Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Υπάρχει ελπίδα δηλαδή για νεράκι στην ανατολικη Στερεά-Εύβοια;

Ναι υπάρχει ελπίς!!! Αλλά είπαμε, μέχρι να σιγουρετούμε ότι θα βγούνε τα στοιχεία που θα δώσουν κατάβαση, πρέπει να κρατάμε μικρό καλάθι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βελτίωση του τζίφου επιτέλους για τα κοντινά, αλλά θέλει άλλη μία τέτοια μετατόπιση για να βγει τέλειο το ραν για τα δυτικά.  Θέλουμε ένα πανέμορφο squall line από το Ιόνιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραία η απορρόφηση του τυφώνα στην Ευρώπη, και η εικόνα του χαμηλού στην Αμερική, άρα και κάτι ενδιάμεσο θα βγει, και χαμηλάρα θα δημιουργηθεί α δούμε όμως που.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω πάει για σοκ και δέος ο τζιφος!!!..και ο τζιφος και το αικον στα τρέχοντα ραν βελτίωσαν και ενίσχυσαν τον σκανδιναβικό... Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο μετά το πρόγευμα 4-5 να περάσουμε στο κυρίως γεύμα 8-9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωχ μάνα μου αν καταφέρει ο αζορικός να κρατήσει το ατλαντικό χαμηλό μακριά θα βγει ένα σοκ από εδώ μέχρι.... εδώ!!

 

ΠΙΟ ΣΟΚ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ!!!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

βελτίωση του τζίφου επιτέλους για τα κοντινά, αλλά θέλει άλλη μία τέτοια μετατόπιση για να βγει τέλειο το ραν για τα δυτικά.  Θέλουμε ένα πανέμορφο squall line από το Ιόνιο

Βρε μανία με τα δυτικά... με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα γίνει χαμος εκεί..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Sirax7 είπε:

Καλησπέρα  παιδιά  για Θράκη και συγκεκριμένα για Ν. Ροδοπης τι βλέπεται  για Πέμπτη  Παρασκευή?

Αν και παράξενη περιοχή η Θράκη που συνήθως τα μοντέλα τάζουν πολλά και πέφτουν λίγα λογικά πάτε πάτε για βροχές και καταιγιδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Βρε μανία με τα δυτικά... με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα γίνει χαμος εκεί..

Αφού Γιάννενα είμαι λογικό είναι να έχω μανία με τα δυτικά. αν ήμουν Εύβοια θα είχα μανία με τα ανατολικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλειος ο Ευρωπαίος για τα κοντινά. 

Αρκετά καλός και ο τζίφος όλο και βελτιώνει σε κάθε ραν. 

Δύο μέρες έμειναν. Δεν πιστεύω να χαλάσει. 

Η ηπειρος θα φάει πολύ νερό επιτελους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Sirax7 είπε:

Καλησπέρα  παιδιά  για Θράκη και συγκεκριμένα για Ν. Ροδοπης τι βλέπεται  για Πέμπτη  Παρασκευή?

Πολύ καλά νερα φίλε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλάτε για βελτίωση στο 06αρι και εγώ βλέπω μείωση του υετού πανελλαδικά...με εξαίρεση ίσως τα ΒΔ... ενώ κ η πτώση της θερμοκρασίας είναι αμελητέα...😩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδιά εγώ εδώ στην κεντρική μακεδονια τελικα θα εχως κάνα φαινομαινο ή όπως πάντα στην απεξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καμία 200 αρια χιλιοστά σε 1 δωδεκάωρο μαζικά στα δυτικά από τζίφο. σκέτη τρέλα.. 

Να σε διαβάσει κανένας από την πολιτική προστασία... θα φρίξει ο άνθρωπος...🥳😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει δρόμο ακόμα... πρέπει να είμαστε σίγουροι αρχικά για το χαμηλό.. τώρα κακό δεν είναι το 6αρι, για εδώ όμως αλήθεια είναι πως το θέλουμε πιο νοτιοανατολικά... το κέντρο του να περάσει δυτικά της Πελοποννήσου.....

Αυτό τον μήνα όπως και να 'χει, όλοι θέλω να πιστεύω πως θα δούμε ωραιότατα πράγματα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίος ο Μ.Ο. στις 144, το θέμα είναι να μείνει έτσι, αλλά και να βελτιωθεί ελάχιστα.

gens-21-1-144.png.3cc3a2823bbc3b7bc6c9049ffe9b213b.png

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

εγω που δεν ειμαι γιαννενα βλεπω να μη βρεχει  καθολου αθηνα και να κανει ακομα ζεστη 

.Ακομα δεν το ειδαμε το χαμηλο γιαννη το βαφτίσαμε.Αν το θεσω και εγω ετσι(είναι τοσο μακρια ακομα η συγκεκριμενη προοπτικη)Που ακομα και τα γιαννενα μπορουν να δουν ψίχουλα στο τελος.,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...