Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαμένος ο δυτικός ορίζοντας σε μια χιόνοκουρτίνα που καλύπτει τις δυτικές παρυφές της πόλης (ψηλά περιστεριου, Χαϊδάρι , ψηλά Νίκαιας ) . Χιονόνερο εδώ καλλιρροης . Πανέμορφη χειμωνιάτικη μέρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αργησα λογω δουλειας. Ρε τι είναι αυτό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???

Στις 2 το Βράδυ κοιταξα έξω έριχνε καλά αλλά τιποτα. Ξυπνάω στις 7 να ετοιμαστώ κοιτάω έξω ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15-20 και χώνει αβέρτα.  Σε ένα ανύπαρκτο χειμώνα μέχρι και πριν απο 4-5 μέρες ηρθε η λύτρωση με το πιο δυναμικο τρόπο. Λογικά μέχρι κανα 2-3 ώρες και πάμε για βελτίωση. Οπως και να έχει όμως η ζωγραφια έγινε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αργησα λογω δουλειας. Ρε τι είναι αυτό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???

Στις 2 το Βράδυ κοιταξα έξω έριχνε καλά αλλά τιποτα. Ξυπνάω στις 7 να ετοιμαστώ κοιτάω έξω ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15-20 και χώνει αβέρτα.  Σε ένα ανύπαρκτο χειμώνα μέχρι και πριν απο 4-5 μέρες ηρθε η λύτρωση με το πιο δυναμικο τρόπο. Λογικά μέχρι κανα 2-3 ώρες και πάμε για βελτίωση. Οπως και να έχει όμως η ζωγραφια έγινε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως από Τ παρά το πολύ δυνατά 850αρια δεν είναι κάτι σπουδαίο αυτή η κακοκαιρία. Μέχρι -1 πήγε, αλλά εντάξει είναι συνεχώς αρνητική. Το 2014 που είχε -7 αντί για -10 στα 850 χιόνιζε με -2/-3 στο έδαφος..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα, μουφα το βραδακι και για εμας. 

Ελιωσα στον υπνο ομως! 

Μολις μου ηρθε το 112!!! 

Ειλικρινά, ετσι οπως ειναι δεν το κοβω να ριξει παντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια μια χιονοπαγακια, μια δυο στουπακια.....τι ωραια δωρα μας χαριζει ο καιρος για να γυρισει σε ανατροπη!!!! 5,7mm ως τώρα ο σημερινός υετός....

IMG_20230207_095706.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Καλημερα, μουφα το βραδακι και για εμας. 

Ελιωσα στον υπνο ομως! 

Μολις μου ηρθε το 112!!! 

Ειλικρινά, ετσι οπως ειναι δεν το κοβω να ριξει παντως

Σου το στελνω…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

-1.7c η Θήβα… 🥴🥴🥴

Σταυρος Μεσσαπιων!!  Χαμος!!

B38A8788-C9AA-43C8-840A-B634D6370FEE.jpeg

Είναι ακριβώς από πάνω μου σε ευθεία 5-6 χλμ πρέπει να έχει περίπου υψόμετρο 300 - 400μ

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Πάντως από Τ παρά το πολύ δυνατά 850αρια δεν είναι κάτι σπουδαίο αυτή η κακοκαιρία. Μέχρι -1 πήγε, αλλά εντάξει είναι συνεχώς αρνητική. Το 2014 που είχε -7 αντί για -10 στα 850 χιόνιζε με -2/-3 στο έδαφος..

Νομιζω απο αυτο που βλέπεις έξω οτι Τ ήταν όσο χρειάζονταν. μια χαρά!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως έπιασε και η μίρλα μου τις προηγούμενες μέρες και η αλλαγή της φωτο προφιλ. χαχα. Θα την αφήσω για γούρι για αύριο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νιφαδιζει χαιδαρι με 1.3..χαρτοπετσετες πανουργια με - 8

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/central-greece/phocis/mountains.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να φτασει τη Μηδεια πρεπει να θαφτει εξ'ολοκληρου το αμαξι μου.Ετσι ημασταν πριν μιση ωρα ενω ριχνει αρκετα εξω τωρα. 

20230207_093314.thumb.jpg.9271512dc11c42b66bc591fe24be3efc.jpg

20230207_093057.thumb.jpg.eb5af14eb9d2dc4d3cbfb5eb950fcc2a.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 minutes ago, DValou said:

Καλημέραααα,

Σε ποιό ύψος είσαι και έχουμε τέτοια διαφορά, εγώ είμαι στο ύψος του Άγιου Αντώνη της εκκλησία περίπου. 

Σχεδον στην Αναπαυσεως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...