Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

23 Γενάρη το κοντρολ ευρωπαικου... 

Καλο. Μεχρι τοτε θα αλλαξουν πολλα. Το θεμα ειναι οτι τους καλους πραγματικα αυλωνες προφανως τους βλεπουν απο μακρια τα μοντελα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Ποιά θα ήταν η συνέχεια κατά την γνώμη σου;

σίγουρα θα είχε ψυχρή εισβολή που θα απασχολούσε πολύ πιθανό και την κεντροβόρεια χώρα.

το ισχυρό χαμηλό στις ανατολικές ΗΠΑ

ECN1-240.GIF?08-0

θα σήκωνε τον αζορικό σιγά σιγά με ταυτόχρονη μεταφορά ανατολικά και σε συνδυασμό με αυτό το 970

ECM1-240.GIF?08-0

 

 

το οποίο θα περνούσε μέσα στην Ευρώπη, θα έβγαζε μια βροχοδιαταραχή στην αρχή και ίσως η συνέχεια του ίδιου συστήματος να ήταν χιονάτη. Επίσης πιστεύω ότι θα μπορούσε εύκολα να ανοίξει δίοδος για περισσότερες καταβάσεις μιας και ο αζορικός θα σηκωνόταν πολύ ψηλά αν είχε συνέχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιμένουν τα ανσάμπλ του Ευρωπαίου τα πρωινά για αντικυκλώνα στην περιοχή της Σκανδιναβίας - Αγγλίας  μετά τις 20 του μήνα

D395EEA5-5DC5-4DB0-91E1-68D005502045.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sotos*snow said:

Επιμένουν τα ανσάμπλ του Ευρωπαίου τα πρωινά για αντικυκλώνα στην περιοχή της Σκανδιναβίας - Αγγλίας  μετά τις 20 του μήνα

D395EEA5-5DC5-4DB0-91E1-68D005502045.jpeg

λες; 😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 minutes ago, [weathermaniac] said:

σίγουρα θα είχε ψυχρή εισβολή που θα απασχολούσε πολύ πιθανό και την κεντροβόρεια χώρα.

το ισχυρό χαμηλό στις ανατολικές ΗΠΑ

ECN1-240.GIF?08-0

θα σήκωνε τον αζορικό σιγά σιγά με ταυτόχρονη μεταφορά ανατολικά και σε συνδυασμό με αυτό το 970

ECM1-240.GIF?08-0

 

 

το οποίο θα περνούσε μέσα στην Ευρώπη, θα έβγαζε μια βροχοδιαταραχή στην αρχή και ίσως η συνέχεια του ίδιου συστήματος να ήταν χιονάτη. Επίσης πιστεύω ότι θα μπορούσε εύκολα να ανοίξει δίοδος για περισσότερες καταβάσεις μιας και ο αζορικός θα σηκωνόταν πολύ ψηλά αν είχε συνέχεια

Ποια Χιονάτη και 7 Νάνοι ρε συ Μιχαλη?😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

λες; 😊

Πρέπει κάπου να ελπίζουμε ..έχουμε ακόμα ένα μήνα και κάτι μπροστά μας(από 20 Γενάρη έως 20 Φλεβάρη περίπου) μπας και δούμε κάτι αξιόλογο.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο βδομάδα κι ύστερα θα αρχίσουμε να βλέπουμε ως τις 240 ώρες 2 σενάρια:ή καπάκωμα από κοκκινάδια και πορτοκαλιά είτε μπλε και γαλάζιες μπαλίτσες πάνω μας....είδωμεν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω παντως σιγα σιγα ετοιμαζομαι μιας και χρονικα σα να δειχνει το πραγμα οτι δεν παει παρα πισω...τεταρτη εχουμε και ξημερωνει πεμπτη οποτε μεχρι την κυριακη ισως και ν αρχισει το παιχνιδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sotos*snow said:

Πρέπει κάπου να ελπίζουμε ..έχουμε ακόμα ένα μήνα και κάτι μπροστά μας(από 20 Γενάρη έως 20 Φλεβάρη περίπου) μπας και δούμε κάτι αξιόλογο.......

εννοείται ρε συ.....κάτι αντίστοιχο υποστηρίζω κι εγώ δες προηγούμενα ποστς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, notios_polos said:

εγω παντως σιγα σιγα ετοιμαζομαι μιας και χρονικα σα να δειχνει το πραγμα οτι δεν παει παρα πισω...τεταρτη εχουμε και ξημερωνει πεμπτη οποτε μεχρι την κυριακη ισως και ν αρχισει το παιχνιδι

πιο νωρίς 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το 12αρι του τζίφου θέλω με 10-20 Mb πιο βαθύ χαμηλό και 1-2 βαθμούς κάτω από το τρέξιμο, και το μισόμετρο το έχουμε😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

καλησπερα κ απο μενα! γεια σου ρε βαγγελη με τα ξορκια σου!!! πηγες κ εκανες βουντου για τον επομενο αυλωνα;

οπως βλεπεις τον υπλογιστη ολα τα ..βλεματα απο τα ζωακια μου εναι στα δυτικα😋..ειναι τοσο ισχυρο αυτο το αβαταρ που δεν το σπαει ολοκληρος στρατος απο δρακους τις καλισι 50 ασπρες γατες και 45κογκες μαζι...παμε για 18αρι τωρα.εχω κεφια🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

οπως βλεπεις τον υπλογιστη ολα τα ..βλεματα απο τα ζωακια μου εναι στα δυτικα😋..ειναι τοσο ισχυρο αυτο το αβαταρ που δεν το σπαει ολοκληρος στρατος απο δρακους τις καλισι 50 ασπρες γατες και 45κογκες μαζι...παμε για 18αρι τωρα.εχω κεφια🤣

Για δες την προφιλ μου Βαγγέλη. Τον αναγνωρίζεις;; 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βαγγελη η ομαδα μαζι με τον προπονητη σε οριζουμε αρχηγο της προσπαθειας για ενα χιονια απο τα παλια!!! (με ενα χαμηλο δλδ που εχει να περασει 20 χρονια τωρα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρίμα που δεν μπορώ να βάλω το προφίλ που άλλαξα για 1 μέρα. Τρομάζει κόσμος🤣 Για όποιον δεν το είδε, απλά να πω πως ήταν ο κακός πρωταγωνιστής της ταινίας  

 

image.png.8f915a4471865dc1e0a1a44408a2d752.png

[δεν το βάζω για να μην υπάρξει θέμα]

 

 

Τέλος πάντων. Αναμένουμε 18αρι, μιας και τα 12αρια μου έφτιαξαν την διάθεση και επιτέλους μπορεί να βγει όχι μόνο κεντροβόρειος, αλλά και δυτικός χιονιάς που είναι φυσικά ΝΟ1 στόχος...

 

 

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

βαγγελη η ομαδα μαζι με τον προπονητη σε οριζουμε αρχηγο της προσπαθειας για ενα χιονια απο τα παλια!!! (με ενα χαμηλο δλδ που εχει να περασει 20 χρονια τωρα)

εγινε!!!τωρα που ειναι κουρασμενοι ...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Κρίμα που δεν μπορώ να βάλω το προφίλ που άλλαξα για 1 μέρα. Τρομάζει κόσμος🤣 Για όποιον δεν το είδε, απλά να πω πως ήταν ο πρωταγονιστής κακός της ταινίας

 

Αποτέλεσμα εικόνας για it logo

 

 

 

Τέλος πάντων. Αναμένουμε 18αρι, μιας και τα 12αρια μου έφτιαξαν την διάθεση και επιτέλους μπορεί να βγει όχι μόνο κεντροβόρειος, αλλά και δυτικός χιονιάς που είναι φυσικά ΝΟ1 στόχος...

 

 

 

μιχαηλ συγκεντρωσου στην αμερικη παιδι μου και ασε τους κακους..σ αυτη την κακοκαιρια εχει "χωρο" για ολους...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μιχαηλ συγκεντρωσου στην αμερικη παιδι μου και ασε τους κακους..σ αυτη την κακοκαιρια εχει "χωρο" για ολους...😋

κακός εννοώ πως αν είναι να έρθει δυτικός και να χαλάσει για να χιονίσει Θεσσαλονίκη, εκεί θα γίνω κακός. Θέλω έναν αυλώνα τύπου αριάδνης, πιο δυτικά από Αριάδνη . Γιατί θα έφερνε Αρμαγεδδών 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...