Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ψυχρής εισβολής 15-18/12....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως έχει πέσει πολύ νερό στη βόρεια Εύβοια , ειλικρινά σε κανένα μοντέλο δεν φαινόταν τόσο πολύ ! Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Ιστιαια μέχρι στιγμής 70mm και ρίχνει φουλ!!!

40mm χθες 

30mm σημερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26.4mm Καλλιθεα.Νυμφαια Ροδοπης...Ριχνει καργα στον συνοριακο σταθμο.

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, swordy είπε:

Υπέροχες οι φωτογραφίες από χιόνια παιδιά. Να σας αλλαξω τελείως κλίμα εγώ! Αυτή τη στιγμή Χανιά επικρατεί νηνεμία δεν κουνιέται φύλλο έχει ηλιοφάνεια και πολύ καλή θερμοκρασία, (17 γράφει στο κινητό ότι έχει). Χτες φυσούσε πολύ δυνατός νοτιάς, μήπως τώρα είμαστε πριν τη μετάβαση σε βοριά για αυτό και βρισκόμαστε σε «καλοκαιρινές» συνθήκες 😝

IMG_4048.jpeg

5ημερη και εσύ Στελιο???

Χθες γύρισε ο γιος μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπράβο σε όσα παιδιά το είδανε, πολύ όμορφες φωτό από όλη την Ελλάδα!

Εκτός από τα Χανιά φίλε @swordy😂😂

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, swter said:

Με συγκίνηση αναφέρω υγρό χιόνι Επτάλοφο ( Άνω Αγοριανη) Φωκιδας , μόλις πέρασε εκχιονισιτκο από Παρνασσό

Η Αγόριανη και ιδιαίτερα η περιοχή του Έλατου πιο πάνω είναι υπερδυνάμεις. Μετα τις 5 αν μείνει υετός οι θερμοκρασίες θα είναι πολύ καλύτερες, δυστυχώς το κρύο έρχεται με καθυστέρηση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και την ωραία συνεχόμενη βροχούλα, από το μπαλκονάκι μου στα Μελίσσια....Ωραίο ΠΣΚ, γεμάτο θάναι τελικά, παρά τις αλλαγές!!! 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονόπτωση πλέον Επταλοφο  με απνοια και όντως στον  Έλατο τώρα θα έχει βάλει και εκατοστά.  Εδώ αν μείνει υετός θα δούμε χιονόστρωση πιο αργά . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Yata είπε:

Tο παλεύει παλι

 

 

Τι θερμοκρασία έχετε τώρα εκεί;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω τελικά έριξε και ρίχνει καλό νερό στην Αττική (βλέπω τους Αμπελόκηπους ήδη στα 20 χιλιοστά). Βροχές από νωρίς το πρωί έχουμε και εδώ στη Ρόδο και μάλιστα ίσως και λίγο περισσότερες από ότι έδειχναν τα μοντέλα. Είμαστε κάπου στα 10 χιλιοστά ήδη εδώ στην πόλη (μεσοβδόμαδα και μετά περιμένουμε μάλλον περισσότερες)

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχόμενη δυνατή κατακόρυφη βροχούλα εδώ στα Μελίσσια, με υπέροχο ΒΒΑ άνεμο, τη θερμοκρασία να υποχωρεί και πάνω από 20mm ως τώρα ...σε λίγο θα κατέβω στην αυλή να δω το αναλογικό!!;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Πάντως έχει πέσει πολύ νερό στη βόρεια Εύβοια , ειλικρινά σε κανένα μοντέλο δεν φαινόταν τόσο πολύ ! Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Ιστιαια μέχρι στιγμής 70mm και ρίχνει φουλ!!!

40mm χθες 

30mm σημερα 

Δεν έχω βροχόμετρο, αλλά από χθές το βράδυ στις 8:00 μέχρι τώρα, ρίχνει συνεχώς. Μόνο το ξημέρωμα έκανε μια μικρή παύση 2-3 ώρες.  Ιδίως το βράδυ έριχνε κατα διαστήματα τρομακτικά έντονα!

Εμείς εδώ, δόξα τω Θεώ, από υετό καλά πάμε. Οι θερμοκρασίες είναι το θέμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η χειρότερη κακοκαιρια της ζωής μου,,,,η χειρότερη μούφα εβερ ...απίστευτο βροχη το βραδυ με θερμοκρασια 0,7 και σημερινό Δρόσου μειον 1 ..υετος της πλάκας....δε ξέρω αλλά ίσως είχαμε ζεστό αερα εγκλωβισμένο σε κάποιο στρώμα της ατμόσφαιρας δεν εξηγειται αλλιως αυτο που έζησα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Πάντως έχει πέσει πολύ νερό στη βόρεια Εύβοια , ειλικρινά σε κανένα μοντέλο δεν φαινόταν τόσο πολύ ! Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Ιστιαια μέχρι στιγμής 70mm και ρίχνει φουλ!!!

40mm χθες 

30mm σημερα 

Πάντως ο Ευρωπαίος είχε μια σύγκλιση κοντά σου, στις Σποράδες, οπότε με μια νότια μετατόπιση στο ναουκαστ έγινε αυτό που εγινε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μερικα βιντεο απο τα 3-5 Πηγαδια..Κοντα στα 40 εκατοστα λενε οι ντοπιοι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Η χειρότερη κακοκαιρια της ζωής μου,,,,η χειρότερη μούφα εβερ ...απίστευτο βροχη το βραδυ με θερμοκρασια 0,7 και σημερινό Δρόσου μειον 1 ..υετος της πλάκας....δε ξέρω αλλά ίσως είχαμε ζεστό αερα εγκλωβισμένο σε κάποιο στρώμα της ατμόσφαιρας δεν εξηγειται αλλιως αυτο που έζησα ...

ζεστα τσιμεντα 😂😁🤣 τι   μονο εμεις χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...