Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το τριμηνο γεναρη φλεβαρη και μαρτη(δεν ειναι καλο)Θα μιλαμε απο τους ηπιοτερους χειμωνες των τελευταιων ετων

Αν απο την αλλη εχει αρκετα νερα,ε δεν θα με χαλασει και τοσο αυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχίζει πολύ καλό το αικον στο 12αρι. Ελπίζω ο μικρός διαπληκτισμός που είχα με τους γονείς μου εχθές να μην πάει χαμένος και βγει μούφα όπως το αρπεζ. Ο οποίος αφορούσε το γεγονός ότι σήμερα γυρίζω Λάρισα λόγω ιατρικών αναγκών και θα φύγω κατευθείαν ξανά αύριο για να μην χάσω την κακοκαιρία🤓

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

συνεχίζει πολύ καλό το αικον στο 12αρι. Ελπίζω ο μικρός διαπληκτισμός που είχα με τους γονείς μου εχθές να μην πάει χαμένος και βγει μούφα όπως το αρπεζ. Ο οποίος αφορούσε το γεγονός ότι σήμερα γυρίζω Λάρισα λόγω ιατρικών αναγκών και θα φύγω κατευθείαν ξανά αύριο για να μην χάσω την κακοκαιρία🤓

Πωπω!!!! Μου θυμίζει την εμένα αρκετά χρόνια πριν που τα πάντα προγραμματιζόταν με βάση τις καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν!
Από την άλλη αν και τα χρόνια πέρασαν δεν έχω αλλάξει και πολύ καθώς μια πιθανότητα του να βρεθώ στην Πράγα την Πρωτοχρονιά, μπροστά στην έλευση χιόνια στον ελλαδικό χώρο με προβληματίζει πολύ...😩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Πωπω!!!! Μου θυμίζει την εμένα αρκετά χρόνια πριν που τα πάντα προγραμματιζόταν με βάση τις καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν!
Από την άλλη αν και τα χρόνια πέρασαν δεν έχω αλλάξει και πολύ καθώς μια πιθανότητα του να βρεθώ στην Πράγα την Πρωτοχρονιά, μπροστά στην έλευση χιόνια στον ελλαδικό χώρο με προβληματίζει πολύ...😩

πόσο σε καταλαβαίνω φίλε. όλη μου η ζωή έτσι. Λείπω από την  Λάρισα, κατακλυσμός στην Λάρισα, λείπω από τα Γιάννενα κατακλυσμός Γιάννενα. λείπω από την Ελλάδα και πηγαίνω στην Αμερική με 15 μέρες κάθε μέρα ήλιο!!!!🤬

 

Εγώ το πρόγραμμά μου δεν μπορώ να το διαχειριστώ αρκετά, λόγω προγράμματος σχολής. Αλλά ευτυχώς μιας και μεταπτυχιακό ατμοσφαιρικών επιστημών θα τους πω δεν μπορώ να είμαι εκεί επειδή πρέπει να πάω να δω πχ τον χιονιά της Λάρισας. θα με καταλαάβουν. χαχα

 

Ο ένας από τους καθηγητές είναι τελείως χιονοτρελαμένος και κατεβαίνει στο άλλο σπίτι του στην Αθήνα όταν έχει προσήνεμο χιόνι! Και πάντα ελπίζει γιατί προφανώς δεν μπορεί να μας παρατήσει, αν κάνει χιόνι στην Αθήνα να είναι διάστημα που να μπορεί να κατέβει! Ο μεγάλος καθηγητής ο Μπαρτζώκας τον φωνάζει χιονοτρελο, αλλά του έχω πει εγώ πλέον ότι αν έχετε τέτοια θέματα με εκείνον φανταστείτε με εμένα χαχαχα. Τον τρέλανα με αυτά που του είπα🤣

Εντωμεταξύ επειδή μετά την κακοκαιρία έρχεται η καλοκαιρία καταλάθος 2 φορές μάλιστα ο ένας μας είπε για το μετά ΠΑΣΧΑ θα έχετε να μου φέρετε μια εργασία για ένα μετεωρολογικό θέμα που θα διαλέξετε εσείς🤣

 

Πολλά έγραψα, αλλά είπα να τα συγχωνεύσω σε ένα μήνυμα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχο το cfs για αύριο..

cfs-0-42.png?06

 

περιμένω με αγωνία τζίφο και γαλλικό ειδικά το τελευταίο πρέπει να βελτιωθεί οπωσδήποτε..   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O Ζιακοπουλος μιλησε...Λεει οτι εαν η κακοκαιρια που μολις περασε ηταν κιτρινοπορτοκαλια,αυτη που ερχεται ειναι πορτοκαλοκοκκινη...Συντομες αλλα εντονες καταιγιδες...Τα υπολοιπα στο nowcast..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος βελτιώνεται στο 12αρι, κάτω από 980 mb!! το γαλλικό συνεχίζει να είναι κακό, αλλά βελτιώθηκε λίγο και αυτό. πρέπει να βελτιωθεί και άλλο!!

δεν με νοιάζει που μείωσε τα φαινόμενα, η διάταξη είναι καλύτερη.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαββατο στο Βελούχι κόλαση... Απόλαυση θα είναι.. Θα ανέβουν και φωτογραφίες αν μπορέσουμε να ανέβουμε.. Τρομερή ένταση για λίγες ώρες.. Της στούπας το κάγκελο.. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Σαββατο στο Βελούχι κόλαση... Απόλαυση θα είναι.. Θα ανέβουν και φωτογραφίες αν μπορέσουμε να ανέβουμε.. Τρομερή ένταση για λίγες ώρες.. Της στούπας το κάγκελο.. 

 

ωρε φίλε θα ζήσεις μια παπλαμούδα με κεραυνίδια κόλαση!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

 

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ωρε φίλε θα ζήσεις μια παπλαμούδα με κεραυνίδια κόλαση!!!

Μισέλ στα καφέ με έχει ο  τζίφος.. Φοβάμαι μη δε μπορέσω να ανέβω.. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

 

 

Μισέλ στα καφέ με έχει ο  τζίφος.. Φοβάμαι μη δε μπορέσω να ανέβω.. 

 

πότε θα ανέβεις ακριβώς? Γιατί το παιχνίδι ξεκινάει ήδη από αργά το βράδυ της παρασκευής. μέχρι Σάββατο μεσημέρι τα φαινόμενα θα έχουν τελειώσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πότε θα ανέβεις ακριβώς? Γιατί το παιχνίδι ξεκινάει ήδη από αργά το βράδυ της παρασκευής. μέχρι Σάββατο μεσημέρι τα φαινόμενα θα έχουν τελειώσει

Σάββατο πρωί κατά τις 10 λογικά.. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Σάββατο πρωί κατά τις 10 λογικά.. 

 

ε τα καλά φαινόμενα όντως α έχουνε περάσει. και ΄κατά πάσα πιθανότητα όντως θα είναι πρόβλημα η διαδρομή, αμφιβάλω ότι θα είναι ανοιχτή, αν και εκεί τυα υψόμετρα θα είναι πιο μεγάλα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χειρότερο το τζεμ για αύριο. έλεος!!!! τι να πω 30 μαμημένες ώρες.... 

καλύτερος ο τζίφος για την συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεωρώ ότι από τα 1100-1200μ. περίπου θα εντοπίζονται οι χιονοπτώσεις σε ορεινά Τρικάλων και Γρεβενών Παρασκευή μεσάνυχτα με πρωί Σαββάτου. Από τα 1500 θα έχουμε καλές χιονοστρώσεις αλλά και ανεμοσούρια λόγω ισχυρών ανέμων. Η Βασιλίτσα σίγουρα θα έχει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...