Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές μακράς θερμής περιόδου 12-27/7/2023 ''Κλέων''

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλησα με πεθερά στην Κύπρο και κουτρουβαλάνε απ τη ζέστη 

Και θα είμαι εκει τον Αύγουστο που θεωρείται πιο ζεστός και απ τον Ιούλη γι αυτούς!!!

Και δεν έχει και ψάρια!!!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Κλιματικη αλλαγη βιωνουμε.αγρια αποτομη κ βιαιη...υπερθερμανση κ ερημοποιηση...δειτε Λαγουβαρδο δειτε τοσους επιστημονες μας αρεσει ομως να εθελοτυφλουμε...οχι μωρε παντα τα εκανε αυτα ροδα ειναι.κ γυριζει...επρεπε να εχουμε πρασινη ενεργεια απτο 1990 επρεπε να απαγορευτουν τα.ντιζελ.επρεπε πολλα.τωρα ειναι αργα για δακρυα ως τρωμε καθε χρονο +1.5 βαθμο στην παγκοσμια θερμοκρασια να ισιωσουμε...

Στα καιρικα τετοια ΜΟΥΦΑ.σε καυσωνα νομιζω δεν εχει ξαναγινει

Μονο.Παρνηθα ψηλα.κ Ιπποκρατειος.εντυπωσιακες.τιμες...

Λεκανοπεδιο 39-40-41 κ πτωση με.την υψισυννεφια κ τη στροφη των ανεμων...δηλαδη η ημερα που περιμεναμε το υπερκαψιμο και τα.29αρια κ το.Λιβα ειναι απλα μια ζεστη ημερα σαν.τις αλλες

40αρισα κι εγω προ ωρας αλλα.38.2 τωρα με.Νοτιο ανεμο....

43.6.η Μακρακωμη για το 50αρι που περιμεναμε ειναι αλλοι 6.5 βαθμοι που δεν θα τους πιασει....

Στα τσακιδια κ μεχρι 32 μεγιστες ως το Νοεμβριο....ποτε ξανα....

Εγώ λέω να καταργήσουμε τα τρακτέρ και να φέρουμε άλογα και βόδια για να οργώνουμε όπως έκαναν οι παππούδες μας..αλλά αυτό προυποθέτει χέρια....και τα χέρια όλα μαζεύτηκαν στην αθήνα και ερημοποιήθηκε η επαρχία...και μιλάνε οι αθηναίοι για κλιματική αλλαγή;;;;Πηγαίνετε στα χωριά σας που τα αδειάσατε και μετά μιλήστε για κλιματική αλλαγή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΨΟΦΗΣΕ ρεεεε η μουφα αντε τσακιδια!!!

Αφου περασε το 12.00-16.00 αναιμακτα τελειωσε μαγκες ποτε θα μπει Λιβας 22.00 το βραδυ?

35.9 (!!!!!) στα 180 μ Ζωγραφου καθεσαι εξω σχετικα ανετα με δυνατο ως πολυ δυνατο ΝΝΔ κ.ριπες.45-50.χλμ....

Την Κυριακη ιδια ωρα 42.0 με αισθηση...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ σου καιγοταν το προσωπο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαλλον θα παμε παλι σε ανοδο σε λιγο η αργοτερα..που ισως δεν ειναι ικανη για ρεκορ αλλα για να μας βγαλει τη ψυχη..

Αμφισσα 43,8 παιζει 43-44 την τελευταια ωρα ακομα κραταει και ας ειναι αρκετα δυτικα..ισως γιατι εκει εχει διαλυσει τελειως η συνεφια

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44.2β και ενισχύεται πολύ ο δυτικός άνεμος

Βγήκε λίγο έξω να δω πως είναι η αίσθηση και πραγματικά τα έχω παίξει 

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ημουν εξω για καμια ωρα να αλλαξω για 10η φορα τα νερα στα ζωακια μου….εφτασα 49 χρονων για να νιωσω αυτο το πραγμα. Δεν περιγραφεται παιδες, απλα κολαση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να πάω νέα Ιωνία στη δουλειά. Στο γραφείο! Μακάρι να μπορούσα σήμερα να δουλέψω από αυτο το Ψαροπούλι (αν θυμάμαι καλά χααχα) που είχε δροσιά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...