Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάμε Ιταλία τώρα....καθίστε αναπαυτικά και απολαύστε!!!

Ολες σημερινές από Ιταλία οι περισσότερες...χιόνια  ως τις βάρκες και τα ψάρια!!!!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Trento (194μ) στα βόρεια της Ιταλίας.....θαψάρρρρρ.....Αυτό έχει να συμβεί αρκετά χρόνια εδώ, είπε ο Giacomo Bertoldi.....

Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aπό τα ψηλά της πόλης Σαβόνα (100μ.), η θέα ζωγραφισμένη από το χιονι και την Λιγουριανή Μεσογειακή θάλασσα!!! 28/12, Jacopo Legino.....
 
Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, χιόνι, φυτό, δέντρο, υπαίθριες δραστηριότητες, φύση και νερό
 
 
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To γήπεδο του Αμερικανικού ποδοσφαίρου (ΝFL), είναι έτοιμο για χόκει επί πάγου πλέον (27/12)!!!

Η εικόνα ίσως περιέχει: στάδιο, νύχτα και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, στάδιο και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: γήπεδο μπάσκετ, στάδιο και νύχτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Titisee Γερμανίας (840μ.), Borca di Cadore Ιταλίας (940μ.), Bobbio-Piacenza Ιταλίας (270μ.), Bergamo Ιταλίας (250μ.) και bonus η ακτή Garda, με απίστευτη χιονόπτωση....beach-snow!!!

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, φυτό, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, δέντρο και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, γέφυρα και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, φυτό, ουρανός, χιόνι, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι, ουρανός, δέντρο και υπαίθριες δραστηριότητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κοιλάδα Fassa είναι στις Δολομιτικές Άλπεις στα 1323μ της Β Ιταλίας. Σήμερα 28/12 επλήγη "βάναυσα" απο μια Ισχυρότατη Χιονοθύελλα!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλάνο σήμερα το πρωί 28/12.....τι χιονόπτωση! Μαγική σκηνή. Φωτογραφία της Έλενας Μπερσανή!!!

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι, δέντρο και υπαίθριες δραστηριότητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Αυτη ειναι προ 2 ετων ρε buddy🙂 Και το weathersnow απο που ειναι?

 

Γερασα ρε θοδωρη...Μου την εστειλαν...Ειναι φορουμ καιροφιλων απο το κορκ..Μου την εστειλε φιλαρακι μου...Εχουν και ομαδα στο fb...θα τον κρεμασω...Σβηστην αδερφε...Ειμαι και γω τρομαρα μου χωρις fb..Οπου μπορω να εχω προσβαση για επιβεβαιωση,το παλευω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Γερασα ρε θοδωρη...Μου την εστειλαν...Ειναι φορουμ καιροφιλων απο το κορκ..Μου την εστειλε φιλαρακι μου...Εχουν και ομαδα στο fb...θα τον κρεμασω...Σβηστην αδερφε...Ειμαι και γω τρομαρα μου χωρις fb..Οπου μπορω να εχω προσβαση για επιβεβαιωση,το παλευω..

Xaxa πεσ τους να πα να ...😋 Παλευε το αδερφε γιατι μπορει να συμβει να κανουν copy paste εικονες απ το φορουμ,να γραψουνε οτι στοιχεια γραφουμε και εμεις,και να πεταχτει κανας φιλος τους να τους πει τι λε ρε.... αυτη την ειδα να σουλατσαρει πριν κατι μηνες στο...ινσταγραμ π.χ.Με αποτελεσμα οι λαθος να ειμαστε εμεις.Ξερω οτι με πιανεις. Οχι ρε τι να σβησουμε σιγα...θα βαλουμε την ημερομηνια και τελος.😉

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...