Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αν ο φετινός Απρίλης βγει ψυχρότερος στο 2ο μισό του και θερμότερος στο 1ο μισό του μη σας φανεί παράξενο (προσωπικά το προτιμώ έτσι παρά το να μπαίνει με χιόνια και να βγαίνει με 30αρια).

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και επίσημα πλέον μπήκανε στο σιχαμερό 4 μηνό...το μόνο θετικό είναι ότι μετά από αρκετό καιρό θυμίζει άνοιξη που όσο κι αν το σιχαίνομαι θα κάνω all in μπας και θυμίσει τίποτα από φθινόπωρο μετέπειτα και φυσικά να θυμίσει και ο Δεκέμβριος ότι είναι χειμώνας.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οντως τέλος με τον Μάρτιο, Νομίζω το πιο φτωχό από πόστς θέμα Μαρτίου που έχει ανοιχτεί ποτέ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Ποιος τολμαει να ζυγωσει στο πληκτρολογιο του και ν ανοιξει σχολιασμο χαρτων Απριλη...?Εγω παντως....

kota-e1678059826544.jpg

Εσύ κάτσε να χωνέψεις την 3αρα που φαγσμε:):)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τα απογευματινά ο ευρωπαίος δεν μου άρεσε, φέρνει ξεροεισβολή από β.α και χαλάει δείκτες αστάθειας για μια πιθανή λίννη από δυτικά ---> ΞΟΥ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

οντως τέλος με τον Μάρτιο, Νομίζω το πιο φτωχό από πόστς θέμα Μαρτίου που έχει ανοιχτεί ποτέ

Έφερα χιονιά όπως είχα πει. Σκονιά βασικά. 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφού δεν υπάρχει κινητικοτητα ανοιγω τον σχολιαμό για τον Απρίλη. Εαν έχει καποιος άλλος προλαβει και θέλει  και δεν το έχω παρει χαμπάρι ας το κατεβάσουν οι μοντς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...