Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλό είναι ότι όλες οι νεφώσεις περνάνε στο λεκανόπεδιο, δεν έχουμε το κλασσικό κόλλημα που δεν κατεβαίνει τίποτα προς τα κάτω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κορυδαλλαρα πλέον με απότομο κλείσιμο και χιονακι τώρα το βουνό από πάνω εκλεισε....Θέλω να το πω εδώ και ημέρες,παίδες χαρείτε αυτό που εχετε και αφήστε τα 3στα3και τα 4στα4 το φόρουμ αποτελείται από μελοι που ζούνε σε ολη την επικράτεια.....η ευγένεια δεν έβλαψε κανέναν.....Πάμε δυνατά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτο οτι ριχνει νιφαδες πειραια που και που με 4-5 βαθμους μεσα στο χιονονερο ,με ξεπερναει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χιονίζει και εδώ στο Μενίδι. 

ΜΑΝΤΕΨΤΕ!!! Εχω στα χέρια μου την πλέον φρεσκια και έκτακτη ραδιοβόληση. Την έκανα εγώ ο ίδιος προσωπικά με το μπαλόνι - μπομπ σφουγγαράκης  που πήρα για το πιτσιρίκι απο ένα πανηγύρι προχθές!! Σιγά μην περίμενα τους επίσημους φορείς!

Λοιπόν, σας ανακοινώνω οτι αυτή τη στιγμή πάνω απο το λεκανοπέδιο έχουμε .......

Παμεεεεεεε

 

bob radiovolisi.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγο έφυγα από Στενή και η χιονοθύελλα που συνάντησα κατεβαίνοντας μεχρι λίγο πριν την Νέα Αρτάκη δεν περιγράφεται! Τούφες με απίστευτη ένταση! Η καλύτερη χιονόπτωση μέχρι στιγμής σε αυτήν την κακοκαιρία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...