Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα κακό προαίσθημα ότι πάλι προσηνεμοι θα είναι οι οποίοι χιονιαδες  έρθουν............και το στηρίζω στα ensembles που έριξαν υετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

είναι πολύ μακριά το όλο σενάριο ακόμα. βήμα βήμα. ας δούμε πότε θα κατέβει η Κογκαινα και βλέπουμε τα υπόλοιπα. μπροστά μας υπάρχει κατ'εμέ πανελλαδική ευκαιρία. Ιδωμεν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

MT8_Athen_ens.png

Πολλα νερα για την αττικη(το διαστημα 15 και 17 του μηνος)

Μακροπροθεμα, τιποτα το σημαντικο μεχρις στιγμης απο τα ανσμπλς)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Galanto είπε:

Κανεις λαθος τα πιο πολλα ειναι ιταλια και βαλκανια?..τα χιονια υπηρχαν απο πριν στη τουρκια

Αφου τα ειδα ενας προς ενα 😂 εννοω θερμοκρασιες στα 850. Οχι snow depth.  Στα περισσοτερα αυλωνας σκαει Τουρκια. Αλλα μιλαμε για 12 μερες μετα  χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, BrainA είπε:

είναι πολύ μακριά το όλο σενάριο ακόμα. βήμα βήμα. ας δούμε πότε θα κατέβει η Κογκαινα και βλέπουμε τα υπόλοιπα. μπροστά μας υπάρχει κατ'εμέ πανελλαδική ευκαιρία. Ιδωμεν

Τυπου Αριαδνη βλεπω. Πολυ πιθανο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Ρε λέτε? 

Screenshot_20200111_155922_com.android.chrome.jpg

και εγώ αυτό λέω φίλε... μου δίνει βροχή με 2 κ 3 βαθμούς ....Ενώ συνήθως με 2 βαθμούς θεωρητικά μπορεί να χιονίσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα μοντελα το αποκλείουν.τα χιονια μονο χορτιατη κορυφη.Απο την αλλη το μετεο δινει κατι χιονονερα χιονια στα γυρω.(ξερω δεν λεει κατι αυτο)Εγω ελπιζω καμια βολτα στο χορτιατη με 5-10 ποντους στην κορυφή. Η μάλλον ονειρεύομαι .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν αναμονη της αλλαγης στα ενσεμπλ τις επομενες ημερες καθως η ψυχρη εισβολη που αναμενουμε μετα τις 21 θα αρχισει σιγα σιγα να περνει σαρκα και οστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, thanasismtrk είπε:

να τον ακούσω τον ευρωπαίο που μου δίνει αύριο βροχή με 2 κ 3 βαθμούς και μέγιστη ούτε 4 ή να ακούσω τον τζίφος με βροχή και 5 βαθμούς και μέγιστη 7??????με τον ευρωπαίο πιστεύω αν ήταν με 2 βαθμούς θα ήταν χιονόνερο?????ποιον να πιστέψω 

Δαγκωτο Τζιφος δεν υπάρχει καμμία δυναμική

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

και εγώ αυτό λέω φίλε... μου δίνει βροχή με 2 κ 3 βαθμούς ....Ενώ συνήθως με 2 βαθμούς θεωρητικά μπορεί να χιονίσει 

Εεμ και μονο το τωρα να πιασεις θα καταλαβεις. Τελειως εξω το σαιτ. Σου δινει τωρα 7 βαθμους ενω εχεις 10+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, xionia polla είπε:

Τα μοντελα το αποκλείουν.τα χιονια μονο χορτιατη κορυφη.Απο την αλλη το μετεο δινει κατι χιονονερα χιονια στα γυρω.(ξερω δεν λεει κατι αυτο)Εγω ελπιζω καμια βολτα στο χορτιατη με 5-10 ποντους στην κορυφή. Η μάλλον ονειρεύομαι .

Οριακά παίζει ο Χορτιάτης, ίσως αργά αύριο απόγευμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, xirolivado είπε:

Οριακά παίζει ο Χορτιάτης, ίσως αργά αύριο απόγευμα.

Δεν βολεύει λεω να πάω μεσημέρι.χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η ψυχρή εισβολή δεν μας απασχολεί μέχρι και 24-25/01. Μετά τις 25 ίσως έχουμε κάτι αλλά εγώ θεωρώ το Γενάρη χαμένο. Αφού δεν έκανε κάτι καλό έως τώρα τέλος. Μετά ό,τι κάνει θα είναι σάπιο. Από Φλεβάρη μεγαλώνει και η μέρα (θα δύει ο ήλιος στις 18:00 πλέον) και δεν θα υπάρχουν ευκαιρίες για καλά χιόνια. Για Μάρτη και μετά δεν το συζητώ καν. Πλέον θηρίο η μέρα, έχει μπει για τα καλά η άνοιξη, στα τέλη δε του ίδιου μήνα αλλάζει και η ώρα και περνάμε στην ανεκδίγητη θερινή όπου θα νυχτώνει πλέον στις 19:45! Κατάντια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, LarissaSnow said:

Δε το βάζουν κάτω οι Ιταλοί...

 

image.thumb.png.6d5a5021cfa0927c44d86d601640f8f2.png

Οι Ιταλοι κάθε κατάβαση που έρχεται στην Ευρώπη, την βλέπουν δική τους, αυτοί κι αν το χουν  τερματίσει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ε αφού οι Ιταλοί το δείχνουν δυτικότερα από αυτούς, καλά πάμε. Άρα θα σκάσει κάπου στην Ιταλία λοιπόν😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Η ψυχρή εισβολή δεν μας απασχολεί μέχρι και 24-25/01. Μετά τις 25 ίσως έχουμε κάτι αλλά εγώ θεωρώ το Γενάρη χαμένο. Αφού δεν έκανε κάτι καλό έως τώρα τέλος. Μετά ό,τι κάνει θα είναι σάπιο. Από Φλεβάρη μεγαλώνει και η μέρα (θα δύει ο ήλιος στις 18:00 πλέον) και δεν θα υπάρχουν ευκαιρίες για καλά χιόνια. Για Μάρτη και μετά δεν το συζητώ καν. Πλέον θηρίο η μέρα, έχει μπει για τα καλά η άνοιξη, στα τέλη δε του ίδιου μήνα αλλάζει και η ώρα και περνάμε στην ανεκδίγητη θερινή όπου θα νυχτώνει πλέον στις 19:45! Κατάντια!

Σέβομαι απόλυτα την άποψη σου αλλά θα ήθελα να σου θέσω δύο ερωτήματα κολοπροαιρετα.. Πρώτον λες ότι μέχρι 24 25 δεν θα έχουμε τίποτα.. Από που είσαι τόσο σίγουρος; Και το δεύτερο ερώτημα, εφόσον είσαι τόσο σίγουρος  για το πρώτο, πώς είσαι σίγουρος για 25 κ μετά;  Παρόλα αυτά θεωρείς χαμένο τον Γενάρη καις τον Φλεβάρη.. Μήπως κάπου φάσκεις και αντιφάσκεις; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Τοσο κακο ειναι το τρεξιμο και δεν σχολιαζει κανεις?

Θα δεις σε λίγο Χρήστο σχολιασμός που θα πέσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Τοσο κακο ειναι το τρεξιμο και δεν σχολιαζει κανεις?

Βασικά δεν έχει δείξει κάτι "συνταρακτικο" γι'αυτό, είναι απλα ενα μετριο-καλό ραν. 

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...