Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 5/10/2019 at 1:47 ΜΜ, teo_73 είπε:

Καλες θαλασσες παιδες.😉

Με τέτοιες υπέροχες ημέρες το ψάρεμα είναι απόλαυση. Με ελάχιστες νεφώσεις και ελαφρύ αεράκι πήγα για ψάρεμα στο σταυρό Θεσσαλονίκης. Αν και μικρά τα ψάρια και με όχι τόσο ποικιλία, το τηγάνι γέμισε κατα πολύ. 

Επεξεργάστηκε από mademjim
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάββατο 23/11 καιρικό διάλειμμα  από τις βροχές των προηγούμενων ημερών και βούρ για ψάρεμα και με παρέα ....

Λόγω της πλημμύρας στην ολυμπιάδα και πέριξ, τα νερά ήταν θολά και με πολλές φερτές ύλες οι ακτές.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στέφανε τη πέμπτη ήμουν στα μέρη σου για ένα ψαρεματάκι μετά από αρκετό καιρό.Η θερμοκρασία το μεσημέρι πλησίασε τους 8.Κρύο αλλά και αρκετός αέρας κατά περιόδους.Ενώ μετά τις 16΄15 έπεσε ο ήλιος πίσω από το βουνό και τέλος το καλοριφέρ.😥

 

 

IMG_20200109_161532.jpg

IMG_20200109_161517.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 ώρες πριν, mademjim είπε:

Στέφανε τη πέμπτη ήμουν στα μέρη σου για ένα ψαρεματάκι μετά από αρκετό καιρό.Η θερμοκρασία το μεσημέρι πλησίασε τους 8.Κρύο αλλά και αρκετός αέρας κατά περιόδους.Ενώ μετά τις 16΄15 έπεσε ο ήλιος πίσω από το βουνό και τέλος το καλοριφέρ.😥

 

 

IMG_20200109_161532.jpg

IMG_20200109_161517.jpg

ωραίος ... εγώ εχθές πήγα αλλά δεν κατάφερα τίποτα πέρα από ένα καλό χταπόδι 3 κιλ.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθές ήταν καλή ευκαιρία για μια απόδραση στο Σταυρό για ψάρεμα.Νομίζω ότι για τους περισσότερους  δεν ήταν ότι καλύτερο και είχε πολλά ψιλά.Παραθέτω και δύο φωτό με τα σημάδια της αλλαγής στο καιρό εμφανή,με τον δυνατό νοτιανατολικό που φύσαγε και τα σύννεφα πλησίον των κορυφών.

 

ΣΤ1.jpg

ΣΤ2.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...