Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

το παρατησες κι εσυ?!!!😀..παλια μου τεχνη κοσκινο δηλαδη,παλι μονος εμεινα?😋..δεν θελει τοσα πολλα οσο νομιζετε ρε παιδια για να βγαλει εστω και κατι προσκαιρο για εδω.αν και νομιζω πως αν βγει κατι θα ειναι ειτε κανονικο χιονι ειτε τιποτα 

Πρέπει να περάσει το χαμηλάκι ολόκληρο, πράγμα που μόνο ο τζίφος δείχνει. Βέβαια και έτσι εσύ πάλι με τα rayban Θα είσαι.😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οκ, επειδή είδα τις 6 ώρες του τζίφου, δεν θα μιλήσω για να μην χαλάσω την αγωνία.  Προσωπικά δεν μου αρέσουν για το ατλαντικό χαμηλάκι, αλλά μέχρι εκεί δεν λέω τίποτα άλλο🤐

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Οκ, επειδή είδα τις 6 ώρες του τζίφου, δεν θα μιλήσω για να μην χαλάσω την αγωνία.  Προσωπικά δεν μου αρέσουν για το ατλαντικό χαμηλάκι, αλλά μέχρι εκεί δεν λέω τίποτα άλλο🤐

ειδες τις 6 ωρες βρε θηριο και καταλαβες τι θα δειξει στις 120?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ειδες τις 6 ωρες βρε θηριο και καταλαβες τι θα δειξει στις 120?

🤐.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οι πρωτες 36 ωρες εχουν καποιες θετικες αλλαγες σε αρκετα σημεια.λιγο πιο δυτικα και πιο οργανωμενο τον υποψηφιο σκανδιναβικο λιγο πιο αποδυναμωμενο και πιο νοτια το καναδικο χαμηλο και λιγο πιο δυνατο τον αζορικο στη βαση του..λιγο απ εδω λιγο απ εκει να δουμε τι θα βγει στο τελος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χειρότερο ξεχειρότερο στο ατλαντικό χαμηλάκι και πάλι από το αικον θα βγει δυτικότερα.

το σχήμα του ατλαντικού χαμηλού είναι πιο εκτεταμένο προς τα κάτω οπότε η αρχική μείωση της απόστασης ξαναμεγαλώνει μετά. ψιλοαγωνία.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λογω σκανδιναβικου τον βλεπω τον αυλωνα στην εξελιξη του ραν πιο ασθενικο.εννοω το κυριο κομματι του οχι την μυτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφήνει περισσότερο χώρο να αναπτυχθεί ο εμποδισμός στην Σκανδιναβία, πλησιάζουμε στις κρίσιμες ώρες που έχουμε διαφορές στα μοντέλα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαζευοντε λιγο οι ισοβαρεις γυρω απο το καναδικο χαμηλο..πιο στρογγυλεμενο.μικρη διαφορα αλλα εδω που φτασαμε πλεον καθε μικρη διαφορα ειναι σημαντικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο Αυλώνας έχει αλλάξει τρελά το σχήμα του. Από την μία μου αρέσει που είναι πιο χαμηλός σε βαθμίδα γεωδυναμικών έχει μεγαλύτερο γαλάζιο δηλαδή από την άλλη δεν ξέρω.   Έχει πλέον ίδιο σχήμα ο αυλώνας με αικον. Αλλά εδώ έχουμε την μύξα. Θα δούμε ακριβώς ο πόσο δυτικότερα θα πάει λόγω μύξας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο αυλωνας ηρθε αρκετα δυτικα!!Το θεμα ειναι να διατηρησει την μυξα στα επομενα ρανσ γιατι απο αυτην κρεμομαστε οι κεντροβορειοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...