Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, marios_angelos είπε:

Σήμερα χάνεται μεγάλη ευκαιρία για ιστορικό χιόνι στα ΠΕΔΙΝΑ...

Αααααπειρος υετός, ΒΔ άνεμος μόνο, τουλάχιστον στην Ιστιαία, αλλά η θερμοκρασία εκεί κολλημένη στους 3!

Απ τα 200 μέτρα και πάνω χιονοπαρτυ φυσικά! 

Έχει ΒΔ η Ιστιαία; Εδώ μονίμως Β. Αλλά και ΒΔ να μπει από που θα έρθει το ψύχος; Η Λάρισα έχει υψηλότερη Τ από εδώ 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Στις 7 Ιανουαριου δεν επιστρεφεις Γιαννενα? Λογικα θα δεις καλο χιονι στον δρομο

Καλά εμένα μου αρέσει να το βλέπω και να το πιάνω. Ακόμα και να χιονίζει στον δρόμο εγώ θα είμαι στην φυλακή του λεωφορείου. Μακάρι να χιονίσει Λάρισα πιο πριν, και να μας βγει κανένα κοντρόλ ή σενάριο 1, και το συγχωρώ.. Εδώ κοντεύει να βγάλει ήλιο πάντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ να δεις. Ξέρω ότι ο βακος είναι κακός για Λάρισα, αλλά χειρότερος για Γιάννενα λόγω της Πίνδου, αλλά θα κάνει τα πάντα ώστε να μετανιώσω την ύπαρξη μου ο βρωμόκαιρος

Το θεμα ειναι να ερθει στα Γιαννενα και Λαρισα σοβαρη κακοκαιρια χιονιου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυςτυχως δεν εχω σημα καλο εδω

το τι ρίχνει εξω δεν περιγράφεται .. πιανει πλέον κ εδω που ειμαι στα 170 ( πριν στα 206)  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μια ερώτηση γιατί δεν ξέρω τι καιρό θέλει ακριβώς. στην αράχωβα χιονίζει ποτέ; πως έχει καταφέρει και δεν έχει ίχνος χιονιού; και είναι και στα 1000 μέτρα σχεδόν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικό μεσα στο καταμεσήμερο να έχει τσιμπήσει λίγο η Τ στις περισσότερες περιοχές.....

Αργότερα που θα σκοτεινιάσει έχουμε ελπίδα να πέσει κανα βαθμό μπας και το δούμε και εδώ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκαθαρες νιφαδες μεσα στη βροχη εδω ειμαστε κυριολεκτικα το χιονοοριο.  Πιστευω μεσα στην επομενη ωρα θα το γυρισει εστω και για λιγο. Χιονοστρωση εμαθα στην ανω γλυφαδα και τερψιθεα . Τρελα πραγματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυςτυχως δεν εχω σημα καλο εδω

το τι ρίχνει εξω δεν περιγράφεται .. πιανει πλέον κ εδω που ειμαι στα 170 ( πριν στα 206)  

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, salonikatasos said:

μια ερώτηση γιατί δεν ξέρω τι καιρό θέλει ακριβώς. στην αράχωβα χιονίζει ποτέ; πως έχει καταφέρει και δεν έχει ίχνος χιονιού; και είναι και στα 1000 μέτρα σχεδόν

Με βδ συνηθως Τάσο η αραχωβα και ανεβαίνεις λιβαδι και ειναι αλλος πλανήτης με τιγκα χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...