Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές χειμωνιάτικης κακοκαιρίας 3-5/12....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σε ολα τα παιδια!πριν λιγο που εφυγα απο την πολη ψιλη βροχη και 2.2c με ομιχλη(μεσα στην νυχτα ειχε πολυ πυκνη).χιονιζει πανω απο τα 500-550 μετρα.ειμαι στην δουλεια.φτουυ!!😫.αν σχολασω νωρις την εχω κανει πανω απο την πολη για χιονοβολτα.

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδιά δνε υποτίθεται ότι η έξαρση και το κρυο θα ήταν μετά τις 7 ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονισμένο και το Ωραιόκαστρο!

Τα φαινόμενα εδώ εξασθένησαν πολύ..

 

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ συνεχίζει Καλής έντασης βροχή με 2 βαθμούς ε κάποια στιγμή θα το γυρίσει. ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ξεκολλησαμε απο τους 3.7 και σε ενα δεκαλεπτο πηγαμε 3.5 ... Ας ελπισουμε εστω σε κατι προσκαιρο

δεν νομιζω εδώ εγώ έχω 2 βαθμούς εδώ και κάποιες ώρες λες θα δω τίποτα? ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

δεν νομιζω εδώ εγώ έχω 2 βαθμούς εδώ και κάποιες ώρες λες θα δω τίποτα? ??

Δεν ξερω... Λογικα θα ανεβει κατα τις 8:30 η θερμοκρασια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα σε ολους...ομορφες εκπληξεις κ αφθονος υετος!!! βασιλικα βροχη  χωραφια τιγκα στο νερο κ θερμοκρασοα 2.5 ....ασπρα τα βουνα πανω απο τα 350 μετρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο οσο μπορω να δω ( δεν βοηθαν οι χαμηλες νεφωσεις ) το Ωραιοκαστρο δεν πρεπει να ειναι χιονισμενο... Δυτικα του ομως πανω στο βουνο ειναι ολα κατασπρα...Στο Δερβενι ουτε εκει πρεπει να ειναι στρωμενο... Μπορει να ειναι και λιγο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο βαρδαρης σαν να ξαναξεκιναεί αντέ πάμε για καμιά νιφαδα 2 βαθμοί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρέπει να ανέβηκε η Τ λίγο αέρας ελαφρύς φεύγω πάω δουλειά αν γίνει κάτι θα ενημερώσω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Βροχή και κρύο στο Λευκό Πυργο. Στους 3.6 η Τ. Αληθεύει ότι χιόνισε στο Επταπύργιο με περίπου -1.5 στα  850;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίες εικόνες σήμερα .... Καλημέρα .... Εδώ 22,5μμ από το ξημέρωμα και άλλα 4μμ χθες και χαζοριχνει ένα ψιλόβροχο και 3,2 C θερμοκρασία ..... Για λίγο .... Το επόμενο λευκό....

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα!

1η αναφορά στο νέο φόρουμ με παγωμένα γυαλακια να πέφτουν κοντά στις 7.30 στο Επταπύργιο με Τ στους 2. Πιο πριν δυστυχώς δε ξέρω αν πρόλαβε να το γυρίσει καθόλου, μάλλον δύσκολο. Ωραίες εικονες βλέπω σε Φίλυρο Χορτιάτη. Μπραβο! Άντε πάμε δυναμικά μπας κ δούμε κάτι καλό τον υπόλοιπο αγαπημένο μας Δεκέμβρη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...