Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εδώ από 0.4 πήγα 1.1 .....τι φάση ????

ειχε προλαβει να ανεβει... και εδω πριν που ειδα 1.4 εχω...
μενει να δουεμ αν θα πεσει αλλα δυσκολο χωρις σοβαρη ενταση φαινομενων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Forecastweather.gr σε Live μίλησε για χιονομπόρες από τις 22.00 - 23.00 σχεδόν σε ολόκληρο το λεκανοπέδιο... Μαντέψτε ποια περιοχή θα είναι αυτή που τον κάνει να λέει 'σχεδόν σε όλο' και όχι 'σε όλο'😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Forecastweather.gr σε Live μίλησε για χιονομπόρες από τις 22.00 - 23.00 σχεδόν σε ολόκληρο το λεκανοπέδιο... Μαντέψτε ποια περιοχή θα είναι αυτή που τον κάνει να λέει 'σχεδόν σε όλο' και όχι 'σε όλο'😆

πειραιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι ψιλό ρίχνει και στην Αγία Παρασκευή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρίξε εκεί μια άνοδο ακόμα στην να τα σπάσουμε όλα.... Να ξεβρακώσουμε όλους τους ειδικούς!!

2.7 με κέφιααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Michael είπε:

Σοβαρά τώρα? Είπε συγκεκριμένα για Νίκαια? 

Όχι όχι απλά το κατάλαβα... δεν πρέπει να έχεις γνώση αλλά εμπειρία!!

*πότε είπα για 2.7 βαθμούς, προοδευτικά πήγαμε στους 2.9.... Έτσι τσακ μπάμ, για την όρεξη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά το εκπληκτικό απογευματινό που έριξε κάτω από το μηδέν τη θερμοκρασία και όλα κοκκάλωσαν, τώρα χιονίζει ξανά και απλά γεμίζει όσα είχε αφήσει... Μαγευτικό! Δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει, αν ο Κλέαρχος έχει δίκιο στην πρόγνωσή του για απόψε και αύριο, όμως είναι απόλαυση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο δρόμος πιάνει για πλάκα. Περνάει μηχάνημα του Δήμου (μετά το φιάσκο των 2 ετών και το κράξιμο) κάθε μισή ώρα, αλλά πλέον δεν είναι αρκετό. 
Το στενο που είναι το πάρκινγκ δεν καταλαβαίνεις πλέον που είναι ο δρόμος 

639A99B8-F6A0-453A-B283-B91CAB4F618B.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νεα Ιωνία ξαστεριά εντελώς!! Εχω μια ξαδέρφη της γιαγιάς μου κατάκοιτη. 99 ετών. Μένει στο Χαλάνδρι. Λέω να πάω να τη βοηθήσω απόψε με την "πάπια". 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Νεα Ιωνία ξαστεριά εντελώς!! Εχω μια ξαδέρφη της γιαγιάς μου κατάκοιτη. 99 ετών. Μένει στο Χαλάνδρι. Λέω να πάω να τη βοηθήσω απόψε με την "πάπια". 

..... ζακέτα να πάρεις ...... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δίκαιο έχετε ρε... Ο πατέρας μου έχει γραφείο στο μαρούσι... Τον τελευταίο καιρό δουλεύει εξ αποστάσεως.... θα πάω εκεί για τη νύχτα μου φαίνεταιιιι!!! θα στρώσω στα γραφεία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά αν είναι δυνατόν... το ασθενές μυγάκι στρώνει αμάξια και τέντες!!! Πάω βόλτα. Έχω και τα γειτονάκια να ενημερώσουν και για μένα😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...