Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΤΡΟΜΕΡΗ μπουκα, με ψιλη αλλα πυκνη ψεκαδα Ζωγραφου που μουσκευει τους δρομους....

4,9 !!!! καταμεσημερο, αισθηση κοντα στο 0, καθως εχουμε και 40-45αρες ριπες....

Πολυ χαμηλες δεν ειναι οι Τ επιφανειας >???? Ρε λετε να ξυπνησουμε αυριο με κανα 10ποντο ως το κυμα ?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, Χιών είπε:

8.5 βαθμοί αυτή τη στιγμή η Ηλιούπολη, η μέγιστη των 11.0 σημειώθηκε λίγο μετά τα μεσάνυχτα, κλασικό δείγμα ψυχρής εισβολής. 

Πράγματι, μήπως να δίναμε στη χιονοκαιρία το όνομα του Άγγελου; Άλλωστε το νησί του θα βρεθεί στο επίκεντρο της κακοκαιρίας.

Ρε παιδια ο άγγελος είναι ο thundersnow ή κάτι λάθος έχω καταλαβει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Ρε παιδια ο άγγελος είναι ο thundersnow ή κάτι λάθος έχω καταλαβει;

Οχι φιλε μου

Απο την ευβοια ηταν το παλικαρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Βορεινη μπούκα του καιρου με βροχη και δεν αποκλειω να χιονιζει στα ψηλα του Υμηττου!

Χιονίζει καί στρώνει πάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

IMG_20240128_142518.jpg

IMG_20240128_142509.jpg

Καλά να περάσετε παιδιά!!! Να φέρετε το γούρι στην περιοχή μας με αυτή τη συνάντηση!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, weatherforattica είπε:

Καλά να περάσετε παιδιά!!! Να φέρετε το γούρι στην περιοχή μας με αυτή τη συνάντηση!!!!

@[weathermaniac] φέρε τον μεγάλο προσηνεμο φίλε. Σε βλέπω με το κινητό ψάχνεις μεταβλητές. 

Καλά να περάσετε παιδιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλειστός καιρός Και αρκετή βροχή σύνορα Ερυθραίας μη Κηφισιά στους πέντε βαθμούς θερμοκρασία! Εξαιρετική χειμωνιάτικη μέρα και πολύ αισιόδοξα τα μηνύματα έως τώρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νέα κάμερα !! Τουλάχιστον εγω σήμερα την πήρα χαμπάρι , Ανδρωνιανοι Κύμης !!

http://www.forecastweather.gr/καμερεσ/καμερεσ-ευβοιασ/ανδρωνιάνοι.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έφτασα πριν 2 ώρες Αμπελόκηπους, ψεκαδες σαν γρανιτα  αυτή τη στιγμή με περίπου 7 βαθμούς...(θερμόμετρο αυτοκινήτου)

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρατηρούνται από τις αναφορές μέχρι τώρα πρόδρομα φαινόμενα μιας χιονοκαιριας που θα δώσει ομορφιές κ απρόσμενες εκπλήξεις (λεγε με κοχλαζον Αιγαίο!!!)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιατί νομίζω ότι είναι τελείως έξω ο ευρωπαίος σε σχέση με αυτό που γίνεται

Βάση yr.no Που απότι νομίζω βασίζεται 100 τοις 100 στον ευρωπαίο θα έπρεπε να είχα εδω εφτά βαθμούς και καθόλου υετο και έχω 4,6 και storm total 2,4 μμ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...