Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 minutes ago, Volos said:

Και κάποιες απο την παραλια 

F7947F2F-16DE-4495-A0E5-0B2E92EFD1B4.jpeg

30990723-7EEF-492C-BF07-4B80C1F66CD8.jpeg

Χάρμα οφθαλμών, τι υπέροχες φωτογραφίες είναι αυτές! Αχ, μου δίνουν παρηγοριά! Θα τις κοιτάω όλη την ημέρα! Θα περιμένω επίσης, αν έχεις την καλοσύνη, να μας γράψεις στο τέλος την αποτίμηση για τον Βόλο και να μας δώσεις και μια ιδέα για του που βρίσκεται η Barbara στην κλίμακα των χιονάδων που έχει δει η περιοχή. Ευχαριστώ!

Επεξεργάστηκε από voutzalou
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το γύρισε σε χιονόνερο αρχές Πατησίων αν και έκοψε αρκετά τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παύση φαινομένων εδώ και 10 λεπτά. Έχω την εντύπωση πως όλα αυτά έως τώρα ήταν μόνο η αρχή... υπομονή, θα δούμε μέχρι που θα φτάσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκοψε τωρα....

0,9 Ζωγραφου 235 μ

1,2 Γιωργης λιγο χαμηλοτερα

1,5 το μπαλκονι μου....

Αμα κανει τετοια το απογευμα και το βραδυ θα τη βαλει την πετσουλα του....κι εχουμε και αυριο, και μεθαυριο....και αντιμεθαυριο....

Εχω γινει Beach snow φεεεεεεταααααααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκοψε. στρωμένο σε τουτου τεντες και θερμοσιφωνες έφιαξα και χιονόμπαλες εννοείται! (max 1cm)

Επεξεργάστηκε από galatsioths
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Αν θυμάμαι σωστά 10 εκατοστά ήταν πέρυσι και φέτος είναι  στα διπλάσια. 

Αυτα ειναι μας εβαλε τα γυαλιά στην υπόλοιπη Θεσσαλία, εμείς από προπερσι αναμένουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλη η σύγκλιση του Βόλου έπιασε τελικά από Σουρπη και κάτω.. Μέχρι 30 πόντους σε σημεία.. Οπότε όσον αφορά τον Δήμο Αλμυρού σώσανε τα προσχήματα τα νότια τμήματά τουIMG-20230207-104928.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Nikos rethimno said:

Πυκνό χιόνι με 1 βαθμό οι θερμοκρασίες μας τα χάλασαν αλλά δε πειράζει κι αυτό που βλέπουμε να πέφτει ευλογία είναι με τέτοιο χειμώνα που είχαμε μέχρι τώρα 

 

IMG_20230207_111227.jpg

Φιλε μου που στο Ρέθυμνο? Λογικά από Ρουσσοσπίτι και πάνω πρέπει να έχει ρίξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, voutzalou είπε:

Χάρμα οφθαλμών, τι υπέροχες φωτογραφίες είναι αυτές! Αχ, μου δίνουν παρηγοριά! Θα τις κοιτάω όλη την ημέρα! Θα περιμένω επίσης, αν έχεις την καλοσύνη, να μας γράψεις στο τέλος την αποτίμηση για τον Βόλο και να μας δώσεις και μια ιδέα για του που βρίσκεται η Barbara στην κλίμακα των χιονάδων που έχει δει η περιοχή. Ευχαριστώ!

Ευχαριστως, μαλλον απολογισμο θ κανουμε αυριο το πρωι. Αλλα με τα μεχρι τωρα δεδομενα, παει 2006>2014>2023. Ο τριτος κατα σειρα πιο δυνατος χιονιας τα τελευταια 20 χρονια. Αλλά ας περιμενουμε και το βραδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπράβο στο Βόλο. Καταπληκτικές φωτογραφίες παιδιά. Μια από τις ωραιότερες πόλεις στην Ελλάδα στα καλύτερα της. Χαρείτε το παιδιά. Στα δικά μας έκοψε τελείως και βγήκε και ο σιχαμερός. Στους 3,5 πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2006-2014-2017-2023-2021-2022-2019 με σειρά απ' τον καλύτερο και κάτω. Το 2001 δεν το θυμάμαι και τόσο καλά. Ίσως να πήγαινε ανάμεσα στο 2017 και το 2023 λόγω καλύτερου ψύχους από το σημερινό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...