Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νιφαδίζει εδώ στα νότια της Χαλκίδας με 2.3 βαθμούς στο θερμόμετρό μου.

Στη Ριτσώνα (από κάμερα της δουλειάς) στα 190 μέτρα, ρίχνει καλή στούπα τα τελευταία 10'

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το λιμάνι του Πειραιά τώρα.

Ξαστέρωσε? δε καταλαβαίνω καλά! Τ 3.6 στο λιμάνι τώρα

549531475_Screenshot2023-02-05at11_08_14PM.thumb.png.d21133e75326fc6ab16d8fd03f3a3d11.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Νιφαδίζει εδώ στα νότια της Χαλκίδας με 2.3 βαθμούς στο θερμόμετρό μου.

Στη Ριτσώνα (από κάμερα της δουλειάς) στα 190 μέτρα, ρίχνει καλή στούπα τα τελευταία 10'

Θα δουν και οι τυφλοί απόψε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σύνταγμα-Ομόνοια χιόνισε καθόλου ή με χιονόνερα την έβγαλαν?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Θέμα χρόνου να το γυρίσει… αν δεν το έχει κάνει ήδη! 

Χιονίζει κανονικά Άγγελε απλά είναι μυγάκια ακόμη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 minutes ago, ORESIVIOS said:

Η Στενή έχει όσο χιόνι έχει ο Διόνυσος, η Ροδόπολη, ή η Δροσοπηγή στα 500μ περίπου...

Η Σέττα όμως πρέπει να έχει όσο το άθροισμα όλων των παραπάνω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, dionisis00 said:

Η Σέττα όμως πρέπει να έχει όσο το άθροισμα όλων των παραπάνω.

Το μεσημερι έφυγα με μισο μετρο και κατά τόπους βουτούσε το βήμα μου έως και 70 πόντους 

Επεξεργάστηκε από Dimitris2113
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαρούσι 1,3 Co τώρα και αστέρια, είδα δορυφορική, αρχισε να δημιουργείται ένα τραφακι καλό νότια απο τις σποραδες με κατευθυνση προς Αττική.. αυτη η γραμμή θα μας δώσει εικόνες μηδείας αλλα με τις temp οριακά! αν ηταν bet θα έβαζα ολα τα λεφτά μου όλα μεταξύ 02:00 - 09:00 (με το peak στις 04:00 με 05:00) για μεγάλες εκπλήξεις. Κοιμηθείτε ενα 3ωρο παω και εγώ. 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω της έντονης χιονόπτωσης και του σκότους στην περιοχή των Ούγγρων, η βλάβη της ΔΕΗ δεν έχει αποκατασταθεί, γιατί τα συνεργεία του ΔΕΔΔΗΕ είναι αδύνατον να επιχειρήσουν. Κατά συνέπεια, η Δημοτική Ενότητα Ανθηδόνος, το Οντάθι και η Κάνηθος θα έχουν διακοπή υδροδότησης κατά τη διάρκεια της νύχτας.
Τα συνεργεία του ΔΕΔΔΗΕ θα επιχειρήσουν πάλι τις πρώτες πρωινές ώρες.
#dimoschalkideon #chalkida

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, mrpaco είπε:

Μαρούσι 1,3 Co τώρα και αστέρια, είδα δορυφορική, αρχισε να δημιουργείται ένα τραφακι καλό νότια απο τις σποραδες με κατευθυνση προς Αττική.. αυτη η γραμμή θα μας δώσει εικόνες μηδείας αλλα με τις temp οριακά! αν ηταν bet θα έβαζα ολα τα λεφτά μου όλα μεταξύ 02:00 - 09:00 (με το peak στις 04:00 με 05:00) για μεγάλες εκπλήξεις. Κοιμηθείτε ενα 3ωρο παω και εγώ. 😇

Αργεί να κουνηθεί,στην Αττική αν φτάσει την κόβω μετά τις 3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει πέσει στον 1 βαθμό μέτρια φαινόμενα. Αστραπές κλπ. Για να δούμε. Θα έρθει το καλό; Αν κάνει στουπα πιστεύω θα πέσει κι άλλο η θερμοκρασία κ θα βάλει κι άλλους πόντους στο μισολιωμενο

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω της έντονης χιονόπτωσης και του σκότους στην περιοχή των Ούγγρων, η βλάβη της ΔΕΗ δεν έχει αποκατασταθεί, γιατί τα συνεργεία του ΔΕΔΔΗΕ είναι αδύνατον να επιχειρήσουν. Κατά συνέπεια, η Δημοτική Ενότητα Ανθηδόνος, το Οντάθι και η Κάνηθος θα έχουν διακοπή υδροδότησης κατά τη διάρκεια της νύχτας.
Τα συνεργεία του ΔΕΔΔΗΕ θα επιχειρήσουν πάλι τις πρώτες πρωινές ώρες.
#dimoschalkideon #chalkida

Και μέρος της Αυλίδας είχε 6ωρη διακοπή ρεύματος,ενώ εγώ είχα τρεις διακοπές για λίγα δευτερόλεπτα.και όλα αυτά με 1 ποντο χιόνι,φαντάσου τι έχει να γίνει τις επόμενες ημέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Άγγελος είπε:

Στο βαθος η Χαλκίδα! 

3308B475-5684-4451-8F3E-656DA80A8E9F.jpeg

Σώπα όπου να ναι θα σημάνουν οι καμπάνες. Χαχα.. ΑΙΡΧΑΙΤΕ και θα σαρώσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...