Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Στο είπα Χρήστο;;😅

😂😂😂 Εμενα μου φαινοταν τελειο αλλα ανησυχησα γιατι δεν σχολιαζε κανεις...Για αυτο ρωτησα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα κλαμμα με -50c στα 500 πανω απο μεγαλο μερος της Ευρωπης. Ετσι να τη δουμε λιγο Καναδας απο το 12αρι (μεχρι το επομενο τρεξιμο).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντυπωσιακές εικόνες από το γφσ στις 312 ώρες....όλος ο πολικός στρόβιλος στα γεωδυναμικά στην ευρώπη μαζί με το ψύχος.....!!!1

GFSOPEU12_312_1.png

GFSOPEU12_324_2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά δεν μπορείτε να φανταστείτε τι θα γινόταν στο συγκεκριμένο τρέξιμο αν δεν έμπαινε εκεί στις 324 ώρες το χαμηλό της Ισλανδίας στην κυκλοφορία και είχε ορθώσει ανάστημα ο αζορ μέχρι Σκανδιναβία........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δεύτερη καρτέλα ειναι με απαραίτητη την γονική συναίνεση..Πλάκα πλακα παιδες αρχίζει να μπαίνει το νερό στο αυλάκι σιγα σιγα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η ζημιά στο να στηθεί καλά ο αντικυκλώνας μετά τις 20 ΙΑΝ, παρόλα τα καλά γεωδυναμικά του, γίνεται από το αποκομμένο χαμηλό που μετατρέπεται σε εκτενή ψυχρή λίμνη στη Βόρεια Αφρική που αποκόπτει τον αντικυκλώνα από την τροφοδοσία του στην Αφρική και τελικά υποχωρεί πολύ δυτικά υπό την πίεση του πολικού "τερατο-χαμηλού".

Θέλω να πιστεύω πως τελικά θα υποβαθμιστεί ο ρόλος του και ο αντικυκλώνας θα διατηρήσει ισχυρή βάση στην Αφρική.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, SNOW ADDICTION είπε:

η ζημιά στο να στηθεί καλά ο αντικυκλώνας μετά τις 20 ΙΑΝ, παρόλα τα καλά γεωδυναμικά του, γίνεται από το αποκομμένο χαμηλό που μετατρέπεται σε εκτενή ψυχρή λίμνη στη Βόρεια Αφρική που αποκόπτει τον αντικυκλώνα από την τροφοδοσία του στην Αφρική και τελικά υποχωρεί πολύ δυτικά υπό την πίεση του πολικού "τερατο-χαμηλού".

Θέλω να πιστεύω πως τελικά θα υποβαθμιστεί ο ρόλος του και ο αντικυκλώνας θα διατηρήσει ισχυρή βάση στην Αφρική.

Τα ειπες ολα

...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, SNOW ADDICTION είπε:

η ζημιά στο να στηθεί καλά ο αντικυκλώνας μετά τις 20 ΙΑΝ, παρόλα τα καλά γεωδυναμικά του, γίνεται από το αποκομμένο χαμηλό που μετατρέπεται σε εκτενή ψυχρή λίμνη στη Βόρεια Αφρική που αποκόπτει τον αντικυκλώνα από την τροφοδοσία του στην Αφρική και τελικά υποχωρεί πολύ δυτικά υπό την πίεση του πολικού "τερατο-χαμηλού".

Θέλω να πιστεύω πως τελικά θα υποβαθμιστεί ο ρόλος του και ο αντικυκλώνας θα διατηρήσει ισχυρή βάση στην Αφρική.

Παρ'ολα αυτα,το χρειαζομαστε ταυτοχρονα για να μην ξαπλωσει σε πολυ νοτια γεωγρ. πλατυ ο αζορικος. Θεμα ισορροπιων και σωστου συγχρονισμου ειναι. Το σημαντικο στα τελευταια τρεξιματα και του τζιφου ειναι ο ορεξατος αζορικος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...