Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Θεσσαλονίκη βγαίνει ο ήλιος σιγά σιγά. Τα σύννεφα μας χαιρετούν. Θα κάνουμε να τα ξαναδούμε πολύ καιρό...

Εντάξει είδαμε 5 νυφαδες μην είμαστε αχάριστοι ... 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες τελος το ρευμα εδω.Για οσο εχω τη γεννητρια σναμμενη θα κανω αναφορες και μετα το.βραδυ παλι.Τρομερη χιονκθυελλα,περι τους 15ποντους εχει βαλει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αμα δεν στρωθει η αθηνων λαμιας που βλεπουμε στην καμερα, δεν θα παραδωθει το λεκανοπεδιο.
περιμενουμε λοιπον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

σας στρωνει ρε; αντε καλη αρχη!

Οδυσσέα απλά πέφτει αλλά είναι όμορφο το άτιμο, το βράδυ αν στρώσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπεροχη και ακαταπαυστη χιονοπτωση εδω απο τις 10 παρα εως τωρα, την οποια δεν περιμενα (παρα μονο τα μεσανυχτα). Εχω θερμομετρο υδραργυρου εξω που καταγραφει 4 βαθμους, ενω σε ενα σταθμο νοτιοτερα στους προποδες του οικισμου (IRAFIN7) καταγραφουν 2,2 βαθμους 🤔. Μεγαλη μπουκα αυτην τη στιγμη με ισχυρη χιονοπτωση, αλλα δεν στρωνει τιποτα (κατι που περιμενα κ φοβομουν). Θα στειλω σε λιγο βιντεο με εντονη χιονοπτωση και βροντη!

 

 

Επεξεργάστηκε από voutzalou
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Παιδες τελος το ρευμα εδω.Για οσο εχω τη γεννητρια σναμμενη θα κανω αναφορες και μετα το.βραδυ παλι.Τρομερη χιονκθυελλα,περι τους 15ποντους εχει βαλει.

Ανανεωμένο προγνωστικό ξεκινάτε με 2 μέτρα minimum εκεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Παιδες τελος το ρευμα εδω.Για οσο εχω τη γεννητρια σναμμενη θα κανω αναφορες και μετα το.βραδυ παλι.Τρομερη χιονκθυελλα,περι τους 15ποντους εχει βαλει.

Πουλάτε κάνα σπίτι Αφιδνε χαχαχαχαχα τι λες τώρα!!!!!!!! Δώσε Τζορτζ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εκεινο που ειχε να κανει για τη τωρινη φαση το εκανε και με το παραπανω οτι κανει μεχρι το μεσημερι θα ειναι κερδος. αντε να δουμε τι θα μπορεσει να κανει και στη δευτερη φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

@geornik κάνε αναφορά από λιμάνι. Έχω άγχος.Πιστεύεις προλαβαίνει να το γυρίσει μέχρι το μεσημέρι?Βλέπω χιονόνερο στη κάμερα. Πες μας εμπειρικά...

Με 96% σχετικη υγρασια τι να κανει...κατι λιωμενες νιφαδες επεσαν μεσα στη βροχη-χλαπατσα...πηγε 2,4c αλλά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Οι απαισιόδοξοι παρακαλώ να περιμένουν και να μας πουν τα εκατοστά τους αύριο τα ξημερώματα .,...θα γίνει χαμός λέμε....ξυπνάτε 

Να αναφερθώ κι εγώ πιο συγκεκριμένα στους φίλους μου και χιονολάτρες των δυτικών προαστίων...

Φίλοι μου.. η προσωπική μου άποψη είναι πως φέτος θα τα πάμε ΚΑΛΥΤΕΡΑ από την Ελπίδα !!!!!!! Κι ας μην το πιστεύετε ακόμα..... και με το πήχη χαμηλά, περισσότερες πιθανότητες έχουμε να χαρούμε παρά να απογοητευτούμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα ρίχνει πολύ καλά Γέρακα με 1.2 αλλα δυσκολεύεται το φόρουμ να ανεβάσω βίντεο δεν ξέρω γιατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

το νιφαδισμα συνεχίζει αλλά σιγά μην ενταθεί. 

Μυγάκια κι εδώ στο Μακροχωρι μόλις ειδικά προς τη μεριά την δυτική προς βεροια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...