Jump to content
Κώστας.

Αναφορές εξωτερικού - Weather reports all over the world

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Troizinios είπε:

Ολλανδία θα φάμε καλά. Μέχρι 30 εκατοστά σε ορισμένες περιοχές δίνουν τα προγνωστικά και μέγιστες -4C με -6C από Κυριακή.

Φωτο να ανεβασεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kostas: " it's going to snow on Sunday,Do you know this?"

Νοσοκομες: " oh no Kostas. It causes  so much disruption "

Kostas:" Ιf I catch you ap tin kotsida, tha vretheis sto roof".

Επεξεργάστηκε από Κώστας.
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 minutes ago, Κώστας. said:

Θες να με κανεις να χασω  τον υπνο μου εσυ.

Θύμισε μου πάλι που μετακομίσεις? Kent? Αν είσαι ΝΑ Αγγλία ο,τιδηποτε λιγότερο από 40εκ μέχρι Τετάρτη θα μου κάνει μεγάλη εντύπωση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, fear777 said:

Θύμισε μου πάλι που μετακομίσεις? Kent? Αν είσαι ΝΑ Αγγλία ο,τιδηποτε λιγότερο από 40εκ μέχρι Τετάρτη θα μου κάνει μεγάλη εντύπωση. 

West Suffolk. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 minutes ago, Κώστας. said:

Fear για μπες εσυ που μπαινεις στα τοπικα φορουμ και δες τι  λενε για εδω. East Anglia

Θα κοιτάξω στο regional τους αν και αποφεύγω να τους διαβάζω διότι μας τα κάνουν νταούλια όλο τον χειμώνα με την γκρίνια τους και επειδή δεν χιονίζει στην πόρτα τους. Νομίζουν ότι είναι στο Finse ή δεν ξέρω και εγώ που και πρέπει να χιονιζονται τρεις και λίγο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, fear777 είπε:

Θα κοιτάξω στο regional τους αν και αποφεύγω να τους διαβάζω διότι μας τα κάνουν νταούλια όλο τον χειμώνα με την γκρίνια τους και επειδή δεν χιονίζει στην πόρτα τους. Νομίζουν ότι είναι στο Finse ή δεν ξέρω και εγώ που και πρέπει να χιονιζονται τρεις και λίγο. 

χαχαχα..κι εκει τα ιδια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 hours ago, notios_polos said:

χαχαχα..κι εκει τα ιδια?

Ναι δυστυχώς Βαγγέλη. Ειδικά στην ανάλυση μοντέλων αν τα μαντάτα δεν είναι καλά για τους Νοτιους γίνεται χαμός. Όσοι είναι από Midlands και πάνω είναι πιο προσγειωμενοι. Άσε τις μετρήσεις που κάνουν όταν χιονιζονται στα Νότια.. Βάζουν 3εκ και τα κάνουν 15εκ. Παίζει τον ρόλο του και το ΜΕΤΟ λογω  Λονδίνου. Τις προάλλες τους είχε amber warning για 5εκ. Εδώ είχαμε 30εκ χωρίς warning και όταν τους πήραμε τηλέφωνο η απάντηση τους ήταν ότι πρόκειται για localised φαινόμενο..Τουλάχιστον μπορείς να τους τηλ και να μιλήσεις μαζί τους για τον καιρό και διάφορα μετεωρολογικα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα πάω να ψήνω πίτσες στο Μπάφαλο μου φαίνεται ... Και τι έχει να γίνει από βδομάδα δε λέγεται

https://buffalowebcam.com/live-webcams/buffalo-ny-elmwood-ave-mr-pizza

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Pupazzo di Neve said:

Κανένα νέο για εδώ Βαγγέλη???

Όχι ακόμα. Περιμένουμε να φύγει το χαμηλό και να δημιουργηθεί αστάθεια στην Βόρεια θάλασσα. Ήδη δημιουργήθηκε το πρώτο Humber streamer το οποίο δυστυχώς το χάνω στην ένταση του για 12 μίλια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, fear777 είπε:

Όχι ακόμα. Περιμένουμε να φύγει το χαμηλό και να δημιουργηθεί αστάθεια στην Βόρεια θάλασσα. Ήδη δημιουργήθηκε το πρώτο Humber streamer το οποίο δυστυχώς το χάνω στην ένταση του για 12 μίλια. 

Τώρα που είδα πάλι μετο δεν δίνει τίποτα για αύριο ούτε μια ώρα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...