Jump to content
thanossnow

Αναφορές κεντροβόρειου χιονιά 20-22/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/makedonia/thessaloniki/old-port.html απο εδω έχει κάμερες live, όταν δείτε λιμάνι ή Αριστοτέλους να χιονίζει σημαίνει οτι ρίχνει απ ακρη σε άκρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκοψαν καπως αφου ανεβαινει η υγρασια τωρα αλλα η Τ συνεχιζει να πεφτει και να φτανει τους 4,5

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι πρωτες νιφαδες στο Πολυκαστρο του Κιλκις.Το βιντεο ειναι του Μιχαλιου μας (paionas) και μου πε να το ανεβασω..Ο νομος Κιλκις παει για αξιολογο χιονι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

4.8 στο κέντρο με 1.1 σδ. νοτ μπαντ

Χωρίς καν να χουμε μηδενίσει στα 850 κ Χωρίς να χουν μπουκάρει τα έντονα φαινόμενα..

Επεξεργάστηκε από SNOWMANIAC
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Μια χαρά φαίνονται!!!

ΠΑΜΕ ΣΑΛΟΝΙΚΑΑΑΑΑΑ

Εσύ ετοιμάζεσαι για φοιτικη ζωή στην Σαλόνικα ..έτσι σε κόβω 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Χωρίς καν να χουμε μηδενίσει στα 850 κ Χωρίς να χουν μπουκάρει τα έντονα φαινόμενα..

Μπορούμε να υπολογίζουμε που είναι το 0 τωρα;. Στο Κιλκις;

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νιφάδες με το ζόρι αυτήν την ώρα έπρεπε να είχε στα σύνορα στο Κιλκίς όχι στη Μενεμένη … με θετική στα 850 … κάτι συμβαίνει λάθος σε σχέση με τα μοντέλα εννοώ γιατί δεν γίνεται να έχει νιφάδες με θετικές και το θέμα είναι ότι δεν υπάρχει μοντέλο που να δίνει έστω μηδέν τώρα στα 850 στην περιοχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Οι πρωτες νιφαδες στο Πολυκαστρο του Κιλκις.Το βιντεο ειναι του Μιχαλιου μας (paionas) και μου πε να το ανεβασω..Ο νομος Κιλκις παει για αξιολογο χιονι!!

μαγκες δεν φαινεται πολυ καλα αλλα μιλαμε για μονοευρα  χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κιλκίς εντάθηκε η βροχή αλλά καμία νιφαδα ακόμα. Αφού στο Πολύκαστρο ξεκίνησαν νιφάδες ΑΙΡΧΑΙΤΑΙ...,.....

Θερμοκρασία 1,2 βαθμοί και σ.δ -1,5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτοιμος και ο ξάδελφος.

Του είπα να στείλει βίντεο από Θεσσαλονίκη ύστερα που θα χιονίζει...

Μου λέει και την προηγούμενη εβδομάδα χιόνισε λίγο. Και του απαντώ: τώρα ετοιμάσου για πολυυυυ περισσότερο χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στη Χόχλια Ευρυτανίας (χωριό μου), ο γείτονας και το σκυλάκι του η Άλις ετοιμάζονται για το βραδινο-νυχτερινό χιονάκι....8-9οC τωρα στο χωροό!!!

IMG_20240120_125510.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Έτοιμος και ο ξάδελφος.

Του είπα να στείλει βίντεο από Θεσσαλονίκη ύστερα που θα χιονίζει...

Μου λέει και την προηγούμενη εβδομάδα χιόνισε λίγο. Και του απαντώ: τώρα ετοιμάσου για πολυυυυ περισσότερο χαχαχα

Έχεις και ξάδερφο εδώ...εντάξει στο Αριστοτέλειο θα περάσεις...καλά το κατάλαβα😋😋🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...