Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...... απλά υπέροχα ...... τίποτα άλλο ...... 

IMG_8782.thumb.JPG.6f96741ce9807244d3abc63a8a2bbd29.JPG

IMG_8789.thumb.JPG.ca62c67d3fe322857d4024c7df839c89.JPG

IMG_8783.thumb.JPG.70b9786b7f67a5c3c4415202b5e4edc8.JPG

IMG_8792.thumb.JPG.e3806d8aa177d71bd7e7575b2b5ec632.JPG

IMG_8790.thumb.JPG.df26a24f7b78200da373229744e7791b.JPG

IMG_8791.thumb.JPG.774919dbad1c07f63b9ad0dd65ee1945.JPG

ΥΓ ..... για εμένα ο Αρχίδαμος αξίζει όσο το χρυσάφι ..... για πολλούς λόγους ......

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Santa snow said:

Αφού λες το δεκάλεπτο της ζούγκλας έπος, το ανεπανάλυπτη στούπα της Αγίας Παρασκευής γιατί σου φαίνεται υπερβολικό ; 

Γιατί είναι το ίδιο post ανα 20 λεπτά εδώ και τρεις ώρες. Τεσπά δεν έιναι κάτι ιδιαίτερα σημαντικό. Απλά αν μπει κάποιος εδώ μέσα για να δει τι παίζει, την πάτησε. Θα νομίζει ότι θάβονται τα πάντα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που έζησα για 20 λεπτά από Μαρούσι μέχρι Κατεχάκη μόνο στην Ελπίδα το θυμάμαι .....παντόφλες και Ορατότης 0 από την ένταση ....όλα άσπρα ακαριαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Iluvatar είπε:

Γιατί είναι το ίδιο post ανα 20 λεπτά εδώ και τρεις ώρες. Τεσπά δεν έιναι κάτι ιδιαίτερα σημαντικό. Απλά αν μπει κάποιος εδώ μέσα για να δει τι παίζει, την πάτησε. Θα νομίζει ότι θάβονται τα πάντα.

μα λεμε οτ ιδεν στρωνει ολικη .
ειναι νομιζω αρκετα κατατοπιστικο το "στρωνει 2-3 ποντακια στις ευκολες"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Iluvatar said:

Γιατί είναι το ίδιο post ανα 20 λεπτά εδώ και τρεις ώρες. Τεσπά δεν έιναι κάτι ιδιαίτερα σημαντικό. Απλά αν μπει κάποιος εδώ μέσα για να δει τι παίζει, την πάτησε. Θα νομίζει ότι θάβονται τα πάντα.

Έτσι είναι η κατάσταση. Ανεπανάληπτες στούπες 10 λεπτών και 20 λεπτά παύση. Δεν το έχεις καταλάβει ακόμα ; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,4 νομισματοκοπείο - 0,4 γαλλικό - 0,2 deree και πάμε καλά γοα το επόμενο ντου. Σκοπός είναι να ασπρίσουν τα πάντα και να παγώσουν το βράδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νίκαια άλλος θεός πάμε σε άνοδο θερμοκρασίας😂

Το έχω πάρει ήρεμα πια... Έχω αραξει και έχω ανοίξει 10 καρτέλες κάμερα να βλέπω!! 

Αν περιμενα από δω θα είχα πάει στο Δαφνί (ακόμα και εκεί κάτι θα έβλεπα τουλάχιστον είναι πιο ψηλά😂)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δυτικό τόξο εντελώς καθαρό. Κέντρο φαίνεται μεγάλο σύννεφο!!!

Αυτό κοίταζα κι εγώ τώρα, θα μας φάει και το κέντρο στο Τροπικό Χωριό, φαίνεται θηρίο 😛

 

222.jpg

Επεξεργάστηκε από on the mend
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

0,4 νομισματοκοπείο - 0,4 γαλλικό - 0,2 deree και πάμε καλά γοα το επόμενο ντου. Σκοπός είναι να ασπρίσουν τα πάντα και να παγώσουν το βράδυ.

αυτο που περασε μολις αμα περασει αλλες 3-4 φορες απ οεδω και περα ειμαστε κομπλε και εχουμε το καλυτερο δυνατο απο την χιονοκαιρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί να χιονίζει όλη τη βδομάδα, και να μη στρώνει τίποτα δεν με νοιάζει, αρκεί να το βλέπω να πέφτει; Please....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντωμεταξυ δεν κατλαβαινω γιατι δεν ειθναι συνεχη τα φαινομενα. δεν γενναει διαρκως νεφωσεις στις σποραδες; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Santa snow said:

Έτσι είναι η κατάσταση. Ανεπανάληπτες στούπες 10 λεπτών και 20 λεπτά παύση. Δεν το έχεις καταλάβει ακόμα ; 

Όχι δεν το έχω "καταλάβει ακόμα". Δεν έχει κάνει τπτ "ανεπανάληπτο αυτή η κακοκαιρία κατά την γνώμη μου.

Βλέπω ότι εκνευρίζεσαι. Αδίκως. Την γνώμη μου είπα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...