Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Jimmyrogue1984 είπε:

Κατ άρχας έχει χάσει δυναμική σε θερμοκρασία, τι βόρεια, δυτικά και ανατολικά;

τα 500 είναι καλύτερα πάντως, και γενικά αν και παράξενο πιστεύω ότι θα βγει πιο κρύο για Αττική επειδή δεν υπάρχει το χαμηλό πιο πριν που σου τρώει ψύχος. μια γενικευμένη πετσούλα δηλαδή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

τα 500 είναι καλύτερα πάντως, και γενικά αν και παράξενο πιστεύω ότι θα βγει πιο κρύο για Αττική επειδή δεν υπάρχει το χαμηλό πιο πριν που σου τρώει ψύχος. μια γενικευμένη πετσούλα δηλαδή.

Οχι δε βγαίνει καλύτερη η μπαλίτσα αυτή είναι ξακάθαρο ότι γενικά έχει χάσει δυναμική...ήλπιζα να μη κάνει αποκοπή τόσο νωρίς αλλά την έκανε...Κάκιστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Summersnow είπε:

Συμφωνα με τα γραφομενα το 18αρι ειναι....δεν εβγαλα ακρη ,αλλα ποιος παιρνει στα σοβαρα το 18αρι;

Γ ι αυτο θα ριξω στην ομαδα και τον σαββακ.πανω στον ασβεστη ή χιονογραμμη.

Αυριο τα νεοτερα.

Καλο βραδυ.

Υ.γ και με μια Αριαδνη βολευομαι να ξερετε

Και την Αριαδνη ενα 18αρι την προτωδειξε Χαρη🤭 Κατα τ αλλα σταθερο το gfs.Παμε καλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmyrogue1984 είπε:

Τι είπα πριν 10 λεπτά για Σικελία και Παλέρμο;χαχαχαχα

gfs-0-126.png?18

Δες που ειναι η λιμνη του αυλωνα .Και συγκρινε την με του 12αριου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν υπαρχει καλυτερο χειροτερο.το θεμα ειναι να κλειδωσουμε την ταση οτι θα υπαρχει κατ αρχας καπου ψυχρη εισβολη.αυριο τετοια ωρα λογικα κλειδωνει.μετα αρχιζουν τα υπολοιπα.αυτη την στιγμη το μοντελο που ειναι πιο σταθερο απ ολα ειναι ο τζιφος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλιστα οκ. Για Αττική νομίζω τα φαινόμενα θα ήταν στο ίδιο υψόμετρο με πριν, αλλά για άλλους λόγους. Θα ήταν τα φαινόμενα με πιο έντονη αστάθεια εδώ λόγω της αύξησης της κατακόρυφης θερμοβαθμίδας από τα 850 στα 500 κατά 4 βαθμούς, και το ίδιο μέσα στην θάλασσα. Αν έμενα Αττική δεν θα με χαλούσε καθόλου. Εδώ Λάρισα ακόμα και τα ψηλά που δίνει πρέπει να μας κάνει ευτυχισμένους. Αν και θα ήταν βολικότερο να ερχόταν λίγες ώρες μετά για χιονόμβρους.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

δεν υπαρχει καλυτερο χειροτερο.το θεμα ειναι να κλειδωσουμε την ταση οτι θα υπαρχει κατ αρχας καπου ψυχρη εισβολη.αυριο τετοια ωρα λογικα κλειδωνει.μετα αρχιζουν τα υπολοιπα.αυτη την στιγμη το μοντελο που ειναι πιο σταθερο απ ολα ειναι ο τζιφος.

Βαγγέλη στο σωστό δρόμο που χαραξαμε.. Χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, HuxFlux είπε:

Ως τις 132 ειναι 1 βαθμο ψυχροτερο με καλυτερη υποστηριξη. Μετα εκφυλιζεται, αλλα δες τη λογικη. Ο εκφυλισμος ειναι λογω της αποκοπης πολυ βορεια. Αυτο ειναι το πιο ευκολο να διορθωθει. Το ζητημα ειναι να μην ξεφυγει ο αυλωνισμος αποκομενος η μη.

Ναι σιγουρα.Αλλα ας κρατησουμε και τα θετικα σε αυτο το τρεξιμο

Το 500αρι ειναι σουπερ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακαρι να μην βγω σωστος αλλα εγω βλεπω μεχρι αυριο τα 12αρια εκφυλισμο της ολης φασης.

Καληνυχτα τα λεμε αυριο απο Θεσσαλονικη οπου και θα ειμαι το επομενο 4ημερο, κριμα που δεν συνδιαζεται και με κακοκαιρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν θέλετε σωστή προσήνεμη κακοκαιρία ενημερωτικά πηγαίνεται στο Cfs 1 mois 12z 600+ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Μακαρι να μην βγω σωστος αλλα εγω βλεπω μεχρι αυριο τα 12αρια εκφυλισμο της ολης φασης.

Καληνυχτα τα λεμε αυριο απο Θεσσαλονικη οπου και θα ειμαι το επομενο 4ημερο, κριμα που δεν συνδιαζεται και με κακοκαιρια.

Ολα παιζουν ακομα

Ελπιζουμε ολοι μας στο ποιο δυνατο σεναριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Βαγγέλη στο σωστό δρόμο που χαραξαμε.. Χαχαχαχα 

ναι κωστα...βημα βημα.αυριο πιστευω οτι τα υπολοιπα μοντελα θα κανουν τρελλη τουμπα σε σημειο που παιζει αυριο τετοια ωρα ο τζιφος να ειναι ο χειροτερος.παντα μα παντα τα μοντελα δεν βλεπουν απο νωρις τις συνεπειες απο εμποδισμο στη σκανδιναβια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Μακαρι να μην βγω σωστος αλλα εγω βλεπω μεχρι αυριο τα 12αρια εκφυλισμο της ολης φασης.

Καληνυχτα τα λεμε αυριο απο Θεσσαλονικη οπου και θα ειμαι το επομενο 4ημερο, κριμα που δεν συνδιαζεται και με κακοκαιρια.

Καληνυχτα,καλα να περασεις.Κι εγω αυτο βλεπω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...