Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Το πρωινό έκανε μια μπαλότσα από εδω μέχρι τη δυτική Ευρώπη.Ενα χάλι μαύρο ήταν.....Το βραδινό Ευρωπαικό ήταν καλό για όλη τη χώρα!

όχι κάνεις λάθος απλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

mcenergy_europa_rrr_500_228_201912191200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_240_201912191200_balkan.png

 

και το πρωινό που είχε -4 στα 850 εδώ είχε αυτόν τον υετό

mcenergy_europa_rrr_500_228_201912190000_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_240_201912190000_balkan.png

 

όλα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φερτε χαρτες ,λαπτοπ, βροχομετρα ,θερμομετρα στη συναντηση θα εχουμε πραμα μπολικο να συζητησουμε κ να αναλυσουμε!! Αντε αντε να παιρνουμε μπρος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι υετούς στις 10 μέρες μπροστά και χαμηλά;Δέστε και για 15 μέρες μπροστά εσείς...Ο τζίφος στις 144 ώρες πήγε με παίο το ίδιο χαμηλό βγάζει ακριβώς δίπλα του στα δυτικά.Η διαφορά είναι ότι στο τζίφο ο Η είναι λίγο πιο ανατολικά γεγονός που σίγουρα δεν είναι καλό.

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

για δυτική ευρωπη πάει ο τζίφος χααχχαχα

[ότιι  απέμεινε δηλαδή]

Ολα τα σεναρια μεσα στο παιχνιδι ειναι δυστυχως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ολα τα σεναρια μεσα στο παιχνιδι ειναι δυστυχως...

καλύτερα να ειναι και η δυτική [κεντροδυτική] ευρωπη μέσα, αν δεν χιονίσει να βρέξει τουλάχιστον]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλύτερα να ειναι και η δυτική [κεντροδυτική] ευρωπη μέσα, αν δεν χιονίσει να βρέξει τουλάχιστον]

Κατσε μην σου σκασει κανα αυλωνα ιονιο σε λιγο για ολα ειναι ικανο το τρεξιμο χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα πάει δυτική Ευρώπη ε;ναι ναι ναι....κάτσε να δεις σε λίγο, που σας χάλασε το τρέξιμο.....Η δυτική Ευρώπη έχει βγει off για μένα από σήμερα

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Κατσε μην σου σκασει κανα αυλωνα ιονιο σε λιγο για ολα ειναι ικανο το τρεξιμο χαχαχα

φέρνει και το πάνω οπότε το σπρώχνει λίγο ανατολικότερα, θα βγει καλό τελικά κοίτα να δεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

φέρνει και το πάνω οπότε το σπρώχνει λίγο ανατολικότερα, θα βγει καλό τελικά κοίτα να δεις

Αφου ξερει το 18αρι πως να σε πει καληνυχτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Θα πάει δυτική Ευρώπη ε;ναι ναι ναι....κάτσε να δεις σε λίγο, που σας χάλασε το τρέξιμο.....Η δυτική Ευρώπη έχει βγει off για μένα από σήμερα

τι έπαθες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μα γιατι, αφού είναι καλύτερα να πάει δυτική Ευρώπη για βροχές στα Γιάννενα....Μπαμ κάνει που πάει αυτό από τις 180....😉

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmyrogue1984 είπε:

Μα γιατι, αφού είναι καλύτερα να πάει δυτική Ευρώπη για βροχές στα Γιάννενα....Μπαμ κάνει που πάει αυτό από τις 180....

Λάρισα θα είμαι.... [ήδη γύρισα πίσω για γιορτές] δεν καταλαβαίνω το πρόβλημά σου. Γούστα δεν είναι αυτά? Εγώ από το να έχω ξερόκρυο προτιμώ βροχές εσύ από το να έχεις βροχές προτιμάς ξερόκρυο [αν και στην προκειμένη ου ευρωπαικού δεν είναι]  Τζάμπα χαλιέσαι επειδή έχω άλλα καιρικά γούστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Κεντροβόρειος βγαίνει, εγω τίποτα δεν έπαθα, εσυ δε το πιασες απ τις 180...χεχε

Νόμιζα ότι νευρίασες ρε😉 Και δεν μου αρέσει αν νευριάζω τζάμπα ανθρώπους. Αλλά πήγε κεντροδυτική Ευρώπη δεν μπορείς να πεις.  Κοντά έπεσα😁Δυτικη όχι. [στο κεντροδυτική βάζω την Ιταλία μέσα γιατί έτσι και αλλιώς κάποτε πρέπει να κατεβεί ο αυλώνας]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε να δούμε την τρεξιματάρα, και αύριο να ξυπνήσουμε κλασσικά με παγωμένο κουβά νερό. Βέβαια αν δεν τουμπιάσει το ούκμο είμαστε καλά, που είναι το μόνο σενάριο νομίζω που μας εγγυάται στα κεντροβόρεια κάτι χειμωνιάτικο με υετό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιοννιά Ιταλίας βασικά έχει δώσει γιατι παραπήγε νομίζω δυτικά εδω στο σενάριο αυτό.Δε νομίζω ότι είναι καλό ούτε για τους κεντροβόρειους αυτό...Παραπήγε βόρεια ο αυλώνας!Θέλει πιο ανατολικά.

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναμένω τα πρώτα βίντεο με χίτλερ και αποτυχημένο αυλώνα σύντομα

ο φίλιπ ξέρει

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...