Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκεί που θα μετακόμιζα πάντως είναι Μαρόκο...Χθές έπιασε 34.9 βαθμούς...Ρεκόρ Φεβρουαρίου όλων των εποχών!

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Παραπονιαρη ολο αναφορές με Χίονια μου είσαι φετος 🤣🤣🤣🤣

Τι να κανουμε ρε Τρολαντο?Ειχαμε μια κακη χρονια.Προχωραμε,δεν μπορω το πολυ κλαμα.🫠

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλακα πλακα θα το παλεψει.η Παρνηθαρα με 1.3 στα 1230 μ.ηδη και σε.διαρκη πτωση...ποιος τυχερος.ειναι.για.αναβαση να το.δει να πεφτει...

Ζωγραφου εξελιχθηκε.σε πανεμορφο μεσημερι,.καθετη πτωση και ενισχυση του Βορια,.10.5 εχω στο.βορινο μπαλκονι αλλα.αισθηση πολυ χαμηλοτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 minutes ago, agnostos said:

Φίλε Καυσωνακια πρέπει να μετακομίσεις στην Ισπανία ή στην Πορτογαλία ή στη νότια Γαλλία.

Εκεί χτυπάνε 25αρια και 30αρια Ιανουάριο και Φεβρουάριο για πλάκα και με διάρκεια τα τελευταία χρόνια.

Εδώ ασχολείσαι αν θα πιάσει 20 βαθμούς η........ Καλαμάτα.

A και που σαι η Σπάρτη φέτος έγραψε 26 βαθμούς στις 6 του μήνα. Για να μην πιάσω τώρα και τα χειμερινά ρεκόρ Πελοποννήσου και βγούμε εντελώς off topic 😇

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, Snow waves είπε:

Χιονίζει Πάρνηθα 

Αν ολα πανε καλα σε λιγες ωρες τα χιονια θα κατηφορισουν..Πρωτα στα βορεια προαστια και αργα το βραδυ προς το ξημερωμα,οι χιονοκουρτινες θα σκεπασουν ολο το λεκανοπεδιο...Αχ.. μεγαλεια.....Ωραια θα ταν...🤣Παντα η Παρνηθαρα εδινε το συνθημα....

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αν ολα πανε καλα σε λιγες ωρες τα χιονια θα κατηφορισουν..Πρωτα στα βορεια προαστια και αργα το βραδυ προς το ξημερωμα,οι χιονοκουρτινες θα σκεπασουν ολο το λεκανοπεδιο...Αχ.. μεγαλεια.....Ωραια θα ταν...🤣Παντα η Παρνηθαρα εδινε το συνθημα....

Μακάρι η εξέλιξη να ήταν αυτή... Όμως θα μείνουν εκεί στα ψηλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψάχψουμε την πρώτη μονοψήφια μέγιστη του Φλεβάρη μισό μήνα τώρα και δεν την βλέπω να έρχεται ....αυτό και αν είναι ανώμαλο .....ρε τι ζούμε φέτος 

10.9 αυτήν την ώρα εδω

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τα από ένα διάλειμμα, ξανά ξεκίνησε η βροχή με αξιόλογη ραγδαιοτητα (8μμ/ώρα), ήδη έχουν πέσει 3μμ σήμερα (και ίσως λίγα πιο πολλά νοτιότερα του σταθμού)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Με τα από ένα διάλειμμα, ξανά ξεκίνησε η βροχή με αξιόλογη ραγδαιοτητα (8μμ/ώρα), ήδη έχουν πέσει 3μμ σήμερα (και ίσως λίγα πιο πολλά νοτιότερα του σταθμού)

Μπραβο ρε φιλαρακι..Εγω Καλλιθεα εδω και πολυ καιρο γραφω σε καθε διαταραχη  ραγδαιοτητα 3!!!Συνεχεια ουτε παρακατω ουτε παραπανω..Σταθεροτητα..Οχι αστεια!!!Απο το 3/3 πηγαμε φετος στο ξερο 3!!🤣

Περα απο την πλακα πριν λιγο εκανε μια μπορα δυνατη.Για ενα λεπτο..Ωραια εβρεξε και για τον Φλεβαρη!!Βραχηκαν οι δρομοι και αυτον τον μηνα...Ευτυχια!!🤣

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μπραβο ρε φιλαρακι..Εγω Καλλιθεα εδω και πολυ καιρο γραφω σε καθε διαταραχη  ραγδαιοτητα 3!!!Συνεχεια ουτε παρακατω ουτε παραπανω..Σταθεροτητα..Οχι αστεια!!!Απο το 3/3 πηγαμε φετος στο ξερο 3!!🤣

Περα απο την πλακα πριν λιγο εκανε μια μπορα δυνατη.Για ενα λεπτο..Ωραια εβρεξε και για τον Φλεβαρη!!Βραχηκαν οι δρομοι και αυτον τον μηνα...Ευτυχια!!🤣

Για τετοιες μπορες απο δω και περα οπως εχουν τα πραγματα...θα ανοιγοντε ξεχωριστα θεματα ...θυμησου το φιλε μου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Bροχούλα βορισια εδώ στα Μελίσσια και 8,5οC η θερμοκρασία....Υπέροχη κρύα ατμόσφαιρα σήμερα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχη φωτό, από τη λίμνη Τριχωνίδα σήμερα, στις άκρες από τ' Αμπάρια Παναιτωλίου, λίγο έξω από το Αγρίνιο!!!

FB_IMG_1707931111734.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Μπραβο ρε φιλαρακι..Εγω Καλλιθεα εδω και πολυ καιρο γραφω σε καθε διαταραχη  ραγδαιοτητα 3!!!Συνεχεια ουτε παρακατω ουτε παραπανω..Σταθεροτητα..Οχι αστεια!!!Απο το 3/3 πηγαμε φετος στο ξερο 3!!🤣

Περα απο την πλακα πριν λιγο εκανε μια μπορα δυνατη.Για ενα λεπτο..Ωραια εβρεξε και για τον Φλεβαρη!!Βραχηκαν οι δρομοι και αυτον τον μηνα...Ευτυχια!!🤣

Έβρεξε; Εδώ ούτε ψιχαλα όλη μέρα..

Υετός για Φεβρουάριο: Ρίζα του -800... Μην το ψάχνετε είναι αδύνατη. Ωχ φαίνεται πως με επηρέασαν τα μαθηματικά που διαβάζω για διαγώνισμα 😝🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17.1 μέγιστη στον Ποταμό Κέρκυρας !!!!!!!

Το πιο απίστευτο είναι πως φέτος η χαμηλότερη μέγιστη θερμοκρασία είναι 11.3 βαθμοί !!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Γιωργαρα δεν πιστευω να χετε αγνοουμενους???🤣

Επεσε το ρευμα και παλευουμε με τα σκοταδια, πλημμυρισμενο το υπογειο και τραβαμε νερα αφου εχουμε μουλιασει απ τις πλημμυρες που εγιναν στο σουπερ μετωπο πριν 3 μερες. Θα μου μεινει αξεχαστο, ο θεος να βαλει το χερι του να σταματησει. Βαρυτατος χειμων😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραιος καιρος βορειου ρευματος και στην Αττικη γευση χειμωνα.....προχωραμε με οτι μας δινει ο καιρος......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρεχει και Ζωγραφου, επιτελους, ημαρτον.....εξελισσεται σε βραδια σπανια, παλιακη, ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ, που λεω κι εγω, μονοψηφια Τ ηδη και φαινομενα, ΟΥΑΟΥ, αισθηση ακομα χαμηλοτερη με το βοριαδακι....

Δωσε μωρε Χειμωνακο, μας ελιωσε η καλοκαιριλα Φεβρουαριατικα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...