Jump to content
thanossnow

Αναφορές κεντροβόρειου χιονιά 20-22/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, fear777 said:

Δεν βλέπω πώς στην ευχή μπορεί να υπάρξει χιονοστρωση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με αυτούς τους χάρτες. Ίσως κάποια ξεσπάσματα γύρω στις 10-11μμ να αφήσουν μια πούδρα. 

Μιλάω αποκλειστικά για το κέντρο της πόλης. Προφανώς ισχύουν άλλα για δυτικά προάστια και περιοχές έξω από την πόλη όπως Ωραιόκαστρο/Λητη/Μελισσοχωρι κλπ

Δεν θα υπάρξει, δε νομίζω να περίμενε κανείς χιονόστρωση στο κέντρο. Χιόνι ναι προφανώς, αλλά χιονόστρωση πρακτικά αδύνατο. Μακάρι να κάνουμε όλοι λάθος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

νιφάδες εδώ μέσα στη βροχή. 

θανο δες 6αρι παιου για να καταλαβεις τι γινεται  απο τις 7 κ μετα αρχιζουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισε να σοβαρευεται επιτέλους. Με 0.4 κ σ.δ. -1.3. Έχει πιάσει ήδη στις εύκολε, για κάτι παραπάνω από εδώ κ πέρα  δεν είμαι σίγουρος θα δείξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δειτε εδω τουφες τεραστιες!! Ενταθηκε  κι ολας 

 

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει κανονικά Κηφισιά Θεσσαλονίκης 

Από ξάδερφο μου μπαίνοντας Θεσσαλονίκη στη Σίνδο έκανε αναστροφή καθώς έχει πιάσει και στον δρόμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Δεν θα υπάρξει, δε νομίζω να περίμενε κανείς χιονόστρωση στο κέντρο. Χιόνι ναι προφανώς, αλλά χιονόστρωση πρακτικά αδύνατο. Μακάρι να κάνουμε όλοι λάθος.

Λάθος κάνετε....όλα έτοιμα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει πολυ

2 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Άρχισε να σοβαρευεται επιτέλους. Με 0.4 κ σ.δ. -1.3. Έχει πιάσει ήδη στις εύκολε, για κάτι παραπάνω από εδώ κ πέρα  δεν είμαι σίγουρος θα δείξει.

Τωρα μαλιστα.Δωσε πονο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...