Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ετοιμασου να γραψεις 1000 φορες ο.τι σου ειπα....θες πολυ ξυλο ρεεεεεε....τρολοκρατηηηηη!!!!

 

Το παραδέχομαι λοιπόν.... 

Ο καιρός είναι τόσο χαώδης που τελικά αυτό είναι που μας τραβάει 

Ξεβραξκωσε κόσμο το now cast 2 μερες τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, swter είπε:

120μ υψόμετρο ακομα κ ρίχνει πατσαβούρια !!!!

Που βρε γιατρουλη; Πες περιοχη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ετοιμασου να γραψεις 1000 φορες ο.τι σου ειπα....θες πολυ ξυλο ρεεεεεε....τρολοκρατηηηηη!!!!

 

Το παραδέχομαι λοιπόν.... 

Ο καιρός είναι τόσο χαώδης που τελικά αυτό είναι που μας τραβάει 

Ξεβραξκωσε κόσμο το now cast 2 μερες τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 minutes ago, teo_73 said:

Εκανε μια γανουδα στα 170μ και πανω.Να δουμε...αν συνεχΙσει με αυτη την ενταση ισως βαλει καμια πετσουλα εδω στα ψηλα.Εν τω μεταξυ εξω απ τη Τζια κοντα στη νησιδα Αγ.Γεωργιος ενα ιστιοφορο εiχε μεινει ακυβερνητο,και στη περιοχη πνεουν ανεμοι 8-9bf.Περισυνελεγησαν απο το Π.Ν και οι  4 επιβαινοντες του ιστιοφορου οι οποιοι ειναι καλα στην υγεια τους.

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, ωκεανός, υπαίθριες δραστηριότητες, νερό και φύση

Καλά χιόνια σε όλους παιδιά. Ελπίζω να δούμε και εμείς τίποτα φέτος αν και με αυτή την κυκλοφορία οι ελπίδες είναι μηδαμινές. 

Η βλακεια είναι ανίκητη. Οι άλλοι πραγματικά βγήκαν με ιστιοφόρο;;!! Έχει χαζέψει ο κόσμος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέσαμε άλλον ένα βαθμό βαςη Τ αυτοκινήτου ειμαι στα τελευταία σπίτια κ ρίχνει μπαμπακια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Που βρε γιατρουλη; Πες περιοχη!!

Στα ψηλά πετρουπολης 170μ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πευκακια βολου το γύρισε σε κανονικό χιονι στις 11.30 για λίγη ώρα, το αμάξι έλεγε 1 βαθμο...χιονοστρωση από τα 150 μέτρα περίπου όπως βλέπω  σε έναβουνό 500 μέτρων που έχω απέναντι  (μεγάλη βελανιδια νομίζω λέγεται).....τουλάχιστον το είδα να πεφτει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, swter είπε:

Πέσαμε άλλον ένα βαθμό βαςη Τ αυτοκινήτου ειμαι στα τελευταία σπίτια κ ρίχνει μπαμπακια 

Πες που ρε γμτ....περιοχη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχιζει ναριχνει εντονα κατα διαστηματα στη βορεια λαμια συνοδεια αερα,εχει πασπαλισει μεχρι τα 250μετρα περιπου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Bρε Μακη ηρθες μεχρι εδω.Παμε να σε κερασω ενα καφε αν εχεις ωρα🙂

Σε πειράζει να βάλω την φωτογραφία σε μια μετεωρολογική σελίδα στο ινσταγκραμ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 220μ του Μενιδίου ελαχιστες λιωμένες νιφάδες και Τ στους 4 βαθμούς. Νομίζω η τελευταία περιοχή που θα το γυρίσει,αν το γυρίσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Σε πειράζει να βάλω την φωτογραφία σε μια μετεωρολογική σελίδα στο ινσταγκραμ?

Οχι φιλε τι να με πειραζει?Η φωτο ειναι του Μακη.Απλα βαλε τη πηγουλα του φορουμ μηπως θελει καποιος να μπει να δει περισσοτερες εικονες και βιντεο🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν μισή ώρα σταμάτησα στα 700μ στρατιωτικο τζιπ του στρατού που ανέβαινε στο στρατόπεδο στην. Κορυφή το Υμηττου και μου είπε πως έχει στα 1000μ πάνω από 30 πόντους χιονι!!! 

Ωραίος ο ΤΡΕΛΟΣΣΣΣ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...