Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Τι εννοείς όχι άλλο βορειανατολικό, που όλο το φθινόπωρο ξέχασαμε τι είναι βοριάς, που έχει μόνο μια βδομάδα που φύσηξε βορειοανατολικός και το κάνατε θέμα... να μην υπερβάλλουμε!

πέρσι τον χειμώνα ξεσκιστήκαμε στον βορειοανατολικό, άρα φέτος περίμενα μεγαλύτερη εμμονή με τους νοτιάδες. Το να μένει η Ήπειρος άχιονη μέχρι τα 2000 μέτρα είναι αποτέλεσμα έλλειψης χαμηλών που δίνουν δυτικό ρεύμα

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Αφησαμε το αικον και πιασαμε τον ιαπωνεζο τωρα?😂

Το αικον δεν το αφήνω ποτέ, αλλά δυστυχώς το βλαμμένο βγάζει συνέχεια Τουρκία. Τα έφτιαξαν οι Γερμανοί με τους Τούρκους τελικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Τι εννοείς όχι άλλο βορειανατολικό, που όλο το φθινόπωρο ξέχασαμε τι είναι βοριάς, που έχει μόνο μια βδομάδα που φύσηξε βορειοανατολικός και το κάνατε θέμα... να μην υπερβάλλουμε!

Ελα ντε

Εβαλε βορειοαανατολικο για καποιες ημερες

Και μερικοι αρχισαν τα κλαματα αλλα μαρθα βουρτση

Λες και εφυγε ο χειμωνας ρε παιδακι μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, menidi είπε:

Τέτοιες φιλονικίες για τους αυλώνες, ούτε το σπίτι των Κατακουζηνών στο Κωνσταντίνου και Ελένης...

Αχαχαχαχα θεος!!!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πέρσι τον χειμώνα ξεσκιστήκαμε στον βορειοανατολικό, άρα φέτος περίμενα μεγαλύτερη εμμονή με τους νοτιάδες. Το να μένει η Ήπειρος άχιονη μέχρι τα 2000 μέτρα είναι αποτέλεσμα έλλειψης χαμηλών που δίνουν δυτικό ρεύμα

Το αικον δεν το αφήνω ποτέ, αλλά δυστυχώς το βλαμμένο βγάζει συνέχεια Τουρκία. Τα έφτιαξαν οι Γερμανοί με τους Τούρκους τελικά

Οπωτε βαζεις μονο αυτα που σε συμφερουν

Και γιατι σταματησες να το ποσταρεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Καλυτερα να ανοιξει ενα αλλο θεμα για ολα αυτα.

Υπάρχει ήδη θέμα για επαληθεύσεις παγκόσμιων μοντέλων, θα το φτιάξω και θα το βάλω και εκεί, εξάλλου ένα πόστ είναι, αλλά δεν το κάνω για εμένα αλλά για όλους, . Προφανώς ξέρω πολύ καλά τι έγινε άρα το να το γράψω για εμένα θα είναι χάσιμο χρόνου, καθώς το το κακό με το άλλο θέμα είναι ότι δεν μπαίνει και κανείς😀

Εντάξει ένα ποστ είναι εξάλλου. Δεν ξέρω όμως πότε θα το κάνω έχω πολλή δουλειά να κάνω για homework

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Πρεπει να φτιαξουν τα 500 για τα πεδινα αττικης με τον αυλωνα απο τα Lidl οπωσδηποτε

Στο 00ζ ηταν ικανοποιητικο το 500αρι

Ελπιζουμε στο 12αρι να φτιαξει εκει το θεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, baristrs είπε:

 

Παιδιά!! Προσοχή σε χαρακτηρισμούς που δεν αρμόζουν στη φιλοσοφία του φόρουμ. Ο καθένας ας εκφράσει τη γνώμη του κόσμια χωρίς να προσβάλει.Ειμαστε όλοι εκνευρισμένοι αλλά προς το θεού μη το μετατρέψουμε το φόρουμ σε ρινγκ.Ευχαριστουμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ελα ντε

Εβαλε βορειοαανατολικο για καποιες ημερες

Και μερικοι αρχισαν τα κλαματα αλλα μαρθα βουρτση

Λες και εφυγε ο χειμωνας ρε παιδακι μου

Βορεια Ελλαδα μονο οι θερμκκρασιες θυμιζουν χειμωνα ( και αυτες καποιες μερες) . Τα βουνα της Μακεδονιας ειναι σχεδον αχιονα και της Ηπειρου εντελως αχιονα , σε εσας ακομα και τα ημιορεινα ειναι θαμμενα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο φιλος μου ο brain μιλησε για το 87 που χιονιζε 1 εβδομαδα συνεχεια στην ελευσινα. 1 απογευμα, πηγαινα σχολειο, εκανε ΧΙΟΝΟΘΥΕΛΛΑ στην ελευσινα. Εγω θελω το 2ερο 1981 την δευτερα. Αχχχχχ. Ποιος θυματε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Βορεια Ελλαδα μονο οι θερμκκρασιες θυμιζουν χειμωνα ( και αυτες καποιες μερες) . Τα βουνα της Μακεδονιας ειναι σχεδον αχιονα και της Ηπειρου εντελως αχιονα , σε εσας ακομα και τα ημιορεινα ειναι θαμμενα

 

Μονο κατι θηβες ειναι θαμενες και κατι βοιωτιες

Μας δουλευεις ?Επειδη εριξε χιονι στην παρνηθα και στην πεντελη?

Απο τα βορεια προαστια και κατω ειναι τραγικα τα πραγματα για τον νομο μου

Οπωτε μην λετε μονο αυτα που σας συμφερουν

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Μονο κατι θηβες ειναι θαμενες και κατι βοιωτιες

Μας δουλευεις ?Επειδη εριξε χιονι στην παρνηθα και στην πεντελη?

εεεεπ και στον τρελο!! τον ξεχασες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Antipathitikos είπε:

Παιδιά!! Προσοχή σε χαρακτηρισμούς που δεν αρμόζουν στη φιλοσοφία του φόρουμ. Ο καθένας ας εκφράσει τη γνώμη του κόσμια χωρίς να προσβάλει.Ειμαστε όλοι εκνευρισμένοι αλλά προς το θεού μη το μετατρέψουμε το φόρουμ σε ρινγκ.Ευχαριστουμε!!

Δεν προσβαλα κανεναν απλα του ειπα να μην βλεπει ενα σεναριο και χαιρεται διοτι και ο κοσμος που τα βλεπει μπορει να μπερδευται με αυτα που λεει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια νομίζω ότι κάπου χανόμαστε.

ΟΥΔΕΙΣ επηρεάζει τον καιρό με τα....ποστς και τις εκτιμησεις. Κάνει ο άτιμος ό,τι θέλει αυτός. Οπότε χαλλλλαρα γιατι με κάτι τέτοια υπάρχει πικρή εμπειρία από το παρελθόν όπου με 1-2 λεκτικές αστοχίες γινότανε το φορουμ, ρινγκ.

Φιλικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, south coast said:

Το θεμα ειναι οτι χανει ευκαιριες η Αθηνα με προσηνεμες διαταξεις.Δεν θα εχουμε και πολλες ακομα λογικα...

+1000.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tendcol είπε:

εεεεπ και στον τρελο!! τον ξεχασες

Ναι εριξε χιονι και ο τρελος

Στα πεδινα μονο χιονι ειδαμε να πεφτει κατατοπους.Ουτε στρωσιδια ουτε τιποτα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Παιδια νομίζω ότι κάπου χανόμαστε.

ΟΥΔΕΙΣ επηρεάζει τον καιρό με τα....ποστς και τις εκτιμησεις. Κάνει ο άτιμος ό,τι θέλει αυτός. Οπότε χαλλλλαρα γιατι με κάτι τέτοια υπάρχει πικρή εμπειρία από το παρελθόν όπου με 1-2 λεκτικές αστοχίες γινότανε το φορουμ, ρινγκ.

Φιλικά

ετσι ακριβως και τωρα εχουν 11 σελιδες σχολιασμου χαρτων..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ααααχχχχχ 1981. Μετα το αρμαγεδων εκανε 1 εβδομαδα να λιωσει τουλαχιστον εδω. Με φτυαρια ανοιγαμε τις πορτες. Ουτε οι πορτες ανοιγαν. Ημουν 7 χρονων. Απο υψος χιονιου, η μεγαλυτερη κακοκαιρια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Οπωτε βαζεις μονο αυτα που σε συμφερουν

Και γιατι σταματησες να το ποσταρεις?

λάθος συμπέρασμα Σπύρο. Εγώ απλά πόσταρα ένα άκυρο τυχαίο καλό σενάριο για να ευθυμήσουμε λίγο. ίσα ίσα  ενώ πολλοί κορόιδευαν το αικον, εγώ ακόμα το κοιτάω με την ανάλογη σοβαρότητα. 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Μονο κατι θηβες ειναι θαμενες και κατι βοιωτιες

Μας δουλευεις ?Επειδη εριξε χιονι στην παρνηθα και στην πεντελη?

Τα βιλλια δεν ειχαν μισο μετρο? Οι κορυφες δεν ειχαν μισο μετρο? Απο 200μ και πανω δεν στρωθηκε? Δεν χιονισε καθολου στην πολη της Αθηνας? Μεσα σε 10 ημερες εχετε 3 προσηνεμες διαταξεις και εμεις κανουμε παρεα με τον κιτρινιαρη. Ψαξε να βρεις χιονια στην Ηπειρο αλλα και σε Μακεδονια

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Τα βιλλια δεν ειχαν μισο μετρο? Οι κορυφες δεν ειχαν μισο μετρο? Απο 200μ και πανω δεν στρωθηκε? Δεν χιονισε καθολου στην πολη της Αθηνας? Μεσα σε 10 ημερες εχετε 3 προσηνεμες διαταξεις και εμεις κανουμε παρεα με τον κιτρινιαρη. Ψαξε να βρεις χιονια στην Ηπειρο αλλα και σε Μακεδονια

 

Εχεις δικιο φιλε. Υπαρχει ομως το τριτο 10ημερο του γεναρη, και ολος ο φεβρουαριος που ειναι δυνατοι. Και για εδω κατω, και σε εσας περισσοτερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Τα βιλλια δεν ειχαν μισο μετρο? Οι κορυφες δεν ειχαν μισο μετρο? Απο 200μ και πανω δεν στρωθηκε? Δεν χιονισε καθολου στην πολη της Αθηνας? Μεσα σε 10 ημερες εχετε 3 προσηνεμες διαταξεις και εμεις κανουμε παρεα με τον κιτρινιαρη. Ψαξε να βρεις χιονια στην Ηπειρο αλλα και σε Μακεδονια

 

Kαι τι σου φταινε τα προσηνεμα ρε φιλε?

Εσεις πριν απο 2 ημερες γραφατε για κεντροβορειους  εδω μεσα

Και τι σχεση εχουν τα βουνα με το πεδινο κομματι του λεκανοπεδιου?

Καθε χρονο χιονιζονται

Η ουσια ειναι να χιονισει αξιολογα επιτελους και μεσα στην πολη

Μια μουφα και μιση ειναι αυτο που τραβαμε και εμεις εδω κατω

Με αυλωνες γατακια  δεν κανουμε δουλεια.

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Παιδια νομίζω ότι κάπου χανόμαστε.

ΟΥΔΕΙΣ επηρεάζει τον καιρό με τα....ποστς και τις εκτιμησεις. Κάνει ο άτιμος ό,τι θέλει αυτός. Οπότε χαλλλλαρα γιατι με κάτι τέτοια υπάρχει πικρή εμπειρία από το παρελθόν όπου με 1-2 λεκτικές αστοχίες γινότανε το φορουμ, ρινγκ.

Φιλικά

Κώστα, αυτές τις λεκτικές αστοχίες προσπαθούμε να αποφύγουμε εδω μέσα..Εσυ ως παλαιότερος και μπαρουτοκαπνισμένος το γνωρίζεις άλλωστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...