Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι με Μιχαηλ...Χιονοθυελλα στη Ζοφρια προς Χασια....Δεν ανεβαινουν βιντεο και φωτο.

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Τι νιφάδισμα εγινε κανονικη Χιονοπτωση σχεδόν πλέον..

Άντε τυχερέ...αφού το είδες και εσύ ,τέλος και επίσημα ο χειμώνας για Β.Ελλάδα...άντε         και του χρόνου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kilkis1989 είπε:

Άντε τυχερέ...αφού το είδες και εσύ ,τέλος και επίσημα ο χειμώνας για Β.Ελλάδα...άντε         και του χρόνου...

χαχαχα συνεχίζουν κάτι μυγάκια αλλά δεν θέλει να ενταθεί λίγο να μας κάνει την χάρη 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Έχεις πολύ υετό?

Όχι. Ο πολύς υετός θα έρθει μετά τις 14:00 βάση χαρτών και κ. Ζιακόπουλου. Εκεί στοίχημα είναι οι θερμοκρασίες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Όχι. Ο πολύς υετός θα έρθει μετά τις 14:00 βάση χαρτών και κ. Ζιακόπουλου. Εκεί στοίχημα είναι οι θερμοκρασίες 

Α οκ,και εγώ και από τα ίδια,ρίχνει κάτι πολύ ψιλά ,μόλις δυναμώσει θα το γυρίσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασθενείς χιονόπτωση πεδινά αν.λαρισας στρωμένη πέτσα από τα 350 και πάνω.... Αθηναίοι ρούφηξτε σας έρχεται παλικάρια... Θα φάτε καλααα!!! Καλή σας απόλαυσηη παιδιά!!!! Και προσοχή πραγματικά... Θα ναι όλα... ΠΑΓΩΜΈΝΑ!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε άνοδο πλέον η θερμοκρασία εδώ στους 3.5 βαθμούς... Αναμενόμενο από το απόγευμα τα καλύτερα θέλω να πιστεύω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

χαχαχα συνεχίζουν κάτι μυγάκια αλλά δεν θέλει να ενταθεί λίγο να μας κάνει την χάρη 🤣

Αν ενταθεί στείλε μήνυμα να στείλω ένα Σινούκ να σε απεγκλωβίσει...🐴

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Snowy Stathis είπε:

Εμείς ακόμα δεν έχουμε πέσει σε αρνητικό σημείο δρόσου. Ελπίζω με την επόμενη μπούκα να γίνει 

Ολα καλα θα πανε.Μπορει να μη ζησεις στιγμες Ελπιδας αλλα ο δρομος σου δε θα μεινει με αυτο το χρωμα : )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, CATHA said:

On-off η ένταση εδώ... μεγάλη διαφορά μετά την Νέα Ερυθραία προς Εκάλη με στρωσίματα... εμείς λίγα πράγματα... μόλις ξανάρχισε δυνατά. 1 βαθμός. Ζορίζεται το φόρουμ και καθυστερεί η φταίει η δική μου σύνδεση?

Αυτό τι φάση? Μια αρχίζει πολυ καλά μια κόβει λιγο γείτονα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω παμε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...

Το ειδαμε ηδη σε εξαρσεις μεχρι και τα 150 ??? μετρα ισως και χαμηλοτερα...

2,4 εδω στα 180 μετρα η καλυτερη Τ μεχρι στιγμης, σε προσκαιρη ανοδο τωρα 3,1.....

1,2 ο Παπαγος και εφθασε και 0,8 παρακαλω....

2,1 τα ψηλα του Ζωγραφου

ΚΑΤΑΣΠΡΟΣ ο Τρελος απτα 500 μ

Απλα περιμενουμε ενεργοποιηση Ανατολικου Τοξου και με τη χιονοκαταιγιδα (Α ΡΕ ΔΑΣΚΑΛΕΕΕΕΕΕ) θα πεσει ακαριαια αρνητικες και θα ΧΤΙΣΤΟΥΜΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...