Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πιστευω θα παμε στους 3 . Και με τς φαινομενα αν ειναι εντονα γυρω στους 1.5 με 2 

Παρα πολυ δυσκολο, εαν συμβει θα ειναι αυριο βραδυ που θα έχουμε β-βδ επιφανείας, εκει παρακάλα να έχουμε καλές ραγδαιότητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, ORESIVIOS είπε:

Φίλε η φωτογραφία είναι μάλλον από εξωτερικό, αν κ ξέρω την Καρυά Ολύμπου

Η φωτογραφία είναι από τον δρόμο Καρυάς - Καλλιπεύκης όπου βρίσκονται 4-5 εξοχικά σε αυτό το στύλ με δυριχτες κωνικές σκεπές. Είναι περίπου 3 χμ έξω από το χωριό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Koumoustas είπε:

Η φωτογραφία είναι από τον δρόμο Καρυάς - Καλλιπεύκης όπου βρίσκονται 4-5 εξοχικά σε αυτό το στύλ με δυριχτες κωνικές σκεπές. Είναι περίπου 3 χμ έξω από το χωριό

Οκ γιατί θυμίζει απιστευτα Ελβετία... 900 -950 Μ υψόμετρο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με τον ΒΑ λογικα θα εχουμε συνεχομενα φαινομενα σε πολλες περιοχες του νομου.......να δουμε πως θα επιραστουν και οι Τ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από 4,7 έως 4,1 οι σταθμοί της περιοχής... είμαστε λίγο εκτός στον υετό σε σχέση με τις προβλέψεις ή είναι ιδέα μου?

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχιζει το ανεμοβροχι στη λαμια,δυστυχως παρατηρω μια στασιμοτητα στο καιρο της τελευταια ωρα και με εχει απογοητευσει..Παλι οπως και στη ζηνοβια οι Τ ειναι το θεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

όντως παιδιά υετικά μου φαίνεται ότι σχεδόν παντού είμαστε κάτω. Και άντε εδώ ξέρω ότι ο άνεμος δεν μας ευνοεί? Αλλού? Τζούφια είναι η συννεφιά??

 

δεν πειράζει όμως. πάμε δυνατά, βελτιώθηκε ο υετός στα ενσέμπλς. χαχαχαχαχα...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Koumoustas είπε:

Την ανέβασε ένα παιδί που έχει εκεί ξενώνα. Δεν νομίζω να κοροιδευει. Βέβαιως ποτέ δεν ξέρεις

Αν δεις τα σπίτια δεν υπάρχουν στην Ελλάδα. Επίσης η Καρυά είναι σε οροπέδιο, ανοιχτό χωρίς ελατοσκεπαστη πλάγια τέτοιας κλίσης δίπλα της

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, CATHA said:

Από 4,7 έως 4,1 οι σταθμοί της περιοχής... είμαστε λόγω εκτός στον υετό σε σχέση με τις προβλέψεις ή είναι ιδέα μου?

Είμαστε εκτός... Αρκετές περιοχές είναι στεγνές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, apos είπε:

Στον Ταξιάρχη Χαλκιδικής σύμφωνα με τον σκαι έριξε χιονακι. Στους 7 η Τ εδώ στην κάτω τουμπα

https://www.meteo-hellas.com/weathercams/kamera-taxiarchi/

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες μου υπομονή..

Π Φαληρο βροχή και Τ ανάξια λόγου . 

Καλλιτεχνούπολη 185μ απο μεσάνυχτα αλλα δυςτυχως το βλέπω εξαιρετικά οριακό λόγω ανατολικής θέσης ...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, CATHA said:

Από 4,7 έως 4,1 οι σταθμοί της περιοχής... είμαστε λίγο εκτός στον υετό σε σχέση με τις προβλέψεις ή είναι ιδέα μου?

δεν εχει μπει ακομα ο ΒΒΑ λογικα με τις 2200 θα παμε σε συνεχομενα φαινομενα αλλα πιθανον να εχουμε εκπτωσεις στις Τ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον εδώ σέρνεται υετικά η κατάσταση, παγωνιά πλέον κ ασθενή χιονόπτωση με αέρα που πυκνώνει κατά διαστήματα...ο,τι κάνει το επόμενο 12ωρο ως το πρωί... Λογικά το πρωί θα έχουμε ήλιο η σπαστό καιρό....

Επεξεργάστηκε από ORESIVIOS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 βαθμοι πλεον,η πτωση συνεχιζεται...χλαπατσες στο παρμπριζ...γενικα ακομα βροχη θα το χαρακτηριζα.Θελει ενα 4ωρο ακομα τουλαχιστον για να γυρισει,πιστευω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγα λαθος πιστευω να προσπαθειτε να αντιστοιχησετε υετο τωρα με υετο τρςξιματων.Ο ουρανος δεν παει σχεδον ποτε μαζι με τα cyber τρεξιματα.Υπομονη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

6,7 το θερμόμετρό απο 7,3 που ήταν πριν περιπου 20' και ψεκάδες έξω (υετικά είμαστε τελείως εκτός μέχρι τώρα).

Μας βολευει αυτο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπαρχει στο νοτιο Ιονιο ενα δευτερευον χαμηλο το οποιο πιθανον να καθυστερει την ολη εξελιξη....αυτο ομως δεν θα κρατησει για πολυ......9-515GR.GIF?05-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...