Jump to content
sakis13

Αναφορες Απριλιου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα είναι μια ενδιαφέρουσα κακοκαιρία , τοπικά θα δώσει βροχές ικανές ακόμα και για πλημμύρες , θα έχεις και χιόνια ίσως και ισχυρά  σε ορεινούς οικισμούς και ίσως να είναι και το κύκνειο άσμα του χειμώνα που δεν πέρασε. Νομίζω πως χρειαζόμαστε ξεχωριστό θέμα αναφορων !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη βροχή το τελευταίο μισάωρο εδώ... Κάτι κακό που παρατήρησα είναι πως δεν αντέχει τίποτα κανένα φρεάτιο... Ο δρόμος μου σπάνια γίνεται ποτάμι γιατι έχει κλήση... Τώρα με βάση το σταθμό με 3 χιλιοστά ( νομίζω είναι περισσότερα από όσα λέει ) έχουμε αυτή την εικόνα...

 

IMG_20240419_191522.jpg.2cdaba399ce4540aa87f98dfb01cec1e.jpg

Θέλω να δω τι θα κάνει αυτή η καταιγίδα που είναι κολλημένη στο Πήλιο όταν γυρίσει το ρεύμα σε νοτιοανατολικό...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, [weathermaniac] said:

Ωχ, πολύ εμμονή με το Πήλιο βλέπω ήδη, και έχουμε 12 ωρες φαινομένων μπροστά.

Ο Ελβετός δίνει για πηλιο μέχρι και 200mm Ο Ευρωπαίος 130mm. Και όλα αυτά σε μισή μέρα. Για να δούμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σαμαρίνα χιονάκι image.png.d137b325f366acda346e9af3ff3b6816.pnghttp://www.forecastweather.gr/καμερεσ/μακεδονιασ/σαμαρίνα-γρεβενών.html

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανεμορφα....ενα διαρκες drizzling που κατα διαστηματα γινεται ποτιστικη.....πεφτει κι αλλο η θερμοκρασια, 15,2 ηδη και παμε για φυσιολογικο βραδακι Απριλιου !!!!

Υπεροχες εικονες και μυρωδιες εξω, δροσουλα ρε παιδια, τι ζηταμε ????

Ασπρα τα ορεινα και τα ορεινα χωρια μας....α ρε και τι δεν θα δινα να μαι Σαμαρινα τωρα....παλι καλα εχουμε τις καμερες και μας βοηθουν να "ταξιδευουμε"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...