Jump to content
thanossnow

Αναφορές κεντροβόρειου χιονιά 20-22/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι προσπαθεί να μπει και στο λεκανοπέδιο αλλά δυσκολεύεται. Σε κάθε περίπτωση δεν υπάρχουν επαρκείς θερμοκρασίες αλλά έστω ένα ψεκασμα για εμάς τους ...ψεκασμενους....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το πιανει στα χορτα.

Άντε καλή απόλαυση φίλε, να το χαρείς!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Επειδή είμαι εκτός Αθηνών, ο Υμηττός έχει κάνει κάτι ή στον κόσμο του αν και ξέρω την απάντηση σε μέτριες κακοκαιρίες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snowy Stathis said:

Καλημέρα. Επειδή είμαι εκτός Αθηνών, ο Υμηττός έχει κάνει κάτι ή στον κόσμο του αν και ξέρω την απάντηση σε μέτριες κακοκαιρίες 

Όχι φίλε μου στον κόσμο παραμένει. Το ανατολικό τόξο κοιμάται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηρθα Σερρες για εξεταστικη απο Θεσσαλονικη με λεωφορειο και στην διαδρομη στα χαμηλα το χιονι ειχε λιωσει σχεδον ολο αλλα στα πιο ψηλα το τοπιο ειναι καταλευκο! Το αγαπημενο μου δρομολογιο τα τελευταια δυο χρονια!

Οι φωτο δεν φαινονται τοσο καθαρες λογω κινησης του λεωφορειου

IMG_20240122_095445.jpg

IMG_20240122_095426.jpg

IMG_20240122_095853.jpg

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφου καταφερα να ανεβασω χιονοβιντεο απο εδω σε αναφορες βορειου χιονια ειναι τεραστια επιτυχια σε αυτον το σαπιο χειμωνα.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ γρήγορο κλείσιμο στην Πεντέλη.....δεν φαίνεται τιποτε ως χαμηλά....πτωση θερμ 3,5-3,8 σε Ανω Μελίσσια και λιγο πιο κατω, με χιονονερο και πανω στο βουνο χιονοπτωση!!!!

Κι εδω Μαρουσι εριξε λιγο βορισιο νερακι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα βουνα επισης γυρω γυρω γεματα χιονι επιτελους πρεπει να βαλανε πανω απο μισο μετρο αφου Σερρες εριξε γυρω στα 25-30μμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βορισιο ψεκασμα μου ανέφεραν κ στην Πανόρμου. Και γενικώς νωρίς το πρωί είχε - όπως μου είπαν - εντελώς χειμωνιάτικο σκηνικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγηκε λιγος ηλιος στη Φλωριναρα, αμεσως γκαζια η Τ στους ................. -7,5 αααααχαχαχαχαχαχα

Τι μερος τι πολη ειναι αυτη....καποια στιγμη, σε καποια αλλη ζωη, θα γινω μονιμος κατοικος.....απο 1 μεχρι 3 μηνες με χιονοπτωσεις και αρνητικες, κουβερτες Αυγουστιατικα, αρνητικες απο Σεπτεμβριο μεχρι Μαιο-Ιουνιο, κλπ....

Στα της Αττικης, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ κλεισιμο και απροσμενο ψεκαδισμα - χιονονερακι, Αμπελοκηπους - Πανορμου και εξασθενημενο τωρα στην επιστροφη Ζωγραφου,.....

Απιθανο κλεισιμο ψηλα, Παρνηθα - Πεντελη φαινεται οτι ριχνει γερα, αλλα και η Τ ακομα και στα καραπεδινα - καρακεντρο παραμενει χαμηλη....

Ως 6,3 εδω στα 180 μ του Ζωγραφου, και παιζει απο 5,8 ως 6,1 με αισθηση 0-0,5-1 βαθμο το πολυ και 50-55αρες ριπες Βορια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...