπαγου

3.6 στα 265 μ η Αγια Παρασκευη

3.8 στα 235 μ.Ζωγραφου

4.3.εφθασα στο peak των φαινομενων στα ταπεινα 180 μετρα...

Ρε σεις αυριο απτα ξημερωματα με τετοιες Τ με.τετοιες ραγδαιοτητες κ ΒΒΔ βλεπω οχι απλα να στρωνει αλλα να μαςΧΤΙΖΕΙ.- ΣΟΒΑΤΙΖΕΙ ακομα κ με.θετικες Τ 

Τρελαααααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Τα έκανα όλα .....δεν μπορεί να συγχρονησει για κάποιο λόγο.....

Ίσως θα πρέπει να βγάλεις την μπαταρία από την εξωτερική μονάδα, αλλά τέτοια ώρα δύσκολο το βλέπω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Τα έκανα όλα .....δεν μπορεί να συγχρονησει για κάποιο λόγο.....

Γιώργο, έχεις το Bresser αν δεν κάνω λάθος.

Βγάλε τροφοδοσία από κονσόλα, πήγαινε έξω, βγάλε μπαταρία/ες από μονάδα για να κάνει restart, ξαναβάλε μπαταρίες, μπες μέσα και ξαναβάλε τροφοδοσία στην κονσόλα. Λογικά θα συγχρονίσει σε 1-2 λεπτά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, meteoippol είπε:

Ίσως θα πρέπει να βγάλεις την μπαταρία από την εξωτερική μονάδα, αλλά τέτοια ώρα δύσκολο το βλέπω

Συγχρονισε αλλά πάλι κολλημένο είναι....

Μήπως έχει να κάνει με τη χαμηλή μπαταρία. ?

IMG_20230205_014536.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...