Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4 Ιανουαριου παει να βγαλει και αλλο προσηνεμο?

Τουρκια παει...

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο το τζεμ δίνει αρκετό υετό σε Μαγνησία-Φθιώτιδα. (εχει ανανεώσει στο wetter) 

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως αν ειχαμε εξασθενιση του αυλωνα θα βλεπαμε πολυ ωραια σεναρια στα κεντροβορεια με αποκοππες σε ιονιο-αδριατικη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

παντως αν ειχαμε εξασθενιση του αυλωνα θα βλεπαμε πολυ ωραια σεναρια στα κεντροβορεια με αποκοππες σε ιονιο-αδριατικη!!

Αν δεις 66 ώρες πχ τζεμ αυτή η δευτερεύουσα μπλε βουλίτσα να μην υπήρχε και θα πήγαινε πολύ πιο δυτικά ο αυλώνας. ΑΛλά υπάρχει η άτιμη

 

πάντως στο τζεμ φέτος 0 εμπιστοσύνη.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, periklis είπε:

Εάν είχαμε σοβαρο χειμώνα έως τώρα δεν θα δίναμε σημασία σε αυτό που έρχεται 

Κακοκαιρία 4/5 νομών

Το ότι θα στρώσει Ιπποκράτειο Βίλια Διόνυσο ,δεν λέει και κάτι.....

Ας έριχνε στα βουνά όλης της χωρας τουλάχιστον ,

Γουστα ειναι αυτα αδερφε.Εγω προσωπικα ανεμενα παντα ακομα και κακοκαιριες που θα μπορουσαν να μου δωσουν εστω και 1 ωρα χιονιχαλαζο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, [weathermaniac] said:

Φίλε αν μένεις πάνω από τα 100-150 μέτρα το 12αρι κάνει ακόμα και υποτυπώδες στρώσιμο, το οποίο μεγαλώνει σημαντικά όσο κινούμαστε σε μεγαλύτερα υψόμετρα. Ότι χειμώνα και να είχαμε θα ασχολιόμασταν ειδικά οι προσήνεμοι με αυτό. Γιατί αξίζει  

Συμφωνω σε αυτό 

Αλλά διαφωνώ στα μπαμ μπουμ και αμάν αμάν ....

Τέλος πάντων εμένα μου αρέσουν κακοκαιρίες που χιονιζουν την μισή Ελλάδα ,και ας μη ρίξει έξω από το σπίτι μου ..γούστα είναι αυτά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε  για συστημα φωτια!!!!11-0-0 και γω μαζι κρεμασμενοι στα δοκαρια μηπως και γλυτωσουμε το λιακουρα.δηλ παμε για μια ηττα 2-0

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, periklis είπε:

Συμφωνω σε αυτό 

Αλλά διαφωνώ στα μπαμ μπουμ και αμάν αμάν ....

Τέλος πάντων εμένα μου αρέσουν κακοκαιρίες που χιονιζουν την μισή Ελλάδα ,και ας μη ρίξει έξω από το σπίτι μου ..γούστα είναι αυτά 

Τότε φίλε είσαι σπάνιο και χρυσό είδος χιονόφιλου πραγματικά, και να ξέρεις σε ζηλεύω σε αυτό.🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γουστα ειναι αυτα αδερφε.Εγω προσωπικα ανεμενα παντα ακομα και κακοκαιριες που θα μπορουσαν να μου δωσουν εστω και 1 ωρα χιονιχαλαζο..

καλα εισαι...εγω εχω παλεψει και εχω ξενυχτησει για 127 νιφαδες ...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τότε φίλε είσαι σπάνιο και χρυσό είδος χιονόφιλου πραγματικά, και να ξέρεις σε ζηλεύω σε αυτό.🙂

κι εγω τον ζηλευω..μακαρι να μπορουσα να το πω κι εγω αυτο και να το εννοω μεσα απο την ψυχη μου.ειναι απο τα λιγα πραγματα αν οχι το μοναδικο που δυσκολευομαι ακομη καιτην μια και μοναδικη νιφαδα να μοιραστω. η να χαρισω ..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαι ενώ η πρώτη εισβολή φαινεται να κλειδωνει ως αύριο (με άγνωστα ακόμα ποιοτικά χαρακτηριστικά και με πιθανότητες για μεγάλες εκπλήξεις) έρχονται UKMO και τζιφος να δειξουν αναδίπλωση του καταπιόνα για να μας βάλουν δύσκολα στα καπάκια..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ξεκινησαν τα ανσμπλ..να δουμε αν επιβιωσε η μοναδικη γραμμουλα της ελπιδας

Επιβιωσαν καποια λιγα... Μεχρι 28 το βραδυ μας δινουν 3 σεναρια χιονι

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μου ρθε μια φλασια τωρα...αν ειμασταν την δεκαετια του 80 και βλεπαμε τετοια ωρα το δελτιο καιρου για τους αγροτες που ηταν για 5 μερες μρποστα θα ακουγαμε για κακοκαιρια την κυριακη αλλου και οχι για τα βορεια...τοτε υπηρχαν φορες που την τεταρτη ελεγαν αυτο το πραγμα αλλα την παρασκευη ειχε αλλαξει η προγνωση...χμμμμμμ😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Επιβιωσαν καποια λιγα... Μεχρι 28 το βραδυ μας δινουν 3 σεναρια χιονι

αφου δεν εχουν φτασει ακομη μεχρι τις 28..τωρα τρεχουν ειναι ακομη στις 27

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, notios_polos said:

μου ρθε μια φλασια τωρα...αν ειμασταν την δεκαετια του 80 και βλεπαμε τετοια ωρα το δελτιο καιρου για τους αγροτες που ηταν για 5 μερες μρποστα θα ακουγαμε για κακοκαιρια την κυριακη αλλου και οχι για τα βορεια...τοτε υπηρχαν φορες που την τεταρτη ελεγαν αυτο το πραγμα αλλα την παρασκευη ειχε αλλαξει η προγνωση...χμμμμμμ😋

Μην ξυνεις παιδικά τραύματα ρε Βαγγέλη. Θα άκουγα από Μελανίτη "χιονια στην Κεντρική και Νότια Ελλάδα" και θα περίμενα στα Τρικαλα κοιτώντας τ'αστερια τιποτα και θα εβριζα την επομενη😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...